Zaloguj się, aby obserwować  
TuRaSs

GTA IV na PC - Temat Ogólny

16837 postów w tym temacie

Dnia 04.05.2008 o 13:59, Kraju92 napisał:

Gry na PC w Polsce są dosyć tanie, oczywiście gdyby patrzeć pod względem ceny w Ameryce,
to jest i tak trochę drogo. Ale rzeczywiście gry na konsoli to oni mają tanio że aż boli
nie mieć konsoli. Ciekawe kiedy u nas tyle będą kosztować.


Niestety to prawda i chyba każdy to pojmuje. Sam nie tak dawno kupowałem x''a z USA... za ile? nie całe 200$... wychodzi w przeliczeniu na ok. 600 zł wliczając w to koszty przesyłki (75$). W Polsce nie kupisz taniej xboxa niż 1000zł, no omijając przy tym Arcade, wiadomo z jakich powodów. M.in. dlatego twierdze, że nadal Polska to zacofany kraj. Budowa autostrad, wysokie ceny, ciągłe podwyżki prądu, gazu, wody, a wyższych pensji brak ;] ale to nie to forum ;] więc nie robie już OT. Pozostaje wynosić się stąd jak najszybciej, bo wszystko zmierza jak najbardziej w złym kierunku. Jestem pesymistą.
pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2008 o 17:42, fcbarca91 napisał:

Niestety to prawda i chyba każdy to pojmuje. Sam nie tak dawno kupowałem x''a z USA...
za ile? nie całe 200$... wychodzi w przeliczeniu na ok. 600 zł wliczając w to koszty
przesyłki (75$). W Polsce nie kupisz taniej xboxa niż 1000zł, no omijając przy tym Arcade,
wiadomo z jakich powodów. M.in. dlatego twierdze, że nadal Polska to zacofany kraj. Budowa
autostrad, wysokie ceny, ciągłe podwyżki prądu, gazu, wody, a wyższych pensji brak ;]
ale to nie to forum ;] więc nie robie już OT. Pozostaje wynosić się stąd jak najszybciej,
bo wszystko zmierza jak najbardziej w złym kierunku. Jestem pesymistą.
pzdr.


Też jestem pesymistą jeżeli o sprawy w Polsce. Ogólnie to co podałeś wyżej to tylko część tego dlaczego Polska to zacofany kraj. Ale za 600 zł Xboxa 360 Premium, aż zazdroszczę. Może w końcu i u nas kiedyś konsole stanieją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

co by tu zrobic aby pograc w gta4 ?? jednym z sensowniejszych rozwiazan jest praca w wakacje. Jak myslicie ? Udaloby mi sie zarobic w miecha ok.800zl ? (mam 16lat) Z jakies 200zl by pewnie stazy dolozyli, jakbym ich ublagal. Narazie ciupciam w Scareface.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2008 o 19:31, NuGGet napisał:

Niedługo kupuje nowego kompa i mam nadzieję że wypróbuje go właśnie grając
w GTA4 ;]


Czy Ty czasem nie mówiłeś o tym, że zamierzasz kupić PlayStation 3? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zależy gdzie byś poszedł ;P
Ja nie mam tego problemu, czwartek, piątek będę miał X360 czy z GTAIV to jeszcze nie wiem (chociaż mam wielką nadzieję, że tak)
Narazie pograj w San Andreas lub w jakąś starszą wersję GTA ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mi się zdaje, że nie pojąłeś tego co chciał przekazać. Jest GTA IV na PC? Jest. :P A że to wersja na Xboxa leżąca na PieCyku to już inna sprawa. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2008 o 23:26, JayL napisał:

A mi się zdaje, że nie pojąłeś tego co chciał przekazać. Jest GTA IV na PC? Jest. :P
A że to wersja na Xboxa leżąca na PieCyku to już inna sprawa. :P


No chyba, że tak xDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przecież to już wiadomo od wydania na XBOX 360 i PS3 że GTA IV będzie na PC .
Premiera na PC jest zapowiadana na 30 listopada .
Ps. Było już na tej stronie w komentarzach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2008 o 11:25, Virus 500 napisał:

Przecież to już wiadomo od wydania na XBOX 360 i PS3 że GTA IV będzie na PC .
Premiera na PC jest zapowiadana na 30 listopada .
Ps. Było już na tej stronie w komentarzach

to sa plotki rockarst jeszcze ni potwierdzil wiec dyskusja trwa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2008 o 11:28, lukase napisał:

> Przecież to już wiadomo od wydania na XBOX 360 i PS3 że GTA IV będzie na PC .
> Premiera na PC jest zapowiadana na 30 listopada .
> Ps. Było już na tej stronie w komentarzach
to sa plotki rockarst jeszcze ni potwierdzil wiec dyskusja trwa ;)

Jednak jestem pewien że wyjdzie na PC!pomyślcie ile by stracili jeżeli by tak nie było?zresztą teraz to normalka ze wszaystkie gry wychodzą najpierw na konsolę nowej generacji a dopiero pózniej na PC!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2008 o 14:59, Ajacu15 napisał:

Jednak jestem pewien że wyjdzie na PC!pomyślcie ile by stracili jeżeli by tak nie było?zresztą
teraz to normalka ze wszaystkie gry wychodzą najpierw na konsolę nowej generacji a dopiero
pózniej na PC!


obys mial racje, bo jezeli GTA4 nie wyjdzie w tym roku (albo wogole) to pozostanie mi tylko kupno X klocka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2008 o 20:24, Zauri napisał:

obys mial racje, bo jezeli GTA4 nie wyjdzie w tym roku (albo wogole) to pozostanie mi
tylko kupno X klocka


Masz jeszcze wybór kupna o trochę droższego "plejstacje" 3. Ale lepiej żeby jednak wyszedł na PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2008 o 20:26, Kraju92 napisał:

Masz jeszcze wybór kupna o trochę droższego "plejstacje" 3. Ale lepiej żeby jednak wyszedł
na PC.


eghm...

troche... jakbym sie postaral X kloca z 2 padami i innym osprzetem kupil bym za maks.900zl. A na PS# w sklepie musze wydac na dziendobry ponad 1300zl. Tyle to ja w wakacje w zyciu bym nie zarobil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2008 o 21:11, Zauri napisał:

troche... jakbym sie postaral X kloca z 2 padami i innym osprzetem kupil bym za maks.900zl.
A na PS# w sklepie musze wydac na dziendobry ponad 1300zl. Tyle to ja w wakacje w zyciu
bym nie zarobil.


Za 900zł kupisz Premium, raczej wątpię, ja widziałem za 1000 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2008 o 20:26, Kraju92 napisał:

Masz jeszcze wybór kupna o trochę droższego "plejstacje" 3. Ale lepiej żeby jednak wyszedł
na PC.

O trochę? ;D PS3 kosztuje tyle samo co X360 Elite, więc jest trochę różnicy. PS3 to konsola przeznaczona bardziej dla "bogaczy" gdyż nie można używać gier tzw. piratów. ;] A Polacy nadal są zacofanym krajem... :> więc i gry są drogie.
Co do Premium można dostać za 900 zł, ale to rzadkość. Raczej tak jak mówi Kraju92 "chodzą" od 1000 w góre.
pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować