Zaloguj się, aby obserwować  
TuRaSs

GTA IV na PC - Temat Ogólny

16837 postów w tym temacie

Pojawił się film przedstawiający wpadkę Take Two. Podobno umieścili na swojej stronie przez chwilę w dziale coming soon GTA IV na PC, ale potem bardzo szybko to usunęli jednak ktos to zdążył nagrać :). "Nius" z gry-online ( http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=41035), a tutaj filmik ( http://n-joy.cz/video/grand-theft-auto-iv-potvrzeni-pc-verze-nahravka/ypn7bxopxhq1v 8tg/).
EDIT: Drugi link się niestety rozpadł jak to zwykle bywa na gram.pl, także trzeba skopiować cały i wkleić do przeglądarki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ponoć ostatnia cut-scenka jest świetna.. nie wiem, bo nie widziałem. Ale trzeba przyznać, że wersja PC jestjeszcze lepsza od tej na PS3:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2008 o 14:22, knopfler napisał:

Pojawił się film przedstawiający wpadkę Take Two. Podobno umieścili na swojej stronie
przez chwilę w dziale coming soon GTA IV na PC, ale potem bardzo szybko to usunęli jednak
ktos to zdążył nagrać :). "Nius" z gry-online ( http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=41035),
a tutaj filmik ( http://n-joy.cz/video/grand-theft-auto-iv-potvrzeni-pc-verze-nahravka/ypn7bxopxhq1v
8tg/).
EDIT: Drugi link się niestety rozpadł jak to zwykle bywa na gram.pl, także trzeba skopiować
cały i wkleić do przeglądarki.


Mi ten link nie działa , odsyłą mnie na główną strone tego. A cały skopiowałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2008 o 14:33, Budep napisał:

Mi ten link nie działa , odsyłą mnie na główną strone tego. A cały skopiowałem

W tym newsie z gry-online też jest odnośnik. A jak nie działa ci ten z gry-online to znajdziesz go na stronie głównej gry-online też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

LUDZIE!
Ten filmik jest stary jak świat a do tego to fake. Na YouTube widziałem go kilka miesięcy temu. A nawet jest tam napisane, że GTA 4 ukaże się na CD... Wątpię. Fake jak nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chlopaki juz wam raz pisalem GTA 4 ukaze sie na PC i to bedzie pazdziernik lub lisyopad 2008, a potwierdzil to moj znajomy ktory jestem handlowcem w CENEGA i potwierdzil to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2008 o 16:30, MLODY2K6 napisał:

Chlopaki juz wam raz pisalem GTA 4 ukaze sie na PC i to bedzie pazdziernik lub lisyopad
2008, a potwierdzil to moj znajomy ktory jestem handlowcem w CENEGA i potwierdzil to


miejmy nadzieje ze sie nie mylil...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2008 o 16:30, MLODY2K6 napisał:

Chlopaki juz wam raz pisalem GTA 4 ukaze sie na PC i to bedzie pazdziernik lub lisyopad
2008, a potwierdzil to moj znajomy ktory jestem handlowcem w CENEGA i potwierdzil to


A skąd on może wiedzieć? Rockstar powiedziało to wszystkim wydawcom? Wątpię, za bardzo się bali że prawda wyjdzie na jaw, a z resztą i tak ktoś by wygadał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2008 o 17:38, Kraju92 napisał:

A skąd on może wiedzieć? Rockstar powiedziało to wszystkim wydawcom? Wątpię, za bardzo
się bali że prawda wyjdzie na jaw, a z resztą i tak ktoś by wygadał.


Plotki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2008 o 17:55, 88Bonzo napisał:

> A skąd on może wiedzieć? Rockstar powiedziało to wszystkim wydawcom? Wątpię, za
bardzo
> się bali że prawda wyjdzie na jaw, a z resztą i tak ktoś by wygadał.

Plotki :-)


Pewnie tak. Ale co by nie było, bardzo chcę aby wyszła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.05.2008 o 18:01, Kraju92 napisał:

Pewnie tak. Ale co by nie było, bardzo chcę aby wyszła.


Uwierz że nie jesteś sam :-P gra prędzej czy później się ukaże :-) pozostało uzbroić się w cierpliwość. Choć za GTA (3d) nie szaleję, to w nową odsłonę zagram z wielką chęcią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2008 o 18:06, 88Bonzo napisał:


> Pewnie tak. Ale co by nie było, bardzo chcę aby wyszła.

Uwierz że nie jesteś sam :-P gra prędzej czy później się ukaże :-) pozostało uzbroić
się w cierpliwość. Choć za GTA (3d) nie szaleję, to w nową odsłonę zagram z wielką chęcią.


Ja jestem fanem wszystkich gier z serii GTA, nie daruje Rockstar jeżeli nie wyda, a czekać też nie lubię ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2008 o 18:09, Kraju92 napisał:

Ja jestem fanem wszystkich gier z serii GTA, nie daruje Rockstar jeżeli nie wyda, a czekać
też nie lubię ;)


Mysle ze nie masz sie co martwic - Rockstar mowil ze SA nie wyda na PC, bo malo zarobi. Widocznie kasy bylo mu jak zwykle malo, i po jakims czasie (dlugim zreszta) wydal wkoncu SA. A powodem nie wydania wczesniej bylo piractwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2008 o 18:16, Kirabax napisał:

Mysle ze nie masz sie co martwic - Rockstar mowil ze SA nie wyda na PC, bo malo zarobi.
Widocznie kasy bylo mu jak zwykle malo, i po jakims czasie (dlugim zreszta) wydal wkoncu
SA. A powodem nie wydania wczesniej bylo piractwo.


Jak zawsze winne piractwo. A o piratach to nic nie wspomną, a gdyby nie oni nie było by piractwa xD
Przypominam że była taka akcja z SA, ale IV to inny poziom i inne czasy. Co by nie było GTA IV na PC być musi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować