Zaloguj się, aby obserwować  
TuRaSs

GTA IV na PC - Temat Ogólny

16837 postów w tym temacie

Moim zdaniem jakby wydali GTA IV na PC to mogliby zarobić dużo, bo przecież w nowej odsłonie mamy Multi.
Może by wtedy piractwo było mniejsze jak przy innych produkcjach na PC gdzie jest tylko Single.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2008 o 13:46, Pablo Guminio napisał:

Moim zdaniem jakby wydali GTA IV na PC to mogliby zarobić dużo, bo przecież w nowej odsłonie
mamy Multi.
Może by wtedy piractwo było mniejsze jak przy innych produkcjach na PC gdzie jest tylko
Single.


Wierzysz w cuda?Nawet jeśli Gta kosztowałoby 20 zł to i tak piraci by je ściągneli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2008 o 13:51, rafekx 12 napisał:

Wierzysz w cuda?Nawet jeśli Gta kosztowałoby 20 zł to i tak piraci by je ściągneli.


Gdyby multiplayer był pod ścisłą kontrolą lub gdyby zastosowano system zabezpieczeń jak w Spore czy Mass Effect, a do tego dano rozsądną cenę (dajmy na to 90-100zł) to napewno piractwo byłoby na mniejszą skalę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NIEMA zabezpieczenia którego piraci nie potrafią złamać... steam miał być systemem który pomoże w walce z piractwem a jednak są do pobrania wersje non-steam gier oferowanych w tym systemie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2008 o 14:05, player000 napisał:

NIEMA zabezpieczenia którego piraci nie potrafią złamać... steam miał być systemem który
pomoże w walce z piractwem a jednak są do pobrania wersje non-steam gier oferowanych
w tym systemie...


oj nie ma nie ma, ale sa gry ktore po spiraceniu nie chodza tak jak powinny (vide enter the matrix)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak nie będzie to nie. Trzeba będzie sprzedać części od kompa, wsadzić dziady tylko żeby chodził net i CS i kupić X360 lub PS3 i sie cieszyć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siemka ludziska

U mnie w wiosce jest taki koleś co przeszedł wszystkie gry za min one powstał tak jak gta 4 przed powstanie to on już mówił że to skończył grać. Tak w ogóle czy GTA 4 pobiło inne gta jakie były przedtem bo nie wiem dawano że nie wchodził tu na forum, więc nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2008 o 19:33, kielek1223 napisał:

Siemka ludziska

U mnie w wiosce jest taki koleś co przeszedł wszystkie gry za min one powstał tak jak
gta 4 przed powstanie to on już mówił że to skończył grać. Tak w ogóle czy GTA 4 pobiło
inne gta jakie były przedtem bo nie wiem dawano że nie wchodził tu na forum, więc nie
wiem


Grałem na konsoli i szczerze to podobało mi się. A ten koleś napewno chyba nie przechodzi gry w minutę. To nie możliwe. Ja wolałbym grać dłużej, bo więcej frajdy :d.

Dnia 26.05.2008 o 19:33, kielek1223 napisał:

inne gta jakie były przedtem bo nie wiem dawano że nie wchodził tu na forum, więc nie
wiem

Hmm... możliwe, że pobiję jest przedewszystkim bardziej realne niż poprzedniczki tej serii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2008 o 08:48, dambialko napisał:

> Siemka ludziska
>
> U mnie w wiosce jest taki koleś co przeszedł wszystkie gry za min one powstał tak
jak
> gta 4 przed powstanie to on już mówił że to skończył grać. Tak w ogóle czy GTA 4
pobiło
> inne gta jakie były przedtem bo nie wiem dawano że nie wchodził tu na forum, więc
nie
> wiem

Grałem na konsoli i szczerze to podobało mi się. A ten koleś napewno chyba nie przechodzi
gry w minutę. To nie możliwe. Ja wolałbym grać dłużej, bo więcej frajdy :d.

> inne gta jakie były przedtem bo nie wiem dawano że nie wchodził tu na forum, więc
nie
> wiem
Hmm... możliwe, że pobiję jest przedewszystkim bardziej realne niż poprzedniczki tej
serii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2008 o 09:56, kielek1223 napisał:

> > Siemka ludziska
> >
> > U mnie w wiosce jest taki koleś co przeszedł wszystkie gry za min one powstał
tak
> jak
> > gta 4 przed powstanie to on już mówił że to skończył grać. Tak w ogóle czy
GTA 4
> pobiło
> > inne gta jakie były przedtem bo nie wiem dawano że nie wchodził tu na forum,
więc
> nie
> > wiem
>
> Grałem na konsoli i szczerze to podobało mi się. A ten koleś napewno chyba nie przechodzi

> gry w minutę. To nie możliwe. Ja wolałbym grać dłużej, bo więcej frajdy :d.
>
> > inne gta jakie były przedtem bo nie wiem dawano że nie wchodził tu na forum,
więc
> nie
> > wiem
> Hmm... możliwe, że pobiję jest przedewszystkim bardziej realne niż poprzedniczki
tej
> serii.

> Wiesz ten ziomek to "mistrz" tez duże "M"


Nie dawaj strzałek jak dajesz odpowiedź. Taka rada na przyszłość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jemu chyba chodziło o to, że jakiś jego kolega przechodził gry za nim jeszcze wyszły ;P Podobno tak zrobił z GTAIV...

To tak jak ja słyszę od niektórych laików pół roku przed premierą, że gra jest już w USA...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2008 o 09:59, dambialko napisał:

> > > Siemka ludziska
> > >
> > > U mnie w wiosce jest taki koleś co przeszedł wszystkie gry za min one
powstał
> tak
> > jak
> > > gta 4 przed powstanie to on już mówił że to skończył grać. Tak w ogóle
czy
> GTA 4
> > pobiło
> > > inne gta jakie były przedtem bo nie wiem dawano że nie wchodził tu na
forum,
> więc
> > nie
> > > wiem
> >
> > Grałem na konsoli i szczerze to podobało mi się. A ten koleś napewno chyba
nie przechodzi
>
> > gry w minutę. To nie możliwe. Ja wolałbym grać dłużej, bo więcej frajdy :d.

> >
> > > inne gta jakie były przedtem bo nie wiem dawano że nie wchodził tu na
forum,
> więc
> > nie
> > > wiem
> > Hmm... możliwe, że pobiję jest przedewszystkim bardziej realne niż poprzedniczki

> tej
> > serii.
>
> > Wiesz ten ziomek to "mistrz" tez duże "M"

Nie dawaj strzałek jak dajesz odpowiedź. Taka rada na przyszłość.


dobra dzięki jestem tu dopiero od wczoraj kolega mi powiedział o tej stronie więc się uczę na własnych błędach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2008 o 10:01, jcl99 napisał:

Jemu chyba chodziło o to, że jakiś jego kolega przechodził gry za nim jeszcze wyszły
;P Podobno tak zrobił z GTAIV...

To tak jak ja słyszę od niektórych laików pół roku przed premierą, że gra jest już w
USA...


Masz rację co do tego, ten koleś tylko chciał się popisać przed innymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@kielek1223
1. Tnij cytaty
2. Nie pisz wiadomości jednej pod drugą
3. Przeczytaj regulamin

@jcl99
Mnie też bardzo denerwuje jak ktoś mówi, że ma już np. Spore bo w anglii już jest, albo, że ma GTA: Liberty City Stories, i może zaraz mi przynieść xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, to może ja wypowiem się o GTA IV na PC.

Otóż, według mnie, GTA IV NIE POWINNO WYJŚĆ NA PC. Całkowicie zrozumiem Rockstar, jeśli nie wydadzą tej gry na pecety. Bo jaka firma chciałaby tracić miliony dolarów przez debili, którzy są tacy głupi, że kupują piraty i nazywają się jeszcze fanami. Godne pożałowania postępowanie.

Podsumowując: Nie chcę GTA IV na PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Łatwo się mówi jak się ma konsole :P

GTA IV na X360 ma na jednej stronie torrentowej w Polsce 1500 osób ściągających/wysyłających. A takich stron jest przecież dużo więcej... (nie licząc zagranicznych)


Więc nie ma co mówić o Piractwie, bo na Konsole ono takie małe też nie jest ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale większość konsolowców jest rozsądną i wie że jak przerobi konsole to traci gwarancję na nią.
Takich piratów jest dosyć zauważalną grupą ale nie ogromną tak jak to jest na PC.

A w przypadku PC nikt na tym nie straci i bezkarnie mogą sobie ściągać dalej.

Więc może i małe piractwo na konsolach nie jest. Ale na PC jest baaaardzo duże. Różnica między piractwem na PC a piractwem na konsolach jest bardzo duża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2008 o 21:21, Dared00 napisał:

> Łatwo się mówi jak się ma konsole :P

Nie mam konsoli :)


To czym jest twoje PS2? Ok, wiem że chodzi o Current-Gen''a ale jednak nie obrażajmy czarnulki :-).

A co do GTA IV na PC: po przejściu 50h gry na Xboxie uważam że nie jest to żadna rewolucja, i właściwie jest mi to obojętne na co wyjdzie. Ale dla tych którzy jeszcze nie grali to i tak żadne argumenty ich nie przekonają :-).

po prostu kawał solidnej gry, nic więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować