Zaloguj się, aby obserwować  
TuRaSs

GTA IV na PC - Temat Ogólny

16837 postów w tym temacie

Dnia 21.12.2008 o 19:35, heyboy napisał:

Błąd CRC, czyli problem z odczytem płyty. Albo się coś kopło z napędem, albo płyta jest
porysowana. Jak nic z tym nie zrobisz, to kopiowanie na dysk będzie chyba ostatnią deską
ratunku.

a to teraz mnie ciekawi, czy wirtus wymieni mi grę albo coś... mam wersje z UK, i w sumie nie wygląda płyta na porysowaną... Biorąc pod uwagę ze to GTA IV na które tak czekałem, dbalem o nią. Poza tym mam płyty z grami, które traktowane są gorzej a działają do tej pory...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2008 o 19:37, Burczyn 1 napisał:

Na jakich detalach polece(płynnie) na konfingu:

Athlon 64 x2 6000+ 3,1Ghz
4Gb Ram 800Mhz CL5
Ati Radeon x1950pro
Gigabyte GA-M52L-S3
?

Myśle, że na średnio - niskich pójdzie 30fps zwyż. Słyszałem, by gra chodziła na full
potrzeba miec i7 Gtx 280 i DDR3 :( Dodam, że mam rozdzialke 1440x900.


na twoim mjescu cieszyłbym się z płynnego grania w low.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2008 o 19:37, Burczyn 1 napisał:

Athlon 64 x2 6000+ 3,1Ghz
4Gb Ram 800Mhz CL5
Ati Radeon x1950pro
Gigabyte GA-M52L-S3
?

Myśle, że na średnio - niskich pójdzie 30fps zwyż. Słyszałem, by gra chodziła na full
potrzeba miec i7 Gtx 280 i DDR3 :( Dodam, że mam rozdzialke 1440x900.

Sprzęt masz mocny, lecz na za wiele bym nie liczył - gra to potwór... wydaje mi się, że w podanej rozdziałce pójdzie na medium

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja się pochwalę, że GTA IV udało mi się kupić za 129,90zł w empiku i do zakupu tej gry dodawali za 2gr kawę Nescafe (jedna z 3 smakow) która w sklepie normalnie kosztuje ok 25zł. Interes życia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2008 o 19:16, Ecko09 napisał:

Zleciałem wszystkie sklepy i żadnych zestawów nigdzie nie było. Chyba bede musiał osobno
kupić wszystko.


Omg. Czytasz w ogóle opisy ubrań? W tym perseusie obok misji zestawy są mniej więcej na środku po lewej stronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2008 o 19:37, Burczyn 1 napisał:

Myśle, że na średnio - niskich pójdzie 30fps zwyż. Słyszałem, by gra chodziła na full
potrzeba miec i7 Gtx 280 i DDR3 :( Dodam, że mam rozdzialke 1440x900.


Może to pomoże:
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=35546&pid=6895

EDIT: Ja nie narzekałem przy graniu na 1 ustawieniach, bo benchmark trochę ściemnia. Zwalnia tylko przy deszczu jak się długo grało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, kupiłem spodnie, marynarke i buty. Ide na spotkanie i co? Napis, że musze mieć "suit and tie". A w Perseuszu nie widziałem żadnego tie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2008 o 19:49, Ecko09 napisał:

Dobra, kupiłem spodnie, marynarke i buty. Ide na spotkanie i co? Napis, że musze mieć
"suit and tie". A w Perseuszu nie widziałem żadnego tie...



tie to jest krawat. ludzie macie problemy. kupuje sie pierwszy lepszy garniak ju juz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2008 o 19:46, niunkaaaa napisał:

Ja się pochwalę, że GTA IV udało mi się kupić za 129,90zł w empiku i do zakupu tej gry
dodawali za 2gr kawę Nescafe (jedna z 3 smakow) która w sklepie normalnie kosztuje ok
25zł. Interes życia:)

dzien przed premierą w polswcie kupiłem za 129 zł 00 gra gre GTA IV . . . a kawy nie pije . się nie ma czym chwalić.. gdyby to było 115 zł chociarz,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że w podanym linku jest moja karta graficzna... . Procek nieco mocniejszy(pewnie) od mojego, rozdziałka ta sama i granie na medium. Fenx! Aha, a czy 9800GTX+ uciągnie w takiej rozdzialce ta gre na full(taki sprzet jaki podawalem)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2008 o 19:49, Ecko09 napisał:

Dobra, kupiłem spodnie, marynarke i buty. Ide na spotkanie i co? Napis, że musze mieć
"suit and tie". A w Perseuszu nie widziałem żadnego tie...


Idziesz do perseusa. Podchodzisz do półki z garniakami (1) i kupujesz garnitur z czerwonym krawatem (2). Następnie podchodzisz do półki z butami (3) i kupujesz buty (4).
U mnie działało. Jeśli u Ciebie nie będzie, to nie mam pojęcia o co kaman.

20081221200427

20081221200447

20081221200501

20081221200510

20081221200525

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2008 o 20:06, heyboy napisał:

> Dobra, kupiłem spodnie, marynarke i buty. Ide na spotkanie i co? Napis, że musze
mieć
> "suit and tie". A w Perseuszu nie widziałem żadnego tie...

Idziesz do perseusa. Podchodzisz do półki z garniakami (1) i kupujesz garnitur z czerwonym
krawatem (2). Następnie podchodzisz do półki z butami (3) i kupujesz buty (4).
U mnie działało. Jeśli u Ciebie nie będzie, to nie mam pojęcia o co kaman.

Tak co do zdjęć... Czy ja dobrze widzę? Czy grafika w GTA IV na pc na prawdę jest taka kiepska?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2008 o 20:08, W.S.A.D napisał:

Tak co do zdjęć... Czy ja dobrze widzę? Czy grafika w GTA IV na pc na prawdę jest taka
kiepska?


Screeny troszkę zniekształcają grafikę. Ponadto u mnie występują problemy ze światłem. Dodatkowo zmniejszyłem obrazki żeby zmieścić je w jednym poście. I są to średnie detale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj wreszcie ukończyłem GTA. Teraz mam takie pytanie:
Spoiler:

Spoiler

Na końcu gry wybrałem pieniądze, nie rewanż (trochę żałowałem tego, ale namowa Romana była silniejsza;)) skutkiem czego była śmierć Romana. Jeśli wybrałbym rewanż, Kate by umarła- widziałem nawet na YT filmik z tym zdarzeniem. Teraz moje pytanie: czy ten wybór ma jakiś wpływ na dalszą rozgrywkę? Bo scena końcowa niezależnie od wyboru chyba zawsze jest taka sama, czyli z helikopterem i Jacobem. Bo nie wiem, czy wracać jeszcze raz do tej misji z wyborem i wybrać rewanż... Nie wiem po prostu, czy dostaje się od tych ocalałych osób jakieś bonusy or something.

Proszę o wytłumaczenie :)

Spoiler

BTW: Trochę mi smutno, nie spodziewałem się takiego obrotu sprawy i ten przygnębiający klimat po przejściu gry... Dlatego pytam czy jest jakieś wyjście z tej sytuacji, aby nikt nie zginął i wszyscy żyli długo i szczęśliwie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na oba pytania odpowiedź brzmi NIE.

Spoiler

Jedyne co, to jak zginie Roman, to stracisz jego taksówki. Tak mi się zdaje, bo ja wybrałem zemstę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2008 o 19:55, Burczyn 1 napisał:

Widzę, że w podanym linku jest moja karta graficzna... . Procek nieco mocniejszy(pewnie)
od mojego, rozdziałka ta sama i granie na medium. Fenx! Aha, a czy 9800GTX+ uciągnie
w takiej rozdzialce ta gre na full(taki sprzet jaki podawalem)?


jeśli chcesz pograć na full na tym sprzęcie co masz na gramsajcie + gf 9800gtx+ to możesz pomażyć, R* samo przyznało, że żaden obecnie komputer nie uciągnie tej gry na max detalach ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować