Zaloguj się, aby obserwować  
TuRaSs

GTA IV na PC - Temat Ogólny

16837 postów w tym temacie

Dnia 24.01.2015 o 19:00, Arclight napisał:

Sam to właśnie przerabiam, założyłem profil Offline na GfWL i gram bez przeszkód, zapisy
stanu gry są.



Ok, to w takim razie co trzeba zrobić, bo dzisiaj jak grałem pojawił się komunikat, że zostałem rozłączony z usługą live. Nie mogłem wyjść z gry, bo cały czas wyskakiwało, żebym się połączył z GfWL. Nie powinno być tak, że w przypadku zerwania połączenia automatycznie przechodzi w offline?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2015 o 21:43, Rick napisał:

Ok, to w takim razie co trzeba zrobić, bo dzisiaj jak grałem pojawił się komunikat, że
zostałem rozłączony z usługą live. Nie mogłem wyjść z gry, bo cały czas wyskakiwało,
żebym się połączył z GfWL. Nie powinno być tak, że w przypadku zerwania połączenia automatycznie
przechodzi w offline?


Do offline musisz mieć założony osobny, specjalny profil. Patrz 2 posty wyżej. I nawet jak Cię rozłączy z głównego profilu to nie będziesz mógł zapisać gry w profilu offline. Po prostu samą kampanię najlepiej grać na profilu offline.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam
Mam takie troszke nietypowe pytanie otóż chodzi mi o ładowanie gry trwa to strasznie długo. Dodam że zazwyczaj gra mi sie ładowała jakieś 30 sekund może odrobinke dłużej, a od 3 dni ładuje się około 10 min jest to drażniące. Co może być przyczyną ? a może to minie samoczynnie tak jak powstało ? Ma ktoś jakieś sugestie ? Proszę o pomoc :)
PS. Aż tak strasznie mi to ładowanie nie przeszkadza ale suma sumarum trochę drażni takie długie czekanie, zwłaszcza że wszystko było ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Dzisiaj kupilem GTA 4 na PC
wszystko bylo w porzadku do momentu proby zmiany ustawien graficznych
Nie moge ich zmienic (po prostu)
chcialem ustawic ywzsza rozdzielczosc, ale nie moge zmienic i wyjsciowo jest ustawione 800 na 600

Jakies rady??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A nie masz utworzonego w głównym folderze z grą pliku tekstowego "commandline"?

Bo tam można ręcznie ustawić rozdzielczość, ale wtedy nie można jej zmienić podczas grania w ustawieniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2015 o 19:12, Zebek napisał:

Witam,

Dzisiaj kupilem GTA 4 na PC
wszystko bylo w porzadku do momentu proby zmiany ustawien graficznych
Nie moge ich zmienic (po prostu)
chcialem ustawic ywzsza rozdzielczosc, ale nie moge zmienic i wyjsciowo jest ustawione
800 na 600

Jakies rady??


Ostatnio miałem to samo. Nie mówiąc o tym, że na WIN 8.1 w ogóle nie chciała mi się gra uruchomić.

Po pierwsze udało mi się to obejść ustawiając zgodność z Windows Vista SP2 we właściwościach pliku uruchamiającego grę. Jeśli to nic nie da to do właściwości przy uruchomieniu musisz dodać komendę:

-norestrictions.

Jeśli masz wersję na Steam, klikasz PPM na GTA 4 w liście gier, dajesz PPM wchodzisz we właściwości i opcje uruchamiania. Lub zakładka pliki lokalne - przeglądaj pliki lokalne i ręcznie ustawiasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2015 o 19:12, Zebek napisał:

Jakies rady??

Spróbuj zmienić ustawienia po włączeniu gry, ale PRZED wczytaniem zapisanego stanu. W gołym menu głównym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2015 o 19:12, Zebek napisał:

Jakies rady??

Też miałem ten problem - w opcjach uruchamiania skrótu dopisz -nomemrestrict -norestrictions

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam

Problem z gra... wszystko dziala na full i bez zaciecia... ale po 7 minutach grania totalna zwiecha i nic sie nie da zrobic jak tylko wylogowac z windowsa przez ctr alt del

laptopp lenovo y700
Core i7-6700HQ
gtx 960m

gra ze steam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam czemu po wykonaniu misji That Special Someone
dalej nic się nie dzieję i nie ma kolejnych misji typu okup za tą laskę czy przewiez Gerella do innej kryjówki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem. Chciałem uruchomić grę po dłuższej przerwie. Po pobraniu i zainstalowaniu aktualizacji, gra wywala mi błąd serwera i nie da się jej uruchomić.

20161104115118421

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2016 o 11:51, lis_23 napisał:

Mam problem. Chciałem uruchomić grę po dłuższej przerwie. Po pobraniu i zainstalowaniu
aktualizacji, gra wywala mi błąd serwera i nie da się jej uruchomić.


Mam tak samo jak ty... chciałoby się powiedzieć. Tyle że z piątą częścią, niestety nie ma złotej rady. Trzeba usunąć całego social cluba''a i przeinstalować najlepiej na innej partycji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>

Dnia 04.11.2016 o 12:49, DarkWolf_PL napisał:

Mam tak samo jak ty... chciałoby się powiedzieć. Tyle że z piątą częścią, niestety nie
ma złotej rady. Trzeba usunąć całego social cluba''a i przeinstalować najlepiej na innej
partycji.


Przeinstalować Social Club, czy całą grę?
SC mam na dysku C, więc chyba lepiej go nie przeinstalowywać na inną partycję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.11.2016 o 13:42, lis_23 napisał:

Przeinstalować Social Club, czy całą grę?
SC mam na dysku C, więc chyba lepiej go nie przeinstalowywać na inną partycję.

W moim przypadku oprócz sc musiałem usunąć również wszystkie gry zim powiązane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2016 o 17:37, DarkWolf_PL napisał:


> SC mam na dysku C, więc chyba lepiej go nie przeinstalowywać na inną partycję.
W moim przypadku oprócz sc musiałem usunąć również wszystkie gry zim powiązane.


Zalogowałem się do SC na stronie i teraz coś się normalnie pobiera w grze. Oby odpaliła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Działa, tylko przed każdym uruchomieniem długo coś pobiera.
Ustawiłem trochę wyższą rozdzielczość niż FHD i opcje prawie na maxa i gra jednak trochę chrupie na GTX 1070, zwłaszcza podczas jazdy samochodem. Myślałem o Reduxie ale teraz nie wiem, czy 1070 nie jest za słaba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować