Zaloguj się, aby obserwować  
TuRaSs

GTA IV na PC - Temat Ogólny

16837 postów w tym temacie

Dnia 14.05.2008 o 13:11, niunieczki napisał:

wiec dla mnie kwotą adekwatną do pctowej wersji GTA IV to ok. 129zł nie więcej i za tą
kwote napewno sprzeda sie setki tysiecy egzemplarzy


jak nie miliony :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedno jest pewno że jak Gta IV nie wyjdzie na PC to firma straci miliony złotych ! Ponieważ jednak moim zdaniem komputery wygrywają z konsola możliwościami i w ogóle. Więc po prostu trzeba czekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2008 o 14:16, Dekerinho6 napisał:

Jedno jest pewno że jak Gta IV nie wyjdzie na PC to firma straci miliony złotych ! Ponieważ
jednak moim zdaniem komputery wygrywają z konsola możliwościami i w ogóle. Więc po prostu
trzeba czekać

Racja na PC to zamiast iść do sklepu połowa postanowi ściągnąć,ale mysle ze wyjdzie na pc,a jak nie to dla tej gry kupe konsole x360

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2008 o 14:24, Get Down napisał:

Racja na PC to zamiast iść do sklepu połowa postanowi ściągnąć,ale mysle ze wyjdzie na
pc,a jak nie to dla tej gry kupe konsole x360


Mam podobnie - jeśli nie wyjdzie na PC do września-października, kupuję PS3. Dawno już się noszę z tym zamiarem, tylko brakuje mi wstecznej kompatybilności w wersji 40GB. Mam nadzieję, że do jesieni Sony przejrzy na oczy, i wypuści na europejski rynek 80GB wersję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie i niektórzy moi koledzy mają konsolę i sobie już grają i bardzo im tego zazdroszczę więc mam nadzieje że wyjdzie !!! A jak już nie wyjdzie w co wątpię to kupię sobie x360 żeby sobie pograć w to GTA ale jeszcze zanim wyjdzie na PC to jeszcze długo długo ! niestety :((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2008 o 14:16, Dekerinho6 napisał:

Jedno jest pewno że jak Gta IV nie wyjdzie na PC to firma straci miliony złotych ! Ponieważ
jednak moim zdaniem komputery wygrywają z konsola możliwościami i w ogóle. Więc po prostu
trzeba czekać


Tak, tak wygrywają możliwościami i wogóle a jak chce się zagrać w GTA IV na PC to trzeba czekąc. Napewno do grudnia, bo Rockstar właśnie pracuje nad pierwszym z dwóch dodaków DLC na x360 który ma wyjść pod koniec tego roku. Znając przywiązanie firmy do jakości swoich wyrobów raczej nie zepchnie portowania swojej gry na podwykonawce. Krążą plotki, że drugi z dwóch dodatków ma wyjść na wiosne- lato roku przyszłego. Czyli przy dobrym wietrze PCtowcy dostaną GTA IV w swoje łapki pod koniec roku 2009.

niunieczki: bardzo przekonywujące informacje, napisz maila do Rockstar. Najlepiej do CEO bo widocznie ma za podwładnych strasznych nieuków którzy nie widzą tych pieniędzy na wyciągnięce ręki. Pozatym można przerobić konsole ale nie zajmuje to kilkunastu minut a po drugie powoduje nieustanne życie w strachu, że wraz z każdym kolejnym update''m Microsoft odetnie flashowana konsole od live''a

A tak wogóle to polecam uzbroić się w cierpliwość. Ja w każdym bądź razie lecę kończyć swoją przygodę w Liberty City.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No może żeby zagrać w GTA IV na PC to może nie będziemy czekać do roku 2009 bo to jednak by było trochę za długo no i raczej we wszystkim sie już z tobą zgadzam przede wszystkim cierpliwość ! A ja sie zastanawiałem jeszcze nad jednym ? Czemu pierwsze nie było premiery na PC tylko na konsole przecież wiadomo w zasadzie by było że by jeszcze większe rekordy sprzedaży były ! ale jak na razie to konsole mogą sie cieszyć. :( Ja jeszcze poczekam parę miesięcy i jak sie dowiem kiedy konkretnie wyjdzie Gta na PC i bedzie to znowu kwestia czasu to kupuję X360 i gram jak na razie jeszcze sie powstrzymuję od kupna konsoli ale już szczerze mówiąc zaczynam o niej myśleć !

hehe Ty sobie grasz w Liberty City hehe ja też pewnie sobie zagram w jakąś część ale nie wiem jaką. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę, że mogę sobie zagrać w GTA IV w tym 2009 roku jak wyjdzie już pakiet ze wszystkimi dodatkami w cenie niższej niż konsolowa wersja. Jeśli nie wyjdzie też da się przeżyć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2008 o 15:11, lastvegas napisał:

Ja myślę, że mogę sobie zagrać w GTA IV w tym 2009 roku jak wyjdzie już pakiet ze wszystkimi
dodatkami w cenie niższej niż konsolowa wersja. Jeśli nie wyjdzie też da się przeżyć
:D


Gta 4 wyjdzie wcześniej na pewno a nawet raz słyszałem że pod koniec 2009 ale chociażby tak nawet było to kupuję X360 i gram ale jak wyjdzie końcówką 2008 to sie zastanowię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2008 o 21:36, Virus 500 napisał:

Ty sam jesteś koniec 2009 r.
Ech ja to mówiłem że słyszałem taką plotkę tak w zasadzie dosłownie :P

Dnia 15.05.2008 o 21:36, Virus 500 napisał:

Gra się ukarze na komputer jeszcze w tym roku

No raczej tak ale jeszcze nie wiadomo kiedy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2008 o 21:36, Virus 500 napisał:

Ty sam jesteś koniec 2009 r.

Gra się ukarze na komputer jeszcze w tym roku


A po drugie wiadome że jak nie wyjdzie na PC to tracą duże pieniądze ponieważ wiadomo że więcej graczy posiada tylko Komputery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2008 o 21:50, Dekerinho6 napisał:

> Ty sam jesteś koniec 2009 r.
>
> Gra się ukarze na komputer jeszcze w tym roku

A po drugie wiadome że jak nie wyjdzie na PC to tracą duże pieniądze ponieważ wiadomo
że więcej graczy posiada tylko Komputery.


No to normalne , chociaż i tak mają już masakrycznie większe zyski niż na San Andreas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2008 o 21:54, Dekerinho6 napisał:

To było wiadome od samego początku że GTA IV pobije ten rekord ! To pomyśl sobie co sie
będzie działo jak wyjdzie na PC...

Prawdopodobnie będzie się działo. Na torrentach. A w sklepach wciąż będą zalegać tony GTA IV. Takie są realia, niestety ;-)
Poza tym wydaje mi się, że zdecydowana większość tych, którzy czekali na GTA IV, kupili dla gierki konsolę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2008 o 22:06, WorldWar3PL napisał:

Rockstar może zrobić. I zrobiło. Wydało grę najpierw jako exclusive dla konsol ;-)


Właśnie i już nawet jak jest na konsolę to bije wielkie !! rekordy ale te rekordy były by jeszcze większe gdyby pierwsze ta gra wyszła na PC :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydało grę najpierw jako exclusive dla konsol ;-)

A to jest troszkę niezbyt fajne :P
No ja rozumiem że na konsolę grę robi się znacznie szybciej, bo nie trzeba dopasowywać do 10 tysięcy rodzai kart graficznych etc.
Ale to w końcu na PC GTA miało swój początek i moim zdaniem tutaj powinno górować :P

Rozumiem też że na PC piractwo jest większe, ale skąd oni biorą takie info? Chodzą po bazarkach i pytają handlarzy ile kopii GTA zeszło na PC a ile na Konsole? xD

Dnia 15.05.2008 o 22:06, WorldWar3PL napisał:

rekordy ale te rekordy były by jeszcze większe gdyby pierwsze ta gra wyszła na PC


Ta, rekordy w padaniu Trackerów sieci p2p (torrent) bo takiego natężenia w sieci żaden serwer by nie wytrzymał ;o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować