Zaloguj się, aby obserwować  
TuRaSs

GTA IV na PC - Temat Ogólny

16837 postów w tym temacie

Dnia 01.08.2008 o 15:42, WorldWar3PL napisał:

Problem w tym, że gram.pl ma nieziemsko wyśrubowane ceny jeżeli chodzi o gry konsolowe...

Możliwe, ale osobiście wolę kupować tu bądź w sklepie cenegi niż na aukcjach internetowych. Tak w ogóle to jak to jest z gwarancją na Allegro ?

// kurde zeszliśmy trochę z tematu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Normalnie - na allegro gry sprzedają sklepy. Nawet gram.pl ;-)
Znaleźć przykład wyśrubowanej ceny?
Gram.pl - http://www.gram.pl/sk6_8QjeJ,3_Mass_Effect.html - ponad 220 zł.
Norbi24 - http://allegro.pl/item410968663_mass_effect_nowa_folia_3x_anglik_od_norbi24.html - 108 zł.

Gwarancja jest taka - dostajesz złą płytkę, odsyłasz i masz zwrot kasy.
Chyba, że mówisz o gwarancji dożywotniej - takowej nie mają gry na konsole nawet w gram.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2008 o 15:53, WorldWar3PL napisał:

Normalnie - na allegro gry sprzedają sklepy. Nawet gram.pl ;-)
Znaleźć przykład wyśrubowanej ceny?
Gram.pl - http://www.gram.pl/sk6_8QjeJ,3_Mass_Effect.html - ponad 220 zł.
Norbi24 - http://allegro.pl/item410968663_mass_effect_nowa_folia_3x_anglik_od_norbi24.html
- 108 zł.

Hmm na allegro ME na PC można dostać za niecałe 50zł ... Jakby na to nie patrzeć, ME na Klockach jest już chyba od roku więc taka cena mnie nie szokuje ( mowie o allegro bo widzę że gram.pl jakoś nie ma ochoty obniżyć ceny ;P ).

Dnia 01.08.2008 o 15:53, WorldWar3PL napisał:

Chyba, że mówisz o gwarancji dożywotniej - takowej nie mają gry na konsole nawet w gram.pl.


No dziwne bo na PC jest taka gwarancja :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja powiem tylko tyle polska jest tak ciemnym krajem ze wszystko ja omija chyba w tym kraju ludzie graja tylko na pc w innych krajach sie z nas smieja nawet tu nie potrafia spolonizowac gier do konsol banda leni i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"sie z nas smieja nawet tu nie potrafia spolonizowac gier do konsol banda leni i tyle "


Lol Jak myślisz, że w Niemczech albo w Czechach też grają w swoich rodzimych językach w każdą gre to jesteś w błędzie. U nich też nie tłumaczą gier bo np. żeby przetłumaczyć grę na konsolę się trzeba dłużej męczyć niż na Pc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2008 o 13:04, devilll napisał:

teraz to nieznajac angielskiego tez mozna grac wszedzie mozna pobrac poradnik pl do
kazdej prawie gry na konsole

Poradnik poradnikiem, gry przetłumaczone (przynajmniej z napisami) byłyby po prostu tańsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dłużej męczyć? A to niby dlaczego? Mass Effect jakoś przetłumaczono bez problemu już przed premierą na X360, Viva Pinata też dostała polską wersję. Tu nic nie jest trudniejsze, po prostu nie opłaca się robić polonizacji jeszcze w polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2008 o 17:16, devilll napisał:

mowicie ze konsole nie dorownuja grafika pc to sobie wloczcie halo 3 na 40 cali tv plaskim
to zobaczymy czy nie dorowna najwyzszym poziomem grafiki wtedy


A widziałem i wygląda....ogromnie i nieładnie. Dużo lepiej gry PC wyglądają na 19 calowym monitorze, poza tym podejdź sobie w HALO 3 do jakiejś ściany nawet nie już na tym 40 calowym telewizorze, wtedy ujrzysz całe "piękno" gier konsolowych, które się zwie kompresja tekstur... wygląda tragicznie a nawet gorzej.
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a na pc sie tna gry nie wazne jak dobry pc zawsze gierka leko przytnie co jakis czas cieszyl bym sie jak by gta 4 nie wyszlo na pc dobrze by wam tak bylo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja nie przeglądam tematu, ale jak tak sobie wpadłem i widzę idiotyczne posty typu "haha, dobrze, jak nie wyjdzie na PC" albo "konsole są beeee!" itp to mnie krew zalewa. tu tak zawsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2008 o 18:11, Abi Dalzim napisał:


gra jest od 18 lat, może w to grać śmiało nawet 12-sto latek jeżeli ma poukładane w głowie. śmieszy mnie takie coś, ten koleś powinien iść do więzienia ze względu na swoją głupote, a nie obwiniać za to grę, zresztą i tak, na palcach u rąk można wymieniać gry w których nie pojawia się krew, przemoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować