Zaloguj się, aby obserwować  
TuRaSs

GTA IV na PC - Temat Ogólny

16837 postów w tym temacie

ostatnio wybrałem opcje, która automatycznie ustawia grafikę i powiem Wam, że gra się znacznie lepiej, po dodaniu -nomemrestrict -norestrictions -novblank tego do commandline.txt textury ustawiły mi sie na high. Wniosek: Gdyby nie ta optymalizacja gry, pograłbym sobie płynnie na high i większa część z tego forum także ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wątpie, gdyby coś było z płytą to np. gra by Ci się nie uruchomiła, a nie nie zapisywała. Konto GFWLl masz zapewne, a jeśli jest to konto online i masz je zarejestrowane na Polske, to to też może być przyczyną tego. Ewentualnie spróbuj założyć konto offline i napisz czy dalej się nie zapisują wtedy pomyślimy i coś zaradzimy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Jasna cholera. nie moge wykonać tej misji, co na początku trzeba osłaniać Pegerino. Mam go uratować zanim zginie, tyle, ze on ginie zanim wystrzelam tych gości. A jak ich nie wystrzelam i biegnę do niego to oni zabiją mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2008 o 23:13, Ecko09 napisał:

Spoiler

Jasna cholera. nie moge wykonać tej misji, co na początku trzeba osłaniać Pegerino.
Mam go uratować zanim zginie, tyle, ze on ginie zanim wystrzelam tych gości. A jak ich
nie wystrzelam i biegnę do niego to oni zabiją mnie...



Ja robiłem tak

Spoiler

Najpierw tych kolesi ze snajpery zabiłem, potem szybko na dół pobiegłem i ogień w kolesi. Starałem się celować w głowy, co okazało się dobrym sposobem i szybko docierałem do Pegorino



PS. Niedawno skończyłem wątek główny gry. Od wczoraj gram od nowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

prubuje na angielslki i na polsi wbijam sie do wyra wciskam f pokazuje mi sie to czy chce zapisac wsiskam enter ale zamiast zostac w to polo pokazuje sie wpisz swoje dane ok wpisuje maila haslo pisze aktualizacja gotowa i mnie wylogowuje co chwla i pisze You have not signed in.You will need to sign in to save you progress and to be awarded.Archierements.Do you want to sign in now

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2008 o 23:18, Ratix10 napisał:

na polski i na angielski :( juz nie wiem co zrobic czy odinstalowac sprubowac jeszcze
raz wymienic plyte


zrób formata i zainstaluj ponownie grę btw. masz SP3 (xp) SP1(vista) i NET.FRamework 3.5 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2008 o 22:01, Marcinos07 napisał:

> przeinstaluj grę mi to pomogło, no może poza tym że stracilem save ale to inna bajka

> :D pewnie moja głupota i nie uwaga przyczyną była tego
No właśnie z tym jest problem, bo z tego co słyszałem po reinstalce może być problem
z graniem na starych save''ach. To prawda, czy nie - wie ktoś? :/

u mnie tak, niby mam konto online itp itd, na dysku saveów nie znalazłem, myślałem ze sie gdzies na serwerze zapisują, no i straciłem, i lece od nowa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2008 o 09:24, 0HoMicide0 napisał:

W jaki sposób mogę umawiać się przez internet w IV?

Przez Games for Windows Live!

Dnia 24.12.2008 o 09:24, 0HoMicide0 napisał:

Albo "coś" kupić?

Hę? Co kupić? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2008 o 10:17, Adeq napisał:

> W jaki sposób mogę umawiać się przez internet w IV?
Przez Games for Windows Live!

> Albo "coś" kupić?
Hę? Co kupić? :P


W recenzji na youtube mówili, że przez internet można kupować komórki itp. (ale to chyba kolejna bzdura)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować