Zaloguj się, aby obserwować  
TuRaSs

GTA IV na PC - Temat Ogólny

16837 postów w tym temacie

> Ciekawe czy E3 coś zmieni. Ja czekam na 17, czyli koniec targów. Mam nadzieję doczekać
> się wielkiego bum!- zapowiedzi GTA IV na PC.

Na E3 takiej zapowiedzi bym nie oczekiwał. Ja liczę że na GC coś się wydarzy, obym miał rację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kto miałby zapowiedzieć IV na E3? Bo z tego co wiem, Rockstar chyba tam nie zawita. Chcoiaż, nie posiadał bym się ze szczęścia gdybyśmy dostali taką informację na koniec targów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2008 o 20:13, Modok napisał:

Było by bardzo miło ale moim zdaniem nastąpi to dopiero na targach GC.


Jeśli chodzi o GC 2008 to dowiemy się między 20-24 sierpnia. Wtedy GC się odbywa. Ja nie mogę się doczekać już GC i oczywiście gry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2008 o 11:52, Farmerus napisał:

No właśnie, kiedy będzie jakaś konferencja R*? bo nie mogę się doczytać, w którym dniu
na GC.

I się nie doczytasz, bo na razie nie wiadomo kto dokładnie pojawi się na Lipsku, i czy wśród innych firm będzie Rockstar, czy też Take2(bo to oni zrobili grę).
Same targi odbywają się od 20 do 24 sierpnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mnie z kolei zastanawia jak będzie wyglądała zabawa na multi. Trochę się obawiam, ze więcej przydupasów będzie miało pirata i będą grali na jakichś scrackowanych serwach. Chociaż po cichu liczę na zabawę taką jak to miało miejsce w COD 4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba się nie zrozumieliśmy, mówię iż mam nadzieję, że R* zabezpieczy grę jak to było w przypadku COD 4, nie ma oryginału-nie grasz po sieci. To na pewno nakłoni tą "ciemną stronę" do kupna oryginału. Bo powiedzmy sobie szczerze- zasrani piraci już teraz zacierają rączki.

P.S. Skoro do rzekomej premiery IV od targów w Lipsku zostaną 2-3 miesiące, możliwe, że ujrzymy grywalną wersję gry :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2008 o 19:46, kwaśnik napisał:

Mnie GTA się znudziła już tam chodzi o zabijanie i o przechodzenie misi i innych .

A myślałeś, że GTA to strategia, w tych gracz, teoretycznie chodzi TYLKO o zabijanie przechodzenie misji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2008 o 19:46, kwaśnik napisał:

Mnie GTA się znudziła już tam chodzi o zabijanie i o przechodzenie misi i innych .


Jak można przechodzić misie? : ) Na czym to polega?


Żeby nie było totalnego off topu...czekam, czekam z niecierpliwością na GTA IV, mam nadzieje, że długo czekać jeszcze nie będziemy i w końcu jakieś potwierdzone informacje na temat wersji PC zostaną ujawnione. Chociaż z tego co czytam...coraz więcej plotek mamy w necie na temat nowego GTA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W GTA IV jest dobra grafika i dał bym 8 na 10 punktów .

Dużo osób w nią gra a szczególnie nie letnich więc ta gra jest trochę przynosi kłopotów bo dzięki tej grze dzieci uczą sie nawalać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2008 o 15:05, Dared00 napisał:

Ludzie, możecie mi wypisać listę powodów i plotek, według których GTA IV wyjdzie na PC?


Bo tak było z każdym GTA, 3, VC czy SA. Najpierw konsole, pół roku później gry te pojawiały sie na PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale nie widziałem VCS ani LCS na PC.

A te gry już wyszły dosyć dawno ponad pół roku temu i do tej pory jakoś nie widać ich na PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale pomyślcie co się stanie jeśli GTA IV nie wyjdzie na PC. Rockstar zawiedzie miliony fanów GTA na całym świecie. Dla mnie GTA IV wyjdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2008 o 15:14, Meykan napisał:

Ale nie widziałem VCS ani LCS na PC.

A te gry już wyszły dosyć dawno ponad pół roku temu i do tej pory jakoś nie widać ich
na PC.


Bo te gry były robione specjalnie na PSP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować