Zaloguj się, aby obserwować  
TuRaSs

GTA IV na PC - Temat Ogólny

16837 postów w tym temacie

Witam.Chcem pograc w gta przez siec.Zalozylem konto na windows live ale nie wychodzi mi na RGSC , dochodze tam do 4 punktu i podobno ma cos mi przyjsc na e-mail ale nic nie doszlo przez tydzien.Po tym 4 punkcie wyswietla sie login i haslo ale ja nie mam aktywowanego konta chyba.Prosze o pomoc jak zalozyc tam konto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ma któryś z graczy kartę Radeon HD 4870 1GB, bądź GeForce 9800 GTX+ 1GB? jeśli tak to wyślijcie mi screeny waszej grafy na tych kartach, bo nie wiem którą kupić...z góry thx.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale jaja xD
Wejdźcie sobie na gtaforums.com i znajdźcie temat :
http://www.gtaforums.com/index.php?showtopic=387695

I poczytajcie sobie

Klienci wysyłają zapytania do Rockstara bo mają problemy , jeden z ich napisał do Rockstara takie coś :
Jak zbindować klawisze pod kontroler a oni odpowiedzieli : Proszę podać wersję Directa :| , albo następne :
Mam problem z grą , niskie framerate , mój system spełnia wymagania zalecane nawet wyższe , odpowiedź : W razie problemów z multiplayerem proszę zgłosić się do Microsoftu :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2009 o 17:56, Crew 900 napisał:

Radeon lepszy bierz go


Radeon lepszy? A co się ostatnio mówi o tragicznych cieniach na Radku w grze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No więc problem rozwiązany gra mi chodzi póki co moje wrażenia wypadają na ocenę Bardzo Dobrą gra chodzi świetnie i zapowiada się bardzo ciekawie gram na medium ustawieniach grafiki i chodzi naprawdę super mam tylko jeszcze jeden problem co do dźwięku i jednocześnie bardzo dziwny w ustawieniach dźwięku mam wszystko na full i wszystko słychać świetnie oprócz dialogów w filmikach słychać je bardzo cicho owszem da się usłyszeć ale ledwo co natomiast w samochodzie nie słychać w ogóle co mówią o co może chodzić ? proszę o pomoc nie chce mi się czytać ciągle napisów :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na GeForcach też takie cienie , każdy ma takie zrypane cienie
ten Radeon dorównuje GeForce GTX 260 lub nawet lepszy od niego

Mam GeForca , ale z przykrością mówię że Radeon Lepszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2009 o 18:07, Crew 900 napisał:

Na GeForcach też takie cienie , każdy ma takie zrypane cienie
ten Radeon dorównuje GeForce GTX 260 lub nawet lepszy od niego

Mam GeForca , ale z przykrością mówię że Radeon Lepszy


Też mam GeForca ale nie przerzuce się na Radeona bo już kiedyś miałem i nie byłem usatysfakcjonowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2009 o 18:09, FoZz napisał:

> Na GeForcach też takie cienie , każdy ma takie zrypane cienie
> ten Radeon dorównuje GeForce GTX 260 lub nawet lepszy od niego
>
> Mam GeForca , ale z przykrością mówię że Radeon Lepszy

Też mam GeForca ale nie przerzuce się na Radeona bo już kiedyś miałem i nie byłem usatysfakcjonowany



ja ogolnie miałem niechec do radkow, bo caly czas slyszalem ze sa slabsze a tu teraz sa nawet nawet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2009 o 18:14, Crew 900 napisał:

Też kiedyś miałem Radeony i nie byłem zadowolony , ale teraz te to kurde wymiatają


Powiem tak... nowy komputer mam od ok. 6 miesięcy :) póki co zamierzam na razie pomęczyć mojego GeForca. Potem (za jakiś rok) się pomyśli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2009 o 18:21, Crew 900 napisał:

To po co pytanie co kupić ? :D

Za jakiś rok to jeszcze lepsze będą


Ja się nie pytałem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

koledzy mam maly problem poniewaz jak wlacze gta,zaczyna mi sie wieszac i wywala do pulpitu i wyskakuje informacja GTA IV FATAL ERROR;RESC10,PROSZE O POMOC .Moj kompINTEL quad 2.55Ghz 4Gb ram karta graficzna Gf 9800gt 512Gb windows vista ,mam service pack 1 wszystko jerst zaktualizowane,karta graficzna system itd,i przed chwila koleiny blad wyskoczyl,wlaczylem gre i po chwili wywalilo mnie do pulpitu i byla informacja:info.GTA IV FATAL ERROR :OUT OF VIDEO MEMORY-PLEASE RE-BOOT YOUR SYSTEM prosze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować