Zaloguj się, aby obserwować  
TuRaSs

GTA IV na PC - Temat Ogólny

16837 postów w tym temacie

Dnia 04.05.2008 o 13:57, Union Pacific napisał:

No nie mów, że i Ty w to uwierzyłeś bo padnę xD Serwis niemiecki nie wiadomo skąd wziął
sobie okładkę i próbuje przyszpanować. Jakiż to problem walnąć do painta pasek Game for
Windows i okładkę GTA IV i skleić? Nawet Rockstar chyba jeszcze się nad tym nie zastanawiał.


Nie wiem aktualnie o czym TY mówisz?
W co uwierzyłem? W to że w sklepach są już pre ordery? Mnie to lata :P
Wiem jedno - GTA IV Wyjdzie na PC :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2008 o 13:57, MTSMAFIOSO napisał:

> Niestety, tylko że za granicą zarabiają więcej od nas, więc w Ameryce 50$ to nie
tak
> dużo.

Przy obecnym kursie dolara, premierowa gra na Konsole a Ameryce kosztuje teraz 120-130

Więc nie mówię że w Polsce gry na PC są tańsze, tylko że na konsole są droższe :)


Gry na PC w Polsce są dosyć tanie, oczywiście gdyby patrzeć pod względem ceny w Ameryce, to jest i tak trochę drogo. Ale rzeczywiście gry na konsoli to oni mają tanio że aż boli nie mieć konsoli. Ciekawe kiedy u nas tyle będą kosztować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=35546&pid=317 skomentowałem Twoją ripostę na słowa Darkstara :) Również uważam, że to - http://www.citydisc.ch/games/detail.cfm?lang=d§ion=pc&art_nr=9483014 - jest nieprawdziwe, a o tym była mniej więcej mowa.

GTA IV wyjdzie na PC, jednak kiedy? Byłaby to pierwsza GTA która nie miałaby wersji na PC. (VCS i LCS mają odpowiedniki - Vice City i GTA III) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdy sprzedaż konsol zrówna się ze sprzedażą PeCetów. W stanach nie ma praktycznie PC, jest jedynie Mac, na którego praktycznie nie ma gier. Tam platformą do gier jest xBox 360 i gry są tanie, bo jest na nie popyt. Gdyby były w takiej cenie jak w Polsce nikt by ich nie kupował, bo amerykanie są bardzo pazerni i dla kasy zrobią wszystko (obejrzyj sobie na MTV kiedyś program "Zakład").

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2008 o 14:05, trombocylek napisał:

Gdy sprzedaż konsol zrówna się ze sprzedażą PeCetów.


To w Polsce może jeszcze trochę potrwać, zważając na to ile kosztuje konsola, a i tak większość ludzi ma PC i nie stać ich na konsolę.

Dnia 04.05.2008 o 14:05, trombocylek napisał:

W stanach nie ma praktycznie PC,
jest jedynie Mac, na którego praktycznie nie ma gier. Tam platformą do gier jest xBox
360 i gry są tanie, bo jest na nie popyt. Gdyby były w takiej cenie jak w Polsce nikt
by ich nie kupował, bo amerykanie są bardzo pazerni i dla kasy zrobią wszystko (obejrzyj
sobie na MTV kiedyś program "Zakład").


W Ameryce PC służą do produkcji gier na konsolę (w końcu gdzieś muszą robić te gry), a taka Japonia, tam nikt od kilku lat nie słyszał o PC, tam to tylko konsola, głównie Nintendo, ewentualnie jakiś laptop.
Program "Zakład" oglądałem, czasami aż chce mi się wymiotować jak to oglądam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

LCS to bardziej odpowiednik San Andreas. Ale te obydwie VCS i LCS były już wcześniej uzgodnione że na konsole Sony się ukaże.

Do reszty

Nie wiem po co się tak kłócicie. Niektórzy widzą zdjęcie że w necie znaleźli pudełko GTA IV Games for Windows, i wszczynają wielką dyskusję.

GTA IV kiedyś się ukaże na PC ale ludzie, poczekajcie na oficjalne potwierdzenie Rockstara lub studia T2 niż szukać na siłę takich informacji na zagranicznych stronach i to w dodatku nie prawdziwych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2008 o 14:32, mareklamparski napisał:

ja przeczytałem tutaj na gram.pl że GTAIV wychodzi 30 listopada.Ciekawe czy to prawda?;)


to nie zostało potwierdzone przez 2k...albo Rockstara.....jest też taka data 30 października...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2008 o 14:32, mareklamparski napisał:

ja przeczytałem tutaj na gram.pl że GTAIV wychodzi 30 listopada.Ciekawe czy to prawda?;)


30 listopada to data bardzo prawdopodobna, bo mają dużo czasu na ulepszenie gry i jak wiadomo najlepsze gry wychodzą pod koniec roku (chodź na zawsze, ale często) i właśnie wtedy najlepiej się sprzedają. Ale jak na razie Rockstar milczy w sprawie wydania GTA IV na PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie, ale wy za przeproszeniem pieprzycie. Co się tyczy okładki, jak mogą mieć oficjalną skoro pewnie nawet R* jej nie ma. Czemu ją dali? Myślicie, że puste info. przyciągnie klienta? Wiadomo, ze musieli dać jakiś "dowód"-coś co nacieszy oko. No i się udało. A żeby było wiarygodnie widzimy "Games for Windows".

Oferta tego sklepu to albo lipa albo, kontrolowane wycieki informacji. Tak żeby nikt o GTA IV nie zapomniał, możliwe, że za kilka tygodni jakiś czeski sklep będzie miał to w ofercie :) Tymczasem możemy jedynie gdybać, ale przynajmniej ten czas jakoś leci jak się gdyba, nie? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie pytanko!!
CZy w GTA 4 popełnili ten sam błąd co w GTA:SA i walnęli te niepotrzebne statystyki postaci!!??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2008 o 13:53, MTSMAFIOSO napisał:

> Gra na konsole- 200zł
> Gra na PC- dwa razy mniej.

> Niezły zarobek na konsolowych grach mają... ;-)

Gra na konsole za granicą: 50$
Gra na PC za granicą: 50$

W Polsce ceny gier na konsole są takie duże :P


Gry na konsole mają praktycznie takie same ceny w Polsce jak w reszcie UE, bo obowiązują nas również ceny po przeliczniku 1$=1euro, więc za tą granicą, to chyba o USA Ci jedynie chodziło, ale i tak nie jest prawdą to co napisałeś. Oto porównanie cen nowych gier na PC i konsole (2 pierwsze lepsze i dość znane tytuły: CoD4 i Orange Box), oczywiście na ebayu czy gdzieś możesz dostać gry na konsole taniej bo są np. używane, ale to samo tyczy się wersji PCowych, więc procentowa różnica cen jest zachowana, sklep z którego pochodzi porównanie, to chyba największy internetowy sklep na Świecie czyli amazon.com, żeby nie było niejasności:
Call of Duty 4 - wersja X360 - 59,99$, wersja PS3 - 58,99$, wersja PC 39,99$, czyli wersja na X360 jest o ponad 50%, a na PS3 o ponad 47% droższa niż wersja na PC.
Orange Box - wersja na X360/PS3 - 49,99$, wersja na PC - 29,99$, czyli wersja na obie konsole jest o ponad 66% droższa niż na PC.

Krótko mówiąc na całym Świecie gry konsolowe są znacznie droższe niż PCowe, w jednych rejonach różnica jest niższa (ok. 50%), a w innych wyższa (nawet o ok. 230%), co jednak ma spory związek z rynkiem walutowym, ale to już inny temat. Jednak faktem jest, że opowieści o równych cenach gier konsolowych i PCowych za granicą można między bajki włożyć ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak myślicie, po co T2 jedzie na E3? Według mnie jedynym celem tej wyprawy jest zapowiedź GTA IV na PC. Co o tym myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam nadzieję że na E3 albo na tych targach w Lipsku, T2 ogłosi że R* robi konwersję GTA4 na PC ;] Niedługo kupuje nowego kompa i mam nadzieję że wypróbuje go właśnie grając w GTA4 ;] A gra na 100% wyjdzie na PC, zawsze tak było z GTA (No może oprócz VC i LC Stories) że wychodziło jakiś czas po wersjach konsolowych, kiedy wszystko trochę ucichło ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na Games Convention to za późno. Pewnie T2 będzie także wystawiało Mafię 2, ale GTA IV na PC będzie także zapowiedziane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obstawiałbym raczej prezentację Duke Nukem Forever, ale gdyby zapowiedzieli GTA IV na blaszaki, nie pogniewałbym się. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O tym rozmawiamy przez cały ten temat :) Jeszcze nie wiadomo, Rockstar nie wydał oficjalnego oświadczenia, czy będzie czy nie. Miejmy nadzieję, że będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aha, dzięki. Jestem na tym forum od 5 minut i jakoś nie zauważyłem. Miejmy nadzieje...bo na kupno na konsole mogę zapomnieć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować