Zaloguj się, aby obserwować  
TuRaSs

GTA IV na PC - Temat Ogólny

16837 postów w tym temacie

Dnia 03.05.2008 o 23:57, fcbarca91 napisał:

Dlaczego m. in. więcej gier wychodzi na konsole niż na komputery osobiste?


Skąd masz te info? :P
Moim zdaniem wyssane z paluszka :P


Btw. to temat o GTA nie o piractwie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2008 o 00:55, MTSMAFIOSO napisał:

> Dlaczego m. in. więcej gier wychodzi na konsole niż na komputery osobiste?

Skąd masz te info? :P
Moim zdaniem wyssane z paluszka :P


Btw. to temat o GTA nie o piractwie ;)

Niestety, ale on ma racje, jedynym powodem, przez który GTA 4 może nie wyjść na PC, jest nistety piractwo, ale i tak wierzę, że owa gra powstanie na PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale wy głupoty gadacie ciągle klepiecie o tym piractwie i to przez niego GTA IV nie wyjdzie. Wcale, że nie piractwo jest i zawsze będzie. I mimo wszystko twórcy nadal będą wydawali swoje gry o i tak znajdą się osoby, które są uczciwe i kupują oryginalne gry. Piractwo nie ma tu nic do tego. GTA IV wyjdzie na kompy i tu nie ma żadnych wątpliwości. Pamiętacie San Andreas? Najpierw na konsole X-Box i PS2 czyli tak jak dzisiaj X-Box 360 i PS 3.
San Andreas wyszło na Pc-ty po 8miesiącach. A GTA 4 podobnie wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2008 o 11:27, Carl92 napisał:

Ale wy głupoty gadacie ciągle klepiecie o tym piractwie i to przez niego GTA IV nie wyjdzie.
Wcale, że nie piractwo jest i zawsze będzie. I mimo wszystko twórcy nadal będą wydawali
swoje gry o i tak znajdą się osoby, które są uczciwe i kupują oryginalne gry. Piractwo
nie ma tu nic do tego. GTA IV wyjdzie na kompy i tu nie ma żadnych wątpliwości. Pamiętacie
San Andreas? Najpierw na konsole X-Box i PS2 czyli tak jak dzisiaj X-Box 360 i PS 3.
San Andreas wyszło na Pc-ty po 8miesiącach. A GTA 4 podobnie wyjdzie.

Może i wcześniej wyjdzie ( ja tak podejrzewam) Najpierw świat czekał na Wiedzmina, później zastąpił go Crisis, a niedawno wyszedł długo oczekiwany Assassin''s Creed, Teraz przyszedł czas oczekiwania na GTA4 i myślę, że się w ogóle doczekamy bo już jestem trochę znudzony GTA Sanem Andreasem. Jak na razie uważam, że niewiele można tu pisać. U konsolowców, to się dzieje! Choć tam raczej nie mam nic do napisania, a bardzo bym chciał:|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra na konsole- 200zł
Gra na PC- dwa razy mniej.

Niezły zarobek na konsolowych grach mają... ;-)

A GTA IV pewnie na PC wyjdzie, to tylko kwestia czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2008 o 11:53, Danio237 napisał:

Tylko oby nie miało dwa razy większyćh wymagań od Crysisa... (jest taki komp?)


hahhaa, chyba smieszny jestes! GTA4 mialoby miec 2x wieksze wymagania od Crysisa ?!
Wez przestan!! ta gra ladnie wyglada ale bez przesady, wroc stronke wczesniej lub dwie. Tam byla pogawedka odnosnie wymagan (byly rowniez glupawe wypowiedzi do ktorych twoja tez sie zalicza, ze GTA4 bedzie mialo niewiadomo jakie wymagania!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2008 o 11:53, Danio237 napisał:

Tylko oby nie miało dwa razy większyćh wymagań od Crysisa... (jest taki komp?)

Wymagania to chyba najmniejszy problem, narazie trzeba czekać na oficialną date wydania, a co do wymagań to na pewno nie będą wieksze niż te z Crysisa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2008 o 11:53, Danio237 napisał:

Tylko oby nie miało dwa razy większyćh wymagań od Crysisa... (jest taki komp?)


Weź sobie pograj w tą grę z ping pongiem czy czymś tam , w jednej grze jest ten silnik graficzny co został zastosowany w GTA IV , gra jest stara więc wymagań dużych to chyba nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2008 o 23:49, ZSE KACP3R napisał:

Wcześniej pisałeś, że piractwo na konsolach jest o wiele MNIEJSZE niż na PC a teraz piszesz:

> Piractwo na konsoli jest o wiele większe, gier jest mniej, a ludzi którzy by chcieli

> ściągać także jest mniej niż na konsolę.


Ja nadal pozostaje przy tym, że piractwo na konsolach jest już na podobnym poziomie co
piractwo na rynku komputerowym, ale ty już chyba się trochę pogubiłeś :)


Typowy chochlik, oczywiście chodziło mi że jest o wiele mniejsze. Przepraszam za ten błąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nie ma dużych wymagań. A nawet nie ma żadnych, bo została wydana tylko na xboxa 360 i Wii. Zresztą na PC miała by zdecydowanie mniejsze wymagania odnośnie ramu i procka. GTA IV to wielki świat, bez doładowywań, generowany w czasie rzeczywistym. W tym przypadku według mnie karta grafiki GF 6200 wystarczy, do tego jakiś w miarę dobry procesor z dużym taktowaniem zegara i ok. 1,5 GB ramu. Są to wymagania raczej minimalne, na których spokojnie odpalimy GTA w minimalnych, no może trochę wyższych detalach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oh yeach. Dzisiaj przeglądałem sobie internet (mam go na dyskietce, więc spoko) i natknałem się na info o GTA IV na PC, pisali mniej więcej tak: "GTA IV na PC ukaże się niebawem i miejmy nadzieję, że będzie przełomem w światku gier PC. Designer GTA IV odrzekł: "Przygotowujemy kilka ulepszeń do wersji pecetowej GTA IV. Pecetowcy mają na co czekac.". Tak iwęc czekajmy"! Nieźle, moim zdaniem. A co Wy o tym sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2008 o 13:13, Prince Janeek napisał:

Oh yeach. Dzisiaj przeglądałem sobie internet (mam go na dyskietce, więc spoko) i natknałem
się na info o GTA IV na PC, pisali mniej więcej tak: "GTA IV na PC ukaże się niebawem
i miejmy nadzieję, że będzie przełomem w światku gier PC. Designer GTA IV odrzekł: "Przygotowujemy
kilka ulepszeń do wersji pecetowej GTA IV. Pecetowcy mają na co czekac.". Tak iwęc czekajmy"!
Nieźle, moim zdaniem. A co Wy o tym sądzicie?


A czy mógłbys dać linka?:) Byłbym wdzieczny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2008 o 13:13, Prince Janeek napisał:

Oh yeach. Dzisiaj przeglądałem sobie internet (mam go na dyskietce, więc spoko) i natknałem
się na info o GTA IV na PC, pisali mniej więcej tak: "GTA IV na PC ukaże się niebawem
i miejmy nadzieję, że będzie przełomem w światku gier PC. Designer GTA IV odrzekł: "Przygotowujemy
kilka ulepszeń do wersji pecetowej GTA IV. Pecetowcy mają na co czekac.". Tak iwęc czekajmy"!
Nieźle, moim zdaniem. A co Wy o tym sądzicie?

Ja bym prosił linka, bo jakoś ja przeglądałem i nie znalazłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wtrącę swoje 3 grosze na temat wymagań.
Widzicie, gdyby gra powstawała od początku na PC, można byłoby oceniać wymagania na podstawie filmów z gry, jakości tekstur i te de, i te pe. Zwróćmy jednak uwagę na to, iż jeżeli GTA IV wyjdzie na komputery osobiste, będzie to konwersja - czyli wersja X360/PS3 dostosowana do PC - także możemy przygotować się na większe wymagania...
Z tego co pamiętam jakieś pół miesiąca temu pracownik Rockstara mówił "Nie podjęliśmy jeszcze żadnych prac, by przenieść GTA IV na komputery osobiste" - także możemy trochę jeszcze poczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Następny troll. Internet na dyskietce? Idź się człowieku zastrzel, chociaż miło by było, gdyby to była prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2008 o 13:16, Prince Janeek napisał:

Właśnie o to chodzi, iż go nie posiadam. przypadkowo się na to natknąłem i nawet nie
spojrzałem gdzie to. wiem, wiem, głupio postapiłem. ;/

A ja znalazłem temat na pewnej stronie i odsyła on do linku tego oto sklepu : http://www.citydisc.ch/games/detail.cfm?lang=d§ion=pc&art_nr=9483014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale nie pewności, że to oryginał. Zresztą każdy głupi umie tak zrobić w Gimpie czy czymś.

@trombocyklek ---> Za to powinieneś dostać degrada, rozumiesz? Kto Ci pozwolił mnie od trolli wyzywać??? No kto? I dlaczego mi życzysz smierci???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować