Zaloguj się, aby obserwować  
TuRaSs

GTA IV na PC - Temat Ogólny

16837 postów w tym temacie

Dnia 29.05.2014 o 12:00, Eternal101 napisał:

Moderzy to jednak potrafią zdziałać cuda, ale co by nie mówić mimo wad WD nie jest aż
tak złe wręcz jest grą dobrą :).

Po tym jak samemu zagrałem to mogę powiedzieć że jest grą dużo dużo lepszą od tego GTA IV ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2014 o 10:36, Ecko09 napisał:

Umarłem (i nie tylko ja) xDD

https://www.youtube.com/watch?v=ZRURDEGEbi4



Taki błąd czy jakiś mod? :D

Jeżeli błąd to całkiem niezły, tylko nie wiem co tam jeszcze wybuchło w tle xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest jakiś sposób, aby kamera w czasie jazdy samochodem zachowywała się w miarę normalnie? Jak ma kręcić myszką to mi się ciśnienie podnosi, a lekarz zabronił mi się denerwować. Szukałem w internecie ale jakoś nic nie mogę znaleźć, jedynie odkrywcze "nic nie można zrobić" napisane jadnak już dość dawno temu. Ktoś ma jakieś rozwiązanie lub złotą radę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2014 o 20:58, K_ard napisał:

Jest jakiś sposób, aby kamera w czasie jazdy samochodem zachowywała się w miarę normalnie?
Jak ma kręcić myszką to mi się ciśnienie podnosi, a lekarz zabronił mi się denerwować.
Szukałem w internecie ale jakoś nic nie mogę znaleźć, jedynie odkrywcze "nic nie można
zrobić" napisane jadnak już dość dawno temu. Ktoś ma jakieś rozwiązanie lub złotą radę?


Nie da się. Też jak grałem u kumpla to nie znalazłem takiej opcji. Musisz się przyzwyczaić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2014 o 21:02, Isildur napisał:

Nie da się. Też jak grałem u kumpla to nie znalazłem takiej opcji. Musisz się przyzwyczaić.


Eh, poszukam jeszcze jakiś modów, może one coś rozwiązują. Coś czuję, że to będzie ciężka przeprawa. Ogólnie po godzinie w GTA IV mam ochotę na kolejne sto godzin w Skyrim...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2014 o 21:11, K_ard napisał:

Eh, poszukam jeszcze jakiś modów, może one coś rozwiązują. Coś czuję, że to będzie ciężka
przeprawa. Ogólnie po godzinie w GTA IV mam ochotę na kolejne sto godzin w Skyrim...

Eee tam przesadzasz. nie jest najgorsza, chociaż może mówie tak dlatego, że się przyzwyczaiłem. Sprawia czasem troche problemów, ale wydaję mi się, że da się przyzwyczaić. Jeśli chcesz to zmienić to rzeczywiście mody mogą pomóc, coś powinieneś znaleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dawno dawno nie grałem w nic z rodziny GTA, a w San Andreas wydawało mi się to lepiej zorganizowane. Stąd mój poniekąd szkok, że muszę myszką kręcić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2014 o 09:25, K_ard napisał:

Dawno dawno nie grałem w nic z rodziny GTA, a w San Andreas wydawało mi się to lepiej
zorganizowane. Stąd mój poniekąd szkok, że muszę myszką kręcić.

W SA rzeczywiście było inaczej z kamerą. W V chociaż gram na padzie bliżej do IV. No i znalazłeś jakieś mody?? Wiem że były mody dodające kamere zza kierownicy, tj z perspektywy kierowcy, ale nie wiem czy są takie, które zmieniają zachowanie tej głównej kamery zza całego samochodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie miałem okazji jeszcze sprawdzić w praktyce, ale po prezentacjach na youtube odnoszę wrażenie, że za wiele się nie zmienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, mam grę z Premium Games, zainstalowaną na świeżo na Win7 wraz z tym całym Social Clubem. Mógłby mi ktoś powiedzieć w jaki dokładnie sposób to wszystko włączyć czy tam ustawić? Kiedyś tam się z tym męczyłem ale jeszcze na starym kompie mając problemy choćby z tym Social Clubem właśnie. Nie będę i tak grał po sieci więc mogę stworzyć konto offline, prawda? Tylko jak to wszystko pogodzić choćby z tym że po odpaleniu gry ze skrótu dostaję błąd ''seculauncher failed to start application 2000''. I tak - mam Social Club w trybie zgodności z XP. Co powinienem po kolei zrobić że to cholerstwo uruchomić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim zainstaluj łatkę 1.07 tam sprawa z SC wygląda nieco inaczej, nie trzeba tworzyć konta, po prostu po uruchomieniu gry klikasz "Play Offline" i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie miałem takich problemów jak ty, ale jak wklepałem w googla to jest to związane z błędem brakiem Visual C++ redist x86. trzeba to zainstalwoać i powinno pomóc. Do pobrania stąd np: http://www.microsoft.com/en-us/download/details.aspx?id=3387 Najpierw najlepiej wywalić jednak to z systemu jak masz zainstalowane poprzez dodaj usuń programy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować