Zaloguj się, aby obserwować  
TuRaSs

GTA IV na PC - Temat Ogólny

16837 postów w tym temacie

Dnia 06.08.2008 o 19:08, Ecko09 napisał:

Ja jestem spokojny. Jestem niemal pewny, że 100zł. To nie jest EA ;P


Ano nie jest, ale zawsze GTA w dniu premiery były drogie, oby tym razem Cenega się popisała i wydała szybko i za rozsądną cenę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>

A nie pamiętasz super akcji Cenegi? GTA San Andreas tylko wyłącznie w edycji kolekcjonerskiej i tylko 1000 kopii na cały kraj lol. A zwykła miała wyjść miesiąc później...w końcu doszło do tego, że w ogóle zwykła nie wyszła a EK staniała po długim czasie do normalnej ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2008 o 19:14, Gawełek napisał:

>

A nie pamiętasz super akcji Cenegi? GTA San Andreas tylko wyłącznie w edycji kolekcjonerskiej
i tylko 1000 kopii na cały kraj lol. A zwykła miała wyjść miesiąc później...w końcu doszło
do tego, że w ogóle zwykła nie wyszła a EK staniała po długim czasie do normalnej ceny.


Zwykła wyszła w wersji PL od Cenegi za 90zł...w poprzednim roku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no bez jaj, panowie, muszą być pre-ordery, wydam całą kaskę od babci ale trudno się mówi xd


qbasmok007- Ok, babcia się ucieszy, ze nie przepuściłem jej kasy na byle co xDDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2008 o 19:14, Gawełek napisał:

>

A nie pamiętasz super akcji Cenegi? GTA San Andreas tylko wyłącznie w edycji kolekcjonerskiej
i tylko 1000 kopii na cały kraj lol. A zwykła miała wyjść miesiąc później...w końcu doszło
do tego, że w ogóle zwykła nie wyszła a EK staniała po długim czasie do normalnej ceny.

Bo to były egzemplarze bezpośrednio otrzymane od Rockstara. Jakby wrzucili je za 100 złotych, zaraz by wykupili wszyscy nie tylko z Polski ;) 30$ przesyłka z Polski, a 70$ to różnica prawda? ;)
Teraz w GTA IV (już nawet w wypadku Xboxa 360) mamy polską instrukcję i okładkę, więc jest to wersja nieatrakcyjna dla obcokrajowców.

Będzie dobrze ;) Cenega uczy się na błędach (vide Westerner itp.)

@Ecko09 - a to to jest akurat wersja z patchem 2.0 czyli bez możliwości uruchomienia moda Hot Coffee. To była idealna sytuacja do wydania gry na nowo w Polsce. Swoją drogą, gdyby nie ten patch, to wątpię czy w ogóle byśmy się doczekali ponownego wydania gry w Polsce po polskiej cenie ;\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i powiedzcie mi kto mial racje??? Pamietacie jak pisalem ze znajomyz CENEGI powiedzial ze bedzie GTA 4 na PC w tym roku to nie wierzyliscie. Teraz ja sie posimieje z was nie dowiarkow. Zapamietajcie to co mowi MLODY2K6 o grach i zapowiedziach zawsze sie sprawdza!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2008 o 19:26, MLODY2K6 napisał:

No i powiedzcie mi kto mial racje??? Pamietacie jak pisalem ze znajomyz CENEGI powiedzial
ze bedzie GTA 4 na PC w tym roku to nie wierzyliscie. Teraz ja sie posimieje z was nie
dowiarkow. Zapamietajcie to co mowi MLODY2K6 o grach i zapowiedziach zawsze sie sprawdza!!!!!


Ano rzeczywiście miałeś rację. A masz może jakieś przecieki że już trwa polonizacja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A więc jednak GTA IV na PC oficjalnie... Who cares? Zobaczcie sobie pierwsze komentarze na kotaku.com - http://kotaku.com/5033671/rockstar-gta-iv-for-pc-in-nov.

> WHAT??!!@! WHAT???!!!$#$%^#&
..............who cares, 360 rules
Fanboj do potęgi.

> It''s a shame it will be pirated here and there.

> the picture should be someone downloading it off a torrent
Następne dzieci Xboksa.

Zachowanie konsolowców jest żałosne. Naprawdę, wydaje się że mają po 10-12 lat, a że słyszeli ostatnio o rzekomym piraceniu gniota jakim jest DMC4, postanowili troszkę PeCetowców pognębić. Ładnie to tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No bez przesady, jakbyś mi wytypował miesiąc a nawet dzień z margiensem błędu to może bym ci uwierzył, ale mam znajomego w rządzie, który mówi, że zdążymy z EURO 2012- wiadomość w 70% prawdziwa a nie zawiera tylu szczegółów żeby nazywać się jasnowidzem. Nie twierdzę, ze kłamiesz ale po prostu mnie nie przekonałeś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2008 o 19:30, MLODY2K6 napisał:

Tego nie wiem. Zapytam znajomego ale chyba jest jeszcze za wczesnie na takie pytania.


Czy ja wiem. Premiera 21 sierpnia, a więc Cenega powinna już mieć jakieś informacje na temat polonizacji.

rob300i
Po prostu świetne. Ale taka jest rzeczywistość, ale to i lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale sam "Kompan" Cenegi zdradził że będzie na PC''ta. Może nie dosłownie .Wspomnę te ostatnie zdanie z zapowiedzi GTA IV na konsolki: "To właśnie na tych konsolach nowa produkcja Rockstar Games ma pojawić się w pierwszej kolejności". Ja też miałem rację:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2008 o 19:29, Metalhead86 napisał:

A więc jednak GTA IV na PC oficjalnie... Who cares? Zobaczcie sobie pierwsze komentarze
na kotaku.com - http://kotaku.com/5033671/rockstar-gta-iv-for-pc-in-nov.

> WHAT??!!@! WHAT???!!!$#$%^#&
..............who cares, 360 rules
Fanboj do potęgi.

> It''s a shame it will be pirated here and there.

> the picture should be someone downloading it off a torrent
Następne dzieci Xboksa.

Zachowanie konsolowców jest żałosne. Naprawdę, wydaje się że mają po 10-12 lat, a że
słyszeli ostatnio o rzekomym piraceniu gniota jakim jest DMC4, postanowili troszkę PeCetowców
pognębić. Ładnie to tak?

Mój pewien znajomy będzie miał niedługo 24 lata a zachowuje sie podobnie a jest fanboyem PS3 szczególnie mnie zażenował z pytaniem "Po co mi komputer" jak gry są na konsolach jakby tylko myslał, że wszyscy grają nigdzie nie wychodzą więc tu nie jest kwestia wieku. Czekam tylko jak wejdzie na GG (Korzysta z PS3 :]) i przeczyta moje wiadomości :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Metalhead- pfi, głupie gnojki, nie mam nic do konsolowców jeżeli mnie szanują a, że większość tego nie robi to powstał taki (nie) głupi przesąd, ze konsolowiec to istota zawistna żyjąca przy swoim 37 calowym ołtarzyku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2008 o 19:31, Kraju92 napisał:

> Tego nie wiem. Zapytam znajomego ale chyba jest jeszcze za wczesnie na takie pytania.


Czy ja wiem. Premiera 21 sierpnia, a więc Cenega powinna już mieć jakieś informacje na
temat polonizacji.


Hehe, błąd. Angielski się kłania. Premiera jest w listopadzie, nie sierpniu :D

Ale kasę i tak trzeba już zacząć odkładać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co??jaki 21 sierpnia

Tutaj masz oficjalne info dotyczce GTA 4 na PC.


Gdy plotki o PeCetowej wersji Grand Theft Auto IV po raz pierwszy zawitały do sieci, fani cyklu od razu wyczuli, że musi być w nich ziarno prawdy. I mimo to, iż co pewien czas zewsząd napływały sprzeczne informacje, to właśnie gracze mieli rację. Panie, Panowie – nadchodzi Grand Theft Auto IV w wersji na PC!

Ta wiadomość jest już pewna, bowiem pochodzi od twórców serii. Sam Houser, współzałożyciel Rockstara oraz jeden z twórców kultowej już serii, podzielił się z przedstawicielami mediów „dobrą nowiną”: ”Jesteśmy bardzo podekscytowani wydając PeCetową wersję Grand Theft Auto IV. Gra prezentuje się cudownie i nie możemy doczekać się momentu, gdy gracze dostaną ją w swoje ręce”. Może będę nieco złośliwy, gdy przypomnę, że nieco ponad tydzień temu przedstawiciel Rockstara pytany o PeCetową konwersję gry zdecydowanie zaprzeczył plotkom krążącym po sieci.

Ale dość wtykania szpilek – podajmy to co najważniejsze: termin wydania, a ten jest już bliski. Gra zadebiutuje na rynku amerykańskim 18 listopada, a 3 dni później zawita do Europy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2008 o 19:36, Kraju92 napisał:

Źle to wszystko przeczytałem, jak widać byłem tak zszokowany że za szwankowało mi czytanie
ze zrozumieniem.



O chłopie, toś się rozmarzył, ach, GTA IV za niecałe 3 tyg. to by było coś, ale to ty mo sobie powiemy w listopadzie ; D

Obrazek mnie rozpierdzielił, kwintesencja xDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować