Zaloguj się, aby obserwować  
TuRaSs

GTA IV na PC - Temat Ogólny

16837 postów w tym temacie

Dnia 20.11.2008 o 16:25, FoZz napisał:

Opanuj sie! Instalacja Neostrady trwa mniej niż 5 minut pozaty kogo to obchodzi co zrobisz?
Twoja sprawa...


Taak, tylko że neostradę mam już zainstalowaną na laptopie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2008 o 16:33, 0HoMicide0 napisał:

Taak, tylko że neostradę mam już zainstalowaną na laptopie.


A co to za problem... jeśli masz Livebox (tfu...) to wystarczy mieć płytke i kabel USB (jeśli użyłeś adaptera Wi-Fi na laptopie) a jeśli masz zwykły modem USB to chamsko go odepnij i podepnij do PC jak będziesz chciał zainstalowac gre i po problemie (po instalacji gry usuniesz Neostrade z PC). Co za problem...

P.S. Tylko mi nie mów, że nie masz płytki instalacyjnej do Neostrady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2008 o 20:47, Farmerus napisał:

Teraz dopiero luknąłem dokładnie w wymagania, wszystko si, tylko przeoczyłem te 4 rdzenie.
Co o tym sądzicie? bo mam dwurdzeniowego 2.66 i trochę dziwi mnie ten 4 rdzeniowy proc
w zalecanych.

Na poprzedniej stronie już pisałem, że chodzi zapewne o to, że Intel nie ma w ofercie trzyrdzeniowca, a C2D może być za słabe, żeby uciągnąć grę na maksymalnych. Jakby napisali w zalecanych C2D, a by się cięło, to byłby wysyp postów na forach: "napisali w zalecanych c2d mam ten proc a gra mi tnie na max czemu?". Lepiej zostawić jakiś margines.
EDIT: 2 strony wstecz, nie jedną ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2008 o 20:46, Crew 900 napisał:

A można w grze chodzić ?


:D nie wyobrazam sobie gta bez mozliwosci chodzenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2008 o 13:29, BasteKSG napisał:

Ja wole kinowki, ale najlepszym wyjsciem sa opcje do wyboru - dubbing, napisy, albo wersja
oryginalna...


tak, ale to jest najkosztowniejsze zwykle mało opłacalne a zarazem pracochłonne (zwłaszcza jeśli chodzi dubbing)
apotem wszyscy narzekają, że gra wychodzi po pół roku. Takie rozwiązanie jest opłacalne tylko przy większych produkcjach, gdyż wiadomo że kasa się zwróci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja mam nadzieje, ze bedzie mozliwosc wlaczenia przynajmniej napisow ang w GTA IV na PC. Nie wiem jak to wyglada na konsolach. Bo nie zawsze bedzie mozna wszystko dokladnie uslyszec. Tym bardziej jak ktos bezie gadal ze wspanialym akcentem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znamy więc co będzie w DLC na XKlockowatePudło xp.
Zauważyliście, że screeny z gramowego sklepu pochodzą z DLC?
Ewidentny napis The Lost na kurtce kolesia, gang motocyklowy, inni kolesie też w skórach z napisem The Lost na plecach....ot taka ciekawostka ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze tylko 10 dni i gta IV zawita na nasze blaszaki, o ile nie wydaliśmy kasy na wowa to czeka nas miła przygoda z Niko oraz godziny zabawy w multi z maksymalnie 32 osobami po drugiej stronie chcących nas zabić a więc trzeba wytrzymać te 240 godzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

240 godzin? Kutwa, tak dużo!? xD No trudno, cierpliwość jest cnotą, myślę, że weekend jakoś przeleci w skupieniu i nauce, tak samo następny tydzień. W weekend będę sztucznie chciał się nasycić innymi tytułami nie dosięgającymi królowi do kolan. W poniedziałek i wtorek każdy z nas będzie ostro zajarany a od środy raczej nie wyczekujcie moich wpisów xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

co do tych zabezpieczen, to znajc zycie piraci beda mieli gre 2/3 dni wczesniej a te dodatkowe zabezpieczenia beda tylko utrudnialy zycie uczciwym graczom :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja już to dawno przelazłem ,znudziłem ,achievementy ile się dało to zaliczyłem ,w online szarpie ,ale z chęcią obczaję PCtową recenzję ,żeby przyuważyć co się zmieniło .Ale DLC będzie według aktualnych zapewnień TyLKO na X360 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A skąd informacja że gra będzie wymagać aktywacji przez internet?!

Przecież to jakiś bullshit! Nie można wymagać od użytkownika podłączenia do internetu w celu instalacji gry!

Na takie rzeczy to ja się nie pisałem!

pzdr!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2008 o 21:59, Bllu-Man napisał:

Przecież to jakiś bullshit! Nie można wymagać od użytkownika podłączenia do internetu
w celu instalacji gry!


a jednak, stary dobry HL2 wymagal aktywacji w sieci steam i w swoim czasie to byla jego najwieksza wada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

były linki do stosownej informacji, a co do połączenia z internetem to gry ze Steam''a chcą internetu, Spore i wiele innych więc nie ma się co dziwić że i GTA4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tyle że ze steamem trzeba być połączonym za każdym razem gdy chcemy uruchomić grę, a GTA ma się aktywować tylko przy instalacji/pierwszym uruchomieniu.

Kiedyś może i by to przeszkadzało, ale teraz gdy co druga osoba ma internet, a reszta dostęp do niego przez kafejki/kolegów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować