Zaloguj się, aby obserwować  
TuRaSs

GTA IV na PC - Temat Ogólny

16837 postów w tym temacie

Dnia 21.12.2008 o 17:26, Crew 900 napisał:

W głownym katalogu z grą tworzysz plik textowy commandline a w nim takie coś :
-norestrictions

Ale nie radzę bo jak przekroczysz granice to tekstury będą ci migać i się nie doładowywać

Dzięki, rzeczywiście nie opłaca się, no nic jednak muszę czekać na nowy komp :DD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś mnie chyba trafi :( Zformatowałem kompa, wsio od nowa zainstalowałem, no to instaluję GTA IV. Social CLub ok, natomiast sama gra, instalowała się, i instalowała po czym wyskoczył error odnosnie jakiegos pliku na plycie (juz nie wiem dokladnie o ktory chodzi). Wnerwiłem się, bo pierwotnie instalacja przebiegała bezproblemowo, a tym razem zonk... ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mała rada dla tych co chcą przejść grę w 100% i mają oficjalny poradnik.
1.

Spoiler

Żeby po raz drugi spotkać Eddiego Low trzeba najpierw iść do kafejki i przeczytać w newsach o serial killerze.


2. Trzeba pobić rekord w grze na automacie, czyli nabić co najmniej 11000 punktów.
Nie ma tego opisanego w poradniku, więc daję objaśnienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2008 o 18:34, Bidasek napisał:

Perseus.

Była zresztą o tym mowa, wystarczyło poszukać wstecz.


Marynarka, spodnie i buty kupić, ta? Czy cos jeszcze? Żadnych czapek ani okularów nie kupowałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2008 o 18:46, Selv napisał:

Najlepiej kup grniaka zestaw + ładne buty i tyle.
W czapce i w okularach nie wpuszczą.


No właśnie, gdzie ten zestaw :/ Bo w Perseuszu moge kupić osobno spodnie i marynarke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2008 o 18:38, Santino93 napisał:

Domyślam że był to error związany z Data1.cab. jeśli tak przekopiuj zawartość płytek
na dysk i stamtąd zainstaluj.


a możesz mi powiedzieć czym jest to spowodowane? Bo narazie próbuję jeszcze raz. Nie usmiecha mi się kopiować 2 razy dvd9 na dysk :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej chłopaki po co pytacie się o te ubrania chyba 20 raz? Wystarczy po pierwsze samemu troche pomyśleć to nie boli, a po drugie możecie poczytać troche ten wątek o tych zestawach i ubraniach już kilkadziesiąt razy było. Nie rozumiem czego wy wogole macie problemy z tymi garniturami po prostu kupujesz wszystko co jest eleganckie i idziesz na misje sam jakoś nie miałem problemu żeby to sobie uświadomić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

4 GB ramu ale widocznie to dla gry za mało :| LOL
Po wyłączaniu grylub minimalizacji normalnie tak dysk się poci że muszę chwilę poczekać bo nic nie reaguje :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2008 o 18:51, Selv napisał:

Wiszą też zestawy, chyba w dwóch kolorach, szary i czarny.
Poszperaj w sklepie, na bank znajdziesz.


nie ma w Perseuszach zestawów. Przeszperałem oba sklepy. coś kojarze, że widziałem w sklepie z ruskimi ciuchami zestaw garniturka xD W każdym badź razie było to na 1 wyspie. Jade sprawdzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

DObra teraz się wnerwiłem. Powiedzcie mi co jest powodem takiego błędu:

Feature: Grand Thef AUto IV
Component: GTAIV_Dynamic
File: E:\GTAIV\data2.cab
Error: Data error (cyclic redundancy check).


Tak jak sugerował Selv nie usmiecha mi się kopiować zawartość 2 płyt dvd na dysk ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Błąd CRC, czyli problem z odczytem płyty. Albo się coś kopło z napędem, albo płyta jest porysowana. Jak nic z tym nie zrobisz, to kopiowanie na dysk będzie chyba ostatnią deską ratunku.
EDIT: Sprawdź ewentualnie instalkę na innym kompie. Jak będzie ten błąd, to wyeliminujesz skopanie napędu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurdeee ale ciężko do ciebie dotrzeć :/
Idziesz do Perseus , nie szukasz całych zestawów na widoku bo takich nie ma , weź np. Marynarkę Czarną z Czerwonym Krawatem i jak weźmiesz to od razu spodnie z tym , a buty sam musisz kupić , osobno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na jakich detalach polece(płynnie) na konfingu:

Athlon 64 x2 6000+ 3,1Ghz
4Gb Ram 800Mhz CL5
Ati Radeon x1950pro
Gigabyte GA-M52L-S3
?

Myśle, że na średnio - niskich pójdzie 30fps zwyż. Słyszałem, by gra chodziła na full potrzeba miec i7 Gtx 280 i DDR3 :( Dodam, że mam rozdzialke 1440x900.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować