Zaloguj się, aby obserwować  
TuRaSs

GTA IV na PC - Temat Ogólny

16837 postów w tym temacie

jezeli gta nie pojdzie na moim zlomie (GF 7600GT) zostaje 2 sprawy:

1) krecic grafike!
2) namowic starego na cos lepszego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kolejny który nie przczytał newsa i myśli że mądry;
Chodzi o to że do produktów które nie były produkowane przez M$ nie dołanczane są kody aktywacyjne gry w LIVE! w krajach w któych nie ma wsparcia dla tej usługi (np. Polska). GoW działa ponieważ M$ maczał w nim palce a GTA4 już nie koniecznie:/
Z drugiej strony nie wiem czy wiecie ale ze stony http://www.rockstargames.com/IV/ znikł znaczek Games for Windows Live!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2008 o 19:30, player000 napisał:

Chodzi o to że do produktów które nie były produkowane przez M$ nie dołanczane są kody
aktywacyjne gry w LIVE! w krajach w któych nie ma wsparcia dla tej usługi (np. Polska).
GoW działa ponieważ M$ maczał w nim palce a GTA4 już nie koniecznie:/
Z drugiej strony nie wiem czy wiecie ale ze stony http://www.rockstargames.com/IV/ znikł
znaczek Games for Windows Live!


Tak samo jest z Falloutem 3. To, że jest w LIVE, nie musi oznaczać że będzie można z niego korzystać wszędzie. Jedynym wyjściem byłoby kupienie gry za granicą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A zobaczymy po premierze.
Gdy R* nie dał kodów.....
Kto jedzie ze mną do Cenegi robić wjazd w tej sprawie XD?
Mam nadzieję, że jeżeli ta plotka okaże się prawdą to Cenega coś z tym zrobi...
Jeżeli nie.....no to mamy problem ;/

Ekhm...nie czytałem całego newsa tak tylko rzuciłem okiem...
Skoro i GoW i GTA są w systemie live no to chyba obie gry powinny działać w tym systemie bez problemów bez względu na producenta i kto w danej grze łapawice maczał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2008 o 19:30, player000 napisał:

kolejny który nie przczytał newsa i myśli że mądry;
Chodzi o to że do produktów które nie były produkowane przez M$ nie dołanczane są kody
aktywacyjne gry w LIVE! w krajach w któych nie ma wsparcia dla tej usługi (np. Polska).
GoW działa ponieważ M$ maczał w nim palce a GTA4 już nie koniecznie:/
Z drugiej strony nie wiem czy wiecie ale ze stony http://www.rockstargames.com/IV/ znikł
znaczek Games for Windows Live!


Nareszcie ktoś odpowiedział poprawnie ponieważ już 2 razy powiedziałem że nie ma znaczka Games for Windows Live!(jak ktoś nie wieży patrz moje posty http://forum.gram.pl/forum_post_szukaj.asp?tid=35546&a=1) :D
A znikł on jakiś 1 miesiąc temu... i pisze PC Software noo ale przecież Rockstar wie co robi i nie zmienił by tego bez
żadnego powodu. Możemy twierdzić ze R* myśli o nas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przecież my tych gier nie dostajemy przez przypadek tylko są one adresowane właśnie do nas! R* to nie EA aka bzdura na kołach, tylko uznana firma, która mało, którą rzecz robi nie biorąc pod uwagę wszystkich możliwych "za" i "przeciw". Jednak nie wykluczam najgorszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja słyszałem że w GTA4 nie będzie można tuningować aut , latać samolotami oraz chodzić na siłkę itp. ale za to miasto ma być super rozbudowane i samochody auta bardziej na realkę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też się zaniepokoiłem na temat braku multi w Gta4 PC.Ale na szczęście będzie http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=43783 Dystrybutor ostatniego hitu Rockstar Games, firma Cenega Poland zapewnia, że: „Grand Theft Auto IV na PC zostanie wydanie w Polsce na równi z premierą światową. W grze znajdzie się oczywiście klucz multiplayer do Games for Windows. Jednocześnie uspokajamy, iż polscy gracze będą mogli bawić się wraz z innymi kolegami i koleżankami na całym świecie przez Internet. O dalszych szczegółach dotyczących polskiego wydania tej jednej z najbardziej oczekiwanych gier tego roku będziemy informować na bieżąco w kolejnych komunikatach prasowych.”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2008 o 17:16, T.Boczek napisał:

Ja słyszałem że w GTA4 nie będzie można tuningować aut , latać samolotami oraz chodzić
na siłkę itp. ale za to miasto ma być super rozbudowane i samochody auta bardziej na
realkę :P


WOW JAKI JESTES PRO SKAD TY TO WIESZ? A NO TAK WPISALES W GOOGLE GTA IV I ZNALAZLES INFO O GTA IV! WOW UMIESZ SZUKAC GRATULUJE..

lol2...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawi mnie to czy w grze będzie realistyczne przeładowywanie broni , czyli animacja że widać jak wyjmuje magazynek , a nie jak w poprzednich częściach .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na 360'', z tego co pamiętam, widać magazynek przy przeładowywaniu ;-) Tak ciężko obejrzeć film z wersji Xbox 360/PS3?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to się uspokoiłem :D Dobrze, że wydali takie oświadczenie. No to co, czekamy! Trzeba będzie jakoś przeżyć te 25 dni, 3 godz. i 10 sec.... xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

· Grę portuje Rockstar Toronto.
· Jakość tekstur możemy ustawić na jednym z trzech poziomów: high, medium oraz low.
· Pozostałe opcje poddające się zmianom to m.in. jakość cieni, filtra tekstur, odbić i wody. Posiadają one cztery możliwe poziomy: low, medium, high oraz very high.
· Widoczność i szczegółowość obiektów, ilość cieni, widoczność świateł, a nawet ilość pojazdów (która w wersjach konsolowych ustawiona była zaledwie na 33!) mogą zostać ustawione na dowolnym poziomie od 1 do 100.
· Rockstar nie kłamał mówiąc, że draw distance jest dużo lepszy niż w konsolowej IV. Z pokładu helikoptera widać całą mapę, a nawet korki na ulicach. Nie ma żadnych "cziterskich" filtrów graficznych, tylko czysta i wyraźna sceneria.
· Tekstury zostały znacząco poprawione.
· W trybie multiplayer można wyszukiwać dostępne gry według przeróżnych kryteriów. Np. można "odsiać" sesje, których Admin dopuszcza autocelowanie, i na odwrót.
· Limit graczy mogących grać wspólnie został znacząco podniesiony. Rockstar jednak ciągle nie podał aktualnej ilości.
· Jeśli korzystałeś kiedykolwiek z edytorów wideo, na pewno pokochasz Rockstarowy edytor powtórek.
· Gra zapisuje filmy w formacie WMV, w rozdzielczości od 720p do 1080p.
· Do ekranu ładowania dodano nowy artwork.


Źródło: gtathegame.net


Szczególnie ciekawi mnie spoglądanie na LC przy opcji samochodów ustawionych na 100 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2008 o 20:59, Farmerus napisał:

Szczególnie ciekawi mnie spoglądanie na LC przy opcji samochodów ustawionych na 100 :D


+patrzenie na nie z helikoptera :). Ciekawe czy będą to napraaaaaaaaawdę ogromne korki, czy tylko trochę zwiększą ilość samochodów. Mam też nadzieję, że zwiększenie tej liczby nie będzie powodowało zacinek rzy minimalnych wymaganiach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak to dobrze , że wyjaśniła się ta sprawa z multi i wszystko będzie działało jak należy. No to teraz będę mógł spokojnie zamówić sobię tą grę bez obawy , że coś nie będzie działało. W życiu nie pozolił bym sobie na kupno GTA IV bez multi , gra zbyt wiele by na tym straciła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować