Zaloguj się, aby obserwować  
TuRaSs

GTA IV na PC - Temat Ogólny

16837 postów w tym temacie

Mam 4 GB ramu

A jemu chodziło oto co zrobić żeby tekstury nie znikały , dałem mu rozwiązanie , ale żęby działało musiałby mieć 4 GB ramu lub więcej
Sam se zobacz , on też ma 2 GB ramu i zobacz jaki rezultat tego rozwiązania jeżeli nie masz 4 GB , dopisz to sobie do commandline :
-availablevidmem 4.0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siema, wiecie może z kąt można nabyć jakieś stery do karty graficznej, albo jakiegoś patcha do "IV" polepszającego płynność działania ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2009 o 13:41, dominik11kot napisał:

Siema, wiecie może z kąt można nabyć jakieś stery do karty graficznej, albo jakiegoś
patcha do "IV" polepszającego płynność działania ??


Tutaj poszukaj sterów: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=43964&u=42 a patcha pod żadnym wzgledem nie ściągaj...!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2009 o 14:06, rafekx 12 napisał:

a patcha
pod żadnym wzgledem nie ściągaj...!

Niby czemu nie ma ściągać?? Ja mam zainstalowanego patcha i chodzi bardzo dobrze. Nawet odczułem małą poprawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2009 o 14:30, Crew 900 napisał:

To fajnie , ale ciekawe jak odczułeś różnicę skoro patch poprawiał tylko Rockstar Social
Club xD

oO... Ten, który się ściąga przez GfW??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2009 o 14:30, Crew 900 napisał:

To fajnie , ale ciekawe jak odczułeś różnicę skoro patch poprawiał tylko Rockstar Social
Club xD



To fajnie że tak dużo wypowiadasz się na temat, o którym nie masz jak widać bladego pojęcia ;]

* Naprawiono błąd podczas wchodzenia do gry przez Niemców.
* Kilka nowych funkcji Video Editora: mądrzejsze nazywanie filmów, lepszy rendering, lepszy fx podczas powtórek.
* Polepszono granie w kręgle na czułych myszkach.
* Naprawiono cienie na karcie graficznej Ati 1900.
* Polepszono oszczędzanie pamięci RAM.
* Polepszono grafikę oraz cienie
* Możliwość grania na kontrolerach DirectInput.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2009 o 14:48, Crew 900 napisał:

Ja mam 3GB RAM i gra mi się wyśmienicie na high det. w 1280x1024 z włączonym traffic density na 100 i nie ma problemu z doczytywaniem się tekstur.

Nie tylko RAM ma tu duże znaczenie.

To nie tylko ilości RAM gra mi chodzi tak jak chodzi. Granie na takim poziomie graficznym trzeba także przypisać do mojej grafiki która jest Radeon 4850 i trochę prockowi chociaż nie jest on najnowszy i najlepszy to i tak daje sobie ze wszystki radę C2D E4300.

Jakbym dołożył dod. 1GB RAM to by to nie poprawiło dosłownie nie. A dlaczego? Ano dlatego, że mam Win XP który obsługuje max 3GB RAM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie:czy ktoś wie dlaczego po graniu z 30 min. w GTa 4 i gdy wyłączam gre i wychodze do windy to po około 2 minutach mam restart kompa...??Dodam że zasiłke mam nawą i raczej dobrą??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2009 o 15:28, rafekx 12 napisał:

Mam pytanie:czy ktoś wie dlaczego po graniu z 30 min. w GTa 4 i gdy wyłączam gre i wychodze
do windy to po około 2 minutach mam restart kompa...??Dodam że zasiłke mam nawą i raczej
dobrą??

może coś się przegrzewa
a co to za zasiłka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2009 o 15:29, wiedx1 napisał:

> Mam pytanie:czy ktoś wie dlaczego po graniu z 30 min. w GTa 4 i gdy wyłączam gre
i wychodze
> do windy to po około 2 minutach mam restart kompa...??Dodam że zasiłke mam nawą
i raczej
> dobrą??
może coś się przegrzewa
a co to za zasiłka


Nie nic sie raczej nie przegrzewa,w Evereśie ma normalne temp.
a zasiłka to Chiefteca 450 W,podać dokładniejesze parametry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ustaw sobie żeby się nie restartował , a żeby wywalał ci niebieską stronę z numerem błędu

Aha i jak sobie przypominam , masz nową kartę graficzną , więc od razu stawiam na nią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2009 o 15:31, rafekx 12 napisał:

> > Mam pytanie:czy ktoś wie dlaczego po graniu z 30 min. w GTa 4 i gdy wyłączam
gre
> i wychodze
> > do windy to po około 2 minutach mam restart kompa...??Dodam że zasiłke mam
nawą
> i raczej
> > dobrą??
> może coś się przegrzewa
> a co to za zasiłka

Nie nic sie raczej nie przegrzewa,w Evereśie ma normalne temp.
a zasiłka to Chiefteca 450 W,podać dokładniejesze parametry?

a co to za karta ;]??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siemka. Mam taki problem. Jestem przy misji That Special Someone i nie wiem co dalej. Na mapie nie mam już żadnych zleceniodawców a ciągle wydzwania do mnie Packie i mówi mi to samo a Niko go ciągle zbywa. Mam mms-a na którym widnieje żółty patriot na tle wieżowców. Byłem tam i wsiadłem do niego i napis że Stevie nas obserwuje czy coś takiego. Nie wiem co dalej robić bo nic się nie da! Proszę o pomoc.
Napiszcie na gg jeśli łaska: 263132. Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Gdy U.L.Paper do ciebie dzwoni, że ma "twojego człowieka" Niko powinien do Romana zadzwonić. Wtedy na mapie powinna być kropka, gdzie trzeba odebrać Romana.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam taki komputer.:
Pentium D 2,00ghz ( niepodkręcony, może niedługo się za to wezmę. patrz-ferie)
pamięć 2gb ram 800ghz
karta 8800gs 384mb...

no cóż, kolesiowi z Youtube gra chodziła całkiem nieźle na podobnym sprzęcie, a po podkręceniu powinno być lepiej... Kupię Gta, być może będę tego żałował, ale liczę na to że da się grać. A przynajmniej kiedyś wyjdzie jakiś ''super-patch'' ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2009 o 17:52, kedzior141 napisał:

Mam taki komputer.:
Pentium D 2,00ghz ( niepodkręcony, może niedługo się za to wezmę. patrz-ferie)
pamięć 2gb ram 800ghz
karta 8800gs 384mb...

no cóż, kolesiowi z Youtube gra chodziła całkiem nieźle na podobnym sprzęcie, a po podkręceniu
powinno być lepiej... Kupię Gta, być może będę tego żałował, ale liczę na to że da się
grać. A przynajmniej kiedyś wyjdzie jakiś ''super-patch'' ;)


Spokojnie. Pograsz na medium bez cięć. Mam nieco gorszy komputer od twojego(stopka), a w GTA gram na medium, na 25 klatkach, bez błędów tekstur i tak dalej. Grę polecam. Zadnych problemow nie uświadczyłem dlatego też zdziwiłem się narzekaniem graczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować