Zaloguj się, aby obserwować  
TuRaSs

GTA IV na PC - Temat Ogólny

16837 postów w tym temacie

No mili panstwo. Oto ma sie ziscic nasze marzenie na temat GTA4 w wersji PC. Najpierw byly plotki ze premiera bedzie pod koniec roku a tu mamy mozliwosc juz zamowienia 4 czesci jako pre-order na PC :) Zart czy powazna sprawa? Co o tym sadzicie ?

http://www.citydisc.ch/s/search.cfm?mode=art_bezint&site=games_suche&shop=games &txt=gta+4&lang=d

http://www.citydisc.ch/games/detail.cfm?lang=d§ion=pc&art_n r=9483014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2008 o 22:16, MTSMAFIOSO napisał:

> http://www.citydisc.ch/games/detail.cfm?lang=d§ion=pc&art_nr=9483014

Poprawny link :P


Dla mnie żaden "surprise". Tylko zaciekli konsolowcy mówili że GTA4 na PC nie będzie,
żeby PC-towców denerwować.
A wiadomo było od dawna że z takiej kasy jaką zarabiają za GTA na PC, Rockstar nie zrezygnuje
;)



Sorki za zlego linka :/
Jedynie fajnie ze wyjdzie w tym roku bo poprzednie czesci to wychodzily w maju albo jakos blisko tego miesiaca a tu takie mile zaskoczenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2008 o 22:01, Petos18 napisał:

Zart czy powazna sprawa? Co o tym sadzicie ?

Żadne żarty, ot, ta sama sytuacja, jaka towarzyszy premierze każdej kolejnej części. To było pewne że gra się pojawi także na PC.

Oczywiście z tego co widzę, nic nie jest oficjalnie potwierdzone, ale kogo to obchodzi ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2008 o 22:31, Tomek1120 napisał:

Na razie nie chce mi się wierzyć. Skąd jakiś sklep w Szwajcarii może wiedzieć kiedy i
czy w ogóle wyjdzie GTA 4 na PC.


Nie trzeba w to wierzyc. Ja daje sobie rece uciac ze GTA 4 ukaze sie na PC. Przeciez nie zabili by kury znoszacej zlote jaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2008 o 22:34, MLODY2K6 napisał:

Nie trzeba w to wierzyc. Ja daje sobie rece uciac ze GTA 4 ukaze sie na PC. Przeciez
nie zabili by kury znoszacej zlote jaja.



Z tą kurą przesadzili przy San Andreas, gdzie przez 2 lata nie znaleźli polskiego wydawcy i gra kosztowała 250 zł na PC :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2008 o 22:37, MTSMAFIOSO napisał:

> Nie trzeba w to wierzyc. Ja daje sobie rece uciac ze GTA 4 ukaze sie na PC. Przeciez

> nie zabili by kury znoszacej zlote jaja.


Z tą kurą przesadzili przy San Andreas, gdzie przez 2 lata nie znaleźli polskiego wydawcy
i gra kosztowała 250 zł na PC :D


teraz tak napewno nie bedzie. Maja podpisana umowe z CENEGA wiec jesli by wyszla na PC to bedzie kosztowac max 129zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2008 o 22:38, MLODY2K6 napisał:

> > Nie trzeba w to wierzyc. Ja daje sobie rece uciac ze GTA 4 ukaze sie na PC.
Przeciez
>
> > nie zabili by kury znoszacej zlote jaja.
>
>
> Z tą kurą przesadzili przy San Andreas, gdzie przez 2 lata nie znaleźli polskiego
wydawcy
> i gra kosztowała 250 zł na PC :D
>

teraz tak napewno nie bedzie. Maja podpisana umowe z CENEGA wiec jesli by wyszla na PC
to bedzie kosztowac max 129zl

Serio? Masz jakiegoś linka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.03.2008 o 22:40, Tomek1120 napisał:

Serio? Masz jakiegoś linka?


Nie ale wystarczy pomyslec. Najwazniejsze premiery Cenegi kosztuja 129zl wiec zakladajac ze GTA 4 ukaze sie na PC to taka wlasnie bedzie cena. Bo i tak klient to kupi. I jestem pewny ze jak 29 kwietnia ukaze sie GTA 4 na konsole to miesiac albo 2 pozniej podadza ze powstaje wersja na PC. Bo przeciez kazda gra ktora np jest stworzona na konsole jest ona na PC. W koncu oni robia gry z wykorzystaniem komputerow. Wiec napewno wersja PC znajduje sie w studiu T2 w formie szkieletowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W którymś programie Gram.TV na TV 4 mówili, że GTA 4 wyjdzie na PC w październiku, raczej mi się nie przesłyszało :P Ja przed tą informacją i tak myślałam, że GTA 4 będzie na PieCa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie i tak będzie. Informację o GTA SA na PC pojawiły się miesiąc po premierze na PS2. Zapewne dużo osób kupi bo gra nie będzie wymagać "crysisowego" kompa. Widać po screenach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2008 o 22:43, MLODY2K6 napisał:

Bo przeciez kazda gra ktora np jest stworzona na konsole jest
ona na PC



Wypluj to :P
Dobrze wiesz że wcale tak nie jest ;)
PC ma swoje "unikalne" tytuły, a konsola swoje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwi mnie to , że na stronie R* żadnej wzmianki na temat GTA IV na PC nie ma. Wiadomo że to już prawie oficjalne że wyjdzie na PC , ale cóż Rockstar nic nie pisze. A ta okładka troszkę wydaje mi się przerobiona.
Ta góra "Games for Windows" taka doklejona wydaje się .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2008 o 22:50, Santino93 napisał:

Był polski wydawca Cenega SA kosztowało 129 zł tylko po 2 latach je spolszczyli.


Pokaż ? :D
Do premiery PL były tylko wydania ANGIELSKIE po (najtaniej) 229 zł.
Cenega grę wydała dopiero SPOLSZCZONĄ, po prawie 2-ch latach. Innego wydania NIE zrobili (nie licząc kolekcjonerki)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2008 o 22:52, olki77 napisał:

Dziwi mnie to , że na stronie R* żadnej wzmianki na temat GTA IV na PC nie ma. Wiadomo
że to już prawie oficjalne że wyjdzie na PC , ale cóż Rockstar nic nie pisze. A ta okładka
troszkę wydaje mi się przerobiona.
Ta góra "Games for Windows" taka doklejona wydaje się .


sluchaj w koncu M$ zaplacil 50 milionow $ firmie Take 2. wiec napewno w kontrakcie bylo uscisnione ze po jakims czasie od premiery na konsole podadza ze bedzie wersja na pc. bo gdby tak nie zrobili to duzo osob by wolalo poczekac na wersje na PC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dodajmy, że jeszcze przed polonizacją SA kosztowało swego czasu
niecałe 80 złociszy. A co do czwórki na PC...
Przynajmniej połowa forumowiczów oczekuje piecowego GTA.
Rzesza piecowiczów jest całkiem spora, i jak wspomniano wyżej, nie sądzę, żeby R*
przerwał pasmo pełnoprawnych części gtki na PC.
Zresztą, wspomnijcie Vice City i San Andreas....czy aby przypadkiem
nie było w ich sprawie tego samego?:)
Jestem w dobrej myśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Dystrybutor gry firma Cenega jednak zapowiada że w lipcu do sprzedaży trafi wersja przygotowana na polski rynek w mnej efektownym opakowaniu z polską instrukcją i niższa ceną - 129 zł'' - cytat z Cda. Jeśli je czytasz i masz numer 115 to sprawdź na ostatniej stronie jest reklama ofert ze sklepu www.fajny.pl i oferta Gta SA za 129 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować