Zaloguj się, aby obserwować  
TuRaSs

GTA IV na PC - Temat Ogólny

16837 postów w tym temacie

Dnia 08.12.2008 o 20:55, rafekx 12 napisał:

> Ktoś wie morze po której misji jest dostepny PLAYBOY u którego bodajże można dostać
nowy
> telefon z aparatem...??

Spoiler

PlayboyX dostępny jest od misji Deconstruction for Beginners a telefon z aparatem
dostajemy w misji Photo Shoot



Ej a mniej więcej po której :D 6 ,5 misji ??
Z góry dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na jakiej stronie Games for Windows trzeba się zarejestrować żeby móc grać przez neta? Bo ja się zarejestrowałem na jakiejś, ale jak się loguje w grze to piszę, że nie ma takiego konta. Proszę o pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2008 o 20:53, line's napisał:

Na jakiej stronie masz pocztę?
Załóż konto na gmail.com. Następnie jeszcze raz na SC. na gmaila powinni ci w 3 min wysłać.
Twoja poczta automatycznie ustawiła wiadomość jako spam i od razu wywaliła ;/


Dziękuję, sprawdzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2008 o 20:46, KrzychoCJ napisał:

Skasować plik settings.cfg

XP
C:\Documents and Settings\(user name)\Local Settings\Application Data\Rockstar Games\GTA
IV\Settings

VISTA
Users/(user name)/Appdata/Local/Rockstar Games/GTA IV/Settings/ - skasuj settings.cfg

Dzięki , tyle że jest jedno "ale" xD
Nie mam takiego pliku w tym folderze... xd ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witajcie. Kupiłem GTA4 w Wirtusie i zastanawiają mnie dwie rzeczy:
1. Czy kopia, którą posiadam, jest wydana przez Cenegę? Bo z tyłu pudełka jest napisane "For sale in Asia only".
2. Gdzie w pudełku jest klucz do Games for Windows Live? Bo mam tam tylko jeden.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2008 o 21:00, Agntx napisał:

1. Czy kopia, którą posiadam, jest wydana przez Cenegę? Bo z tyłu pudełka jest napisane
"For sale in Asia only".

Ja też posiadam egzemplarz z Wirtusa i nie mam tego napisu, jednak moje wydanie nie jest od Cenegi tylko z UK.

Dnia 08.12.2008 o 21:00, Agntx napisał:

2. Gdzie w pudełku jest klucz do Games for Windows Live? Bo mam tam tylko jeden.

Ja też nie mam drugiego klucza jednak w Multiplayer bez problemu mogę grać. Jako obywatel UK oczywiście.

Ja na razie z grą mam 2 problemy: migające cienie i znikające tekstury. Mam nadzieje że w środę po aktualizacji sterowników moje problemy znikną, albo chociaż wrócą tekstury. Te mrugające cienie jakoś przeboleje. Jeśli nie to czekam na patcha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak tak czytam na wasze posty ile to WY macie problemów to... ja chyba mam szczęscie :) nic mi nie dolega... :P
Oprócz tego ze gra nie jest płynna tak jakbym chciał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2008 o 20:56, Joanna32 napisał:

> znalazłem folder z save''ami do gry i jeśli usunąłem konto LIVE offline i założyłem
nowe
> to czy w tym folderze będą save''y ze starego konta ?

@EDIT

Ok znalazłem te save''y z tamtego konta wrzuciłem do tego folderu z sava''ami z obecnego
konta nie działa. Utworzyłem nowe konto (bez kasacji poprzedniego) o tej samej nazwie,
które miało to usunięte i też nic. Wyskakuje błąd ze ładowanie się nie powiodło oraz
że mam sprawdzić czy na dysku są save''y. Jakieś pomysły


Powtarzam pytanie ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie chodzi zadziwiająco płynie, aż się zdziwiłem że na takim sprzęcie gra chodzi tak żwawo. Jednak moja radość szybko uciekła bo zaraz zaczęły znikać tekstury, a i cienie skaczą jak szalone. O dziwo w multiplayu mam prawie wszystkie tekstury, a w singlu tak po 15 min też w miarę dużo widać;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też dopiero grę kupuje(27 grudnia). Tyle się już naczytałem że... nie mogę się doczekać kiedy dostanę swój egzemplarz :)
Ale że co, nie masz żadnych błędnych tekstur, problemów z SC, GFWL, błędami przy uruchamianiu, nagłymi spadkami płynności?!
Błagam, mógłbyś podać konfigurację? Łącznie ze sterownikami :) Byłby ogromnie wdzięczny, bo chcę trochę ustalić jak by u mnie gra działała. Mój sprzęt masz w stopce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam pytanie bo nie dostałem odpowiedzi, więc wprost, czy można zmienić ustawienia graficzne jeżeli domyślnie są przywracane? Z medium automatycznie przywraca mi low w wyborze menu gry. A myślę, że komp trochę więcej by pociągnął. Druga sprawa, czy zna ktoś może działający crack? Nie, nie poszerzam piractwa, mam oryginalną, ale chwilko płytki poza zasięgiem ;p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2008 o 21:22, line's napisał:

Jeżeli pokazuje ci się czerwony napis przy "Resource Usage", zmniejsz ustawienia. Wiemy,
że by uciągnął, ale R* myśli inaczej...

Ekhm , tak się składa , że mam ten sam problem i o dziwo zmniejszając ustawienia , one i tak wracają do domyślnych. Żadnego pliku settings.cfg w save''ach też nie mam , a mówili żeby go usunąć.
Więc? oO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapytam po raz kolejny, liczę, że tym razem ktoś mi odpowie :-)

To czy aby zapisać zrobiony filmik mam wejsc tam na dole co jest 720... czegoś tam:-) (wiecie o co chodzi, jest tez do wyboru 1020 ale nie moge wybrac)? Bo później się włącza filmik z gry i straaaaaaasznie sie tnie. ell brek napisał, ze sie tnie bo wlasnie sie zapisuje na dysk i, ze trzeba czekac do konca ale, zeby przez ponad 10 min nawet sie 5 min nie wgrało (1/3)... to na pewno tak nalezy zapisac film na dysk?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2008 o 21:35, Arkads napisał:

Pierwszy? Nie. Będzie poprawiał błędy dotyczące samego włączenia gry, etc. np. MMA10.

Eh, czyli na poprawkę dotyczącą działania gry na radeonach trzeba będzie jeszcze poczekać? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2008 o 21:26, Przemoo08 napisał:

Żadnego pliku settings.cfg w save''ach też nie mam , a mówili
żeby go usunąć.
Więc? oO

On nie jest w save''ach
C:\Documents and Settings\(user name)\Local Settings\Application Data\Rockstar Games\GTA IV\savegames
tylko w
C:\Documents and Settings\(user name)\Local Settings\Application Data\Rockstar Games\GTA IV\Settings

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować