Zaloguj się, aby obserwować  
TuRaSs

GTA IV na PC - Temat Ogólny

16837 postów w tym temacie

Dnia 22.11.2008 o 19:41, niki94 napisał:

Angielski to spoko język ;p



Też się zgadzam w 100% ! Szkoda że nie urodziłem się Brytyjczykiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Booooże!!! Nie ma polskiej wersji PC!?!? A w Afryce nadal panuje cholerny głód....

Przecież i tak macie grę w tym samym czasie co reszta świata. Gdybyście chcieli dostać od razu wersje PL to dostalibyście grę w okolicach sztycznia/lutego. A dlaczemu? A dlatemu, że jeszcze kilka tygodni temu R* pracowało nad wersją PC(no w końcu po coś było to opóźnienie premiery), a właśnie tyle czasu jest potrzebne na zrobienie dobrego spolszczenia i zespolenie wszystkiego. Poza tym, rozumiem, że niektórzy wolą grać ze spolszczeniem (ja też) ale nie można mieć wszystkiego. Niestety Polski nie jest jednym z głównych języków świata i nie zostanie umieszczony w grze. Też mi szkoda, że niektóre smaczki zrozumiem przechodząc grę dopiero za 2 czy 3 razem no ale jakoś to będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie, spokojnie. Patcha i tak sie doczekacie, jak nie w formie oficjalnej, to nakładkę wyrwaną z gry. Oczywiście nastąpi to równolegle do wydania gry w wersji polskiej (na ten temat nic narazie mi nie wiadomo), więc nie piszczeć, tylko cieszyć się, że będziecie mogli pograć w tym samym czasie, co lud z całego cywilizowanego świata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakiego Patcha ?
Jak zrobili Polską lokalizację to nie wypuszczali żadnych patchy tylko jeszcze raz trza było kupować grę do której dorzucali 5 MB spolszczenie na osobnej płytce :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2008 o 20:47, Crew 900 napisał:

Jakiego Patcha ?
Jak zrobili Polską lokalizację to nie wypuszczali żadnych patchy tylko jeszcze raz trza
było kupować grę do której dorzucali 5 MB spolszczenie na osobnej płytce :|

nie prawda.. zawsze istanieje internet i nieoficjalne spolszczenia które na ogół są bardziej klimatyczne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2008 o 20:47, Crew 900 napisał:

Jakiego Patcha ?
Jak zrobili Polską lokalizację to nie wypuszczali żadnych patchy tylko jeszcze raz trza
było kupować grę do której dorzucali 5 MB spolszczenie na osobnej płytce :|


a internet to od czego kolega ma? Kupa spolszczeń na necie zapewne będzie. Są bardzo dobre fanowskie grupy które zrobią napewno takie cuś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2008 o 20:47, Crew 900 napisał:

Jakiego Patcha ?
Jak zrobili Polską lokalizację to nie wypuszczali żadnych patchy tylko jeszcze raz trza
było kupować grę do której dorzucali 5 MB spolszczenie na osobnej płytce :|


Dziwne, bo ja jakoś znalazłem spolszczenie oficjalne od Cenegi w internecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2008 o 21:17, Crew 900 napisał:

To mógł napisać że chodzi o nieoficjalne . Ja zrozumiałem że chodzi o oficjalne jak
napisał "Patch" , a Patche robi dystrybutor gry


Tu się mylisz bo wiele patchów do Gothic 3 powstało przez ręce fanów, do Morovind też i pewnie wielu gier w które nie miałem przyjemności pograć, bo jak ktoś sam traci czas na to co nie zrobili twórcy to gra musi być świetna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2008 o 21:17, Crew 900 napisał:

To mógł napisać że chodzi o nieoficjalne . Ja zrozumiałem że chodzi o oficjalne jak
napisał "Patch" , a Patche robi dystrybutor gry


pach, cytacik z poprzedniej wypowiedzi.
"Spokojnie, spokojnie. Patcha i tak sie doczekacie, jak nie w formie oficjalnej, to nakładkę wyrwaną z gry."

Taadaam, czytaj wolniej/uważniej ;) I oczywiście nie jest prawdą to co piszesz. Słowo "patch" nie jest zastrzeżone, przyjęło się że to co da producent zwie się Patchem, a to co gracz- modem. Z tym że nie raz zdarzało się, że twórczość graczy miała charakter łatania dziur, czy błędów- a więc patchowania ;)

W ogóle ten szum nie jest potrzebny. Rozumiałbym, gdyby to Cenega olała sobie graczy i perfidnie, na zlość- nie spolszczyła GTA. Ale tak? Przecież nie byłoby na to czasu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2008 o 21:26, Crew 900 napisał:

tak tylko że to spolszczenie nie było wypuszczone przez Cenegę do Internetu


Czytaj ze zrozumieniem. Napisałem, że to był oficjalny patch od Cenegi. Chyba wiem co ściągałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2008 o 22:55, Ecko09 napisał:

> tak tylko że to spolszczenie nie było wypuszczone przez Cenegę do Internetu

Czytaj ze zrozumieniem. Napisałem, że to był oficjalny patch od Cenegi. Chyba wiem co
ściągałem.


No dobra , że oficjalny ale Cenega nie wypuściła tego do netu , trzeba było kupić San Andreas i oni dodawali płytkę z tym spolszczeniem
Ktoś musiał udostępnić te spolszczenie w necie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2008 o 22:55, Ecko09 napisał:

> tak tylko że to spolszczenie nie było wypuszczone przez Cenegę do Internetu

Czytaj ze zrozumieniem. Napisałem, że to był oficjalny patch od Cenegi. Chyba wiem co
ściągałem.

Jemu bardziej chodziło o to, że prawdopodobnie ściągnąłeś patch, który ktoś po prostu zgrał sobie z płyty i wrzucił do internetu. Ja np. nie widziałem na stronie cenegi patcha do GTA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już wiadomo, że wymagania gta 4 musiał pisać jakiś "pijany koreańczyk-wietnamiec"... Szczególnie nieistniejąca karta graficzna ATI Radeon HD3700.

Albo w minimalnych napisali :

Intel Core 2 Duo 1.8GHZ albo AMD Athlon X2 64 2.4GHz - możliwe jest, że Athlon jest aż tak słaby, w stosunku do intela?! Różnica 600MHz z każdego rdzenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wiesz że jeden rdzeń C2D 1.8 jest szybszy od P4 3.2GHz?? Jest to jak najbardziej możliwe zwłaszcza że tektowanie procka nie jest najważniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2008 o 09:46, player000 napisał:

wiesz że jeden rdzeń C2D 1.8 jest szybszy od P4 3.2GHz?? Jest to jak najbardziej możliwe
zwłaszcza że tektowanie procka nie jest najważniejsze.


A nieistniejąca karta HD3700? albo Intel Core 2 Quad 2.4GHz VS AMD Phenom X3 2.1GHz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gdybyś czytał moje wcześniejsze wypowiedzi to byś zauważył że również o tym wspominałem. Skoro już chcesz wszystkie brednie z tych wymagań to warto wspomnieć że GF8600 (kwestia tego który bo GT a GTS to jednak różnica) plasuje się wydajnościowo między 7900 GS a 7900 GTX.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2008 o 20:35, Farmerus napisał:

Booooże!!! Nie ma polskiej wersji PC!?!? A w Afryce nadal panuje cholerny głód....

Przecież i tak macie grę w tym samym czasie co reszta świata. Gdybyście chcieli dostać
od razu wersje PL to dostalibyście grę w okolicach sztycznia/lutego. A dlaczemu? A dlatemu,
że jeszcze kilka tygodni temu R* pracowało nad wersją PC(no w końcu po coś było to opóźnienie
premiery), a właśnie tyle czasu jest potrzebne na zrobienie dobrego spolszczenia i zespolenie
wszystkiego. Poza tym, rozumiem, że niektórzy wolą grać ze spolszczeniem (ja też) ale
nie można mieć wszystkiego. Niestety Polski nie jest jednym z głównych języków świata
i nie zostanie umieszczony w grze. Też mi szkoda, że niektóre smaczki zrozumiem przechodząc
grę dopiero za 2 czy 3 razem no ale jakoś to będzie.



Tylko zauważ, że nie wszyscy marzą o tym, żeby koniecznie dostać wersję PL. Ja pytałem się o to, ale nie dlatego, że koniecznie chcę wersję w języku polskim (albo np. jeśli ktoś ma takie pragnienie nawet z dubbingiem polskim :D), ale chodzi mi głównie o to, że wersja polska będzie chociaż o te 20-30 zł. tańsza ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować