Zaloguj się, aby obserwować  
TuRaSs

GTA IV na PC - Temat Ogólny

16837 postów w tym temacie

Ta gra, to jakieś nieporozumienie. Po pierwsze zarejestrowałem się na Rockstar Games Social Club i od wczoraj nie dostałem maila akytującego konto. Po drugie załozyłem konto na Games for windows na kraj United States. Cała rejestracja przebiegła pomyślnie ale podczas gry, gdy próbuję się zalogować do GfW, wyskakuje mi info,że logowanie jest nie udane, bo mój kraj nie jest obsługiwany przez tą usługę. WTF? Tym samym nie mogę zapisywać stanu gry i granie nawet poza online nie ma sensu. Może ktoś z Was wie jak mi pomóc. Bardzo proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2008 o 13:22, Marcin08 napisał:

ponowie pytanie :)
czy w Broker i dukes jest tylko ruski sklep z ciuchami czy są gdzieś inne, jak tak to
jak ich szukać :)


Tak, tam jest tylko jeden taki sklep. Potem, w drugiej dzielnicy znajdziesz dwa nowe sklepy. Druga dzielnica odblokowuje się dość szybko, ja doszedłem do niej w ok. 6 godzin grania (razem z przestojami między misjami :) )

Dnia 08.12.2008 o 13:22, Marcin08 napisał:

czy w tym samym miejscu (Broker Dukes) są jakieś wysokie budynki na ktore można się wspiąć?


Hm, ja się na żadne budynki nie wspinałem... :) Muszę spróbować... co do pytania, to najlepiej pojeździj po dzielnicy i poszukaj. :D Ja sam nigdy nie zwracałem tam na to uwagi, ale na pewno coś się znajdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2008 o 15:29, Crew 900 napisał:

Stawiam 100 zł że ta gra chodzi tak wolno przez cienie
Nie dość że są niedopracowane to jeszcze ohydne !

Jak je wyłączyć ? :D


Dawaj 100 zł. xD
Prawdopodobnie gra chodzi tak wolno przez... odbicia (np. odbicia budynków na karoserii aut itp.). Dowód? http://pl.youtube.com/watch?v=YlQivsN8XbI . Wątpię, że to fake. Nie wiem czy istnieje sposób na wyłączenie tych odbić lub cieni. Chyba nie, bo to by oznaczało zmianę silnika, co jest po 1 trudne, po 2 chyba narusza licencję. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2008 o 09:24, Crew 900 napisał:

W głównym folderze z grą tworzysz plik commandline i tam wpisujesz te wszystkie kody


to ma by zwykly plik tekstowy czy cfg ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

HEHEHE przed chwilą dosłownie oglądałem ten filmik
Ale to samo było w San Andreas
Włączyłem cienie i na tym sprzęcie co mam w opisie cieło tak jak teraz w GTA IV mi tnie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem a mianowicie chodzi o zniszczenia pojazdów. U mnie nie niszczą się tak realistycznie jak powinny tylko tak samo jak w S.A. możliwe że coś wyłączyłem tylko właśnie nie wiem co, spotkał się ktoś już z takim problemem? Jest mi ktoś wstanie pomóc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2008 o 18:17, Damianuss1 napisał:

> Ciekawe ile będzie kosztwoać wersja kolekcjonerska
Heh na tą nie masz co liczyć : ). Wierz mi.


Może jednak masz rację ale chciałbym mieć ją ale napewno gdzieś ze 300 stówy będzie kosztować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2008 o 15:37, Toxik007 napisał:

Mam problem a mianowicie chodzi o zniszczenia pojazdów. U mnie nie niszczą się tak realistycznie
jak powinny tylko tak samo jak w S.A. możliwe że coś wyłączyłem tylko właśnie nie wiem
co, spotkał się ktoś już z takim problemem? Jest mi ktoś wstanie pomóc?


Niemożliwe. Pokaż screena jakiegoś zniszczonego wozu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2008 o 10:16, Ecko09 napisał:

Tyle, że Crossfire X to jest chyba dla 4 Radeonów bądź 2x 4870X2. Dla takich dwóch 4870
to chyba zwykły crossfire jest.


Ja w sterownikach mam opcję CrossfireX, nie wiem dokładnie które jest do czego, ale mi się po prostu wydaje, że crossfireX to taka jakby wersja 2 crossfire z możliwością połączenia więcej niż 2 kart graf razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2008 o 15:33, czapla56 napisał:

Angielska wersja gry z allegro ( http://infobot.pl/r/WkA ) różni się czymś od polskiego,
oprócz ulotek napisanych w innym języku wewnątrz opakowania?

wiesz co formalnie nie, ale po tym jak czytalem posty niektórych ludzi odnoszę wrażenie, że z angieslką jest o wiele wiele mniej problemów. Nie miałem żadnych zwał z isntalacją, a gra chodzi całkiem normalnie... Swoją angieslką wersję dostałem z Wirtusa, nie wiem czemu, ale jestem im wdzięczny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować