Zaloguj się, aby obserwować  
TuRaSs

GTA IV na PC - Temat Ogólny

16837 postów w tym temacie

Dnia 02.01.2009 o 22:33, Cyngiel MAster napisał:

> Rejestruje sie w social klub i od pół godziny nie dostaje maila z aktywacja :( Nie
po
> to kupowałem gierę żeby nie móc w nią grać:(
sprawdź czy ci maila do spamu nie wrzucili, czasem tak jest że skrzynka rozpoznaje takie
maile jako spam.

A guzik zalozylem na szybko drugie konto na wp.pl i to samo jest jak inni nick name dalem w social klub itd tez nie dostaje. Nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2009 o 22:35, Ponury Żniwiarz napisał:

> > Rejestruje sie w social klub i od pół godziny nie dostaje maila z aktywacja
:( Nie
> po
> > to kupowałem gierę żeby nie móc w nią grać:(
> sprawdź czy ci maila do spamu nie wrzucili, czasem tak jest że skrzynka rozpoznaje
takie
> maile jako spam.
A guzik zalozylem na szybko drugie konto na wp.pl i to samo jest jak inni nick name
dalem w social klub itd tez nie dostaje. Nic

Załóż sobie konto na gmailu tam maile dochodzą od razu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2009 o 22:36, Coxsik napisał:

> > > Rejestruje sie w social klub i od pół godziny nie dostaje maila z aktywacja

> :( Nie
> > po
> > > to kupowałem gierę żeby nie móc w nią grać:(
> > sprawdź czy ci maila do spamu nie wrzucili, czasem tak jest że skrzynka rozpoznaje

> takie
> > maile jako spam.
> A guzik zalozylem na szybko drugie konto na wp.pl i to samo jest jak inni nick
name
> dalem w social klub itd tez nie dostaje. Nic
Załóż sobie konto na gmailu tam maile dochodzą od razu.


Nie mam zaproszenia a po 2 ten klient mial sie z grą instalować a ja go nie wiedze.Wogole już się zestresowałem tą instalacją jak można tak legalnym userom życie utrudniać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2009 o 22:37, Tokix napisał:

A guzik mnie to obchodzi, czy coś to zmieni ...
Ja mam wydawać 129 zł, a jakiś złodziej ma ją za darmo .
Radź sobie sam . btw. Żegnaj : )


mam GTA4 na PS3 i chciałem przetestować zanim kupie oryginała bo przez neta przecież piratem nie pograsz ;p
na kompa miałem kupić bo z bratem grac chciałem. nie buj sie wydałem na tą grę trochę więcej niż 129zł ( na PS3 250zł)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem to samo, ale ja byłem głupi i niedowidzący ;p 3 razy za pomocą strony SC wysyłałem sobie maila potwierdzającego (mam konto na wp) i się wkurzałem za każdym razem jak odświeżałem poczte i nic ni było :P potem przez przypadek otworzyła mi się zakłądka SPAM i tam były wszystkie 3 potwierdzenia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2009 o 22:41, FoZz napisał:

Ja miałem to samo, ale ja byłem głupi i niedowidzący ;p 3 razy za pomocą strony SC wysyłałem
sobie maila potwierdzającego (mam konto na wp) i się wkurzałem za każdym razem jak odświeżałem
poczte i nic ni było :P potem przez przypadek otworzyła mi się zakłądka SPAM i tam były
wszystkie 3 potwierdzenia :P

Doszlo teraz a wiec co z ta aplikacja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

blad mi jakis wywala failed to start application.(2000)

Moja konf to windows vista procek intel core 2 duo 2.4 4 giga ramu i geforce 9600 gt.
secuLuncher to jakas aplikacja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2009 o 22:50, Ponury Żniwiarz napisał:

blad mi jakis wywala failed to start application.(2000)

Moja konf to windows vista procek intel core 2 duo 2.4 4 giga ramu i geforce 9600 gt.

Musisz pobrać SP 1 do Visty , wtedy problem zostanie rozwiązany .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2009 o 22:51, Tokix napisał:

> blad mi jakis wywala failed to start application.(2000)
>
> Moja konf to windows vista procek intel core 2 duo 2.4 4 giga ramu i geforce 9600
gt.
Musisz pobrać SP 1 do Visty , wtedy problem zostanie rozwiązany .

ale ja mam sp 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy na nowy Windowsie 7 (który już niedługo nadejdzie*) będzie można zagrać w każdna produkcje bez jakichkolwiek problemów. Ale to chyba nie jest temat na ta dyskucje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pytanko przeszedlem misje a renger''s tragedy byly jakies napisy... i gram polgodziny i nic zadnego telefonu itd.co mam zrobiczeby byly jakies misje ??????gre mam ukonczona na 65,5%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No sorki, ale wiele czytałem na ten temat. Gdybym się ciebie zapytał wprost, czy masz pirata, odpowiedziałbyś "nie", wiedząc że za tak dostaniesz bana.
Więc sorki za te oskarżenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2009 o 23:05, lysybolo napisał:

mam pytanko przeszedlem misje a renger''s tragedy byly jakies napisy... i gram polgodziny
i nic zadnego telefonu itd.co mam zrobiczeby byly jakies misje ??????gre mam ukonczona
na 65,5%


Jeśli dobrze myśle to przeszedłeś wątek główny gry... czyli już nie będzie misji tylko poboczne zadania jak zabijanie flying rats''ów i tym podobne achievmenty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to mozna powiedziec ze to jest koniec gry a gdzie mam znalezc te poboczne misje ,nie jestem az tak zawansowany w gry ,wiec nie wiem o robic dalej.moze powiedz mi na gg 493148.bo zaraz sie tu odezwa co nie ktorzy ze gra opisujemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja już nie wyrabiam. Dziwią się potem producenci że ludzie piracą za te zabezpieczenia skazalbym ich na meki piekielne
. Wie ktoś co to za błąd o numerku jakże uroczym 2000?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować