Zaloguj się, aby obserwować  
TuRaSs

GTA IV na PC - Temat Ogólny

16837 postów w tym temacie

Zainstalowałem sobie dzisiaj GTA IV, chcę się zalogować do GFWL, żeby ściągnęło mi patche, a tutaj:

"MOŻLIWOŚĆ UŻYWANIA DOPUSZCZONE PRZEZ KLUCZ PRODUKTY ZOSTAŁY PRZEKROCZONE. WPROWADŹ INNY KLUCZ DOSTĘPU".

Może mi ktoś wyjaśnić co to GÓWNO ma oznaczać? Te gnoje zrobiły OGRANICZONĄ ILOŚĆ instalacji tej gry?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://hardforum.com/showthread.php?t=1651235

Legacy method: A simple CD key check. This still requires an Internet connection, but it does not tie the key to your account. This has an activation limit between 10-20 (usually 15), similar to the usual Microsoft products (such as Office). If you hit the limit, contact Microsoft support. With proper evidence they will give you a new key, but you are only allowed one more key. After that, you will need to buy the game again.

In other words, games that use the GFWL Legacy allow you to install the game somewhere from 10 to 20 times, which can be renewed once giving a total activation limit of 20 to 40 installations. Then you have to repurchase the game. This is not like SecuROM activations where you are limited to a certain number at a given time; you have x number of installations, period.

Here is a list of games using GFWL Legacy:
Battlestations Pacific
Bioshock 2
The Club
Fallout 3 (Plus All Five DLC Packs); Single-player only, can be completely ignored (no profile/activation needed).
Flatout: Ultimate Carnage
FUEL
Grand Theft Auto IV: Complete Edition
Grand Theft Auto 4 + Episodes
Warhammer 40K: Dawn of War 2 + Chaos Rising
Juiced 2: Hot Import Nights
Kane & Lynch: Dead Men
Lost Planet: Colonies Edition
Quantum of Solace
Red Faction Guerrilla
Resident Evil 5
Star Wars: Clone Wars: Republic Heroes
Stormrise
Street Fighter 4
Universe at War: Earth Assault
Vancouver 2010

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widzę, jest to dość stary news, a ja w tym roku instalowałem GTA IV bez problemów co najmniej 2 razy. W każdym razie powiem tylko jedno... CO ZA GÓWNO, kolejne kłody rzucane pod nogi uczciwym graczom, którzy KUPILI GRĘ. To jest zwykła zachęta to piractwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Patrząc po screenach to grafika nie wydaję się być dużo lepsza niż w oryginalnym San Andreas, ale grałem już tak dawno, że nie mogę być tego pewny ;)

Kirabaxior


Widziałem takiego moda do Vice City, ale nie wiem czy został ukończony, czy pozostał w fazie bety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2015 o 15:39, Kirabaxior napisał:

O, możesz dać linka do moda? I nie wiesz, czy Vice City jest już przeniesione na silnik
GTA 4?


San Andreas: http://www.gtaivsa.com/

Vice City (nie sprawdzałem): http://playmods.blogspot.com/2013/05/vip-gta-4-vice-city-rage-beta3.html

GTA III jest tak samo. Co do grafiki: tak, jest delikatnie poprawiona. Głównie są to ulepszenia dróg oraz samochodów, które są po totalnej konwersji. No i woda :)

Szczerze po uruchomieniu byłem trochę w szoku. GTA San Andreas przechodziłem wiele razy, ale obecnie po długiej grze w IV i epizody silnik fizyczny w starych częściach mnie odrzuca (a może raczej nudzi). Jednak odpalając San Andreas na silniku Rage poczułem, że znowu chce mi się jeździć po całej mapie. Jest po prostu epicko. Wyczaiłem też kolesia na YT, który przechodził niektóre misje: https://www.youtube.com/watch?v=PLOXyosC9eI

Niestety nigdzie nie mogę znaleźć downloadu i nie wiem do kogo pisać, a jestem strasznie napalony na fabułę SA w świecie GTA IV :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś może czy wrzucenie plików z folderu Rockstar Games/GTA/savegames przywróciło by zapisy do gry ? Bo musiałem usunąć jakiś czas temu a teraz chciałbym dokończyć grę a w grze miałem już zrobionych większość zadań .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2015 o 18:27, doctorwho napisał:

Wie ktoś może czy wrzucenie plików z folderu Rockstar Games/GTA/savegames przywróciło
by zapisy do gry ?

Mi kiedyś gra wrzucała błąd po wczytaniu takiego zapisu, po czym uruchamiała nową rozgrywkę (GfWL offline). Nie wiem czy zawsze tak się dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2015 o 18:27, doctorwho napisał:

Wie ktoś może czy wrzucenie plików z folderu Rockstar Games/GTA/savegames przywróciło
by zapisy do gry ? Bo musiałem usunąć jakiś czas temu a teraz chciałbym dokończyć grę
a w grze miałem już zrobionych większość zadań .


Zachowanie samych zapisów nie umożliwia ich wczytania, są one jakoś skojarzone z konkretnym profilem GfWL, i nawet jak stworzysz nowe to nie zostaną one poprawnie wczytane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2015 o 18:27, doctorwho napisał:

Wie ktoś może czy wrzucenie plików z folderu Rockstar Games/GTA/savegames przywróciło
by zapisy do gry ? Bo musiałem usunąć jakiś czas temu a teraz chciałbym dokończyć grę
a w grze miałem już zrobionych większość zadań .


Z tego co pamiętam to trzeba było skopiować także cały profil GfWL (inne miejsce na dysku) i wgrać go dopiero po utworzeniu nowego na świeżej instalacji. Robiłem tak i działało. Poczytaj o tym na necie, ale jeśli już przepadły te pliki to niestety zaczynasz od nowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem, chciałem sobie powrócić do GTA IV przed premierą V na PC. Napotkjałem problem z tym nieszczęsnym GFWL, a mianowicie żeby umożliwić grze zapisywanie muszę się zalogować. Jednakże, za każdym razem niesustannie mam kłopot z takim komunikatem: Zalogowanie do profilu usługi LIVE nie było możliwe. Mogły wystąpić problemy z siecią lub usługa identyfikatora Windows ID jest niedostępna. Co z tym zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2015 o 17:07, Marcin08 napisał:

Mam problem, chciałem sobie powrócić do GTA IV przed premierą V na PC. Napotkjałem problem
z tym nieszczęsnym GFWL, a mianowicie żeby umożliwić grze zapisywanie muszę się zalogować.
Jednakże, za każdym razem niesustannie mam kłopot z takim komunikatem: Zalogowanie do
profilu usługi LIVE nie było możliwe. Mogły wystąpić problemy z siecią lub usługa identyfikatora
Windows ID jest niedostępna. Co z tym zrobić?


Zapora systemowa? Zły login lub hasło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2015 o 17:07, Marcin08 napisał:

Mam problem, chciałem sobie powrócić do GTA IV przed premierą V na PC. Napotkjałem problem
z tym nieszczęsnym GFWL, a mianowicie żeby umożliwić grze zapisywanie muszę się zalogować.
Jednakże, za każdym razem niesustannie mam kłopot z takim komunikatem: Zalogowanie do
profilu usługi LIVE nie było możliwe. Mogły wystąpić problemy z siecią lub usługa identyfikatora
Windows ID jest niedostępna. Co z tym zrobić?

Próbowałeś założyć profil offline?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.01.2015 o 18:37, Zgreed66 napisał:

Próbowałeś założyć profil offline?

To nic nie da. Będąc offline, gra nie będzie się zapisywała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2015 o 18:44, Rick napisał:

To nic nie da. Będąc offline, gra nie będzie się zapisywała.


Da, gra będzie się zapisywać na dysku twardym komputera.

Sam to właśnie przerabiam, założyłem profil Offline na GfWL i gram bez przeszkód, zapisy stanu gry są.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ani to ani to, wcześniej jak chciałem zalogować to typowo kazało zrobić update, co też uczyniłem... i od tamtej pory bang, nie działa

@Arclight a w jaki sposób ten profil offline założyć? Zadna taka opcja mi nie mignęła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2015 o 19:39, Marcin08 napisał:

@Arclight a w jaki sposób ten profil offline założyć? Zadna taka opcja mi nie mignęła.


Tu masz pokazane co i jak: https://www.youtube.com/watch?v=tsBtw_VKYFc

BTW spróbuj przeinstalować GfWL, odisnatluj poprzednie przez dodaj usuń programu i pobierz instalator: http://www.xbox.com/en-US/Live/PC/DownloadClient

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję ślicznie, jeśli chodzi o przeinstalowywanie GFWL to robiłem już to tyle razy (przy instlacji Dirta 3, któego btw nie udało mi się uruchomić dzięki GFWL), że prędzej bym odpuścił...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować