Zaloguj się, aby obserwować  
TuRaSs

GTA IV na PC - Temat Ogólny

16837 postów w tym temacie

Dnia 06.08.2008 o 20:52, Farmerus napisał:

> > Wiem, że zostanę "zbluzgany" za te pytanie, ale wymagania sprzętowe są już
znane?
> Jeśli
> > tak, to proszę o podanie :P
>
> Nie, nie podali ich jeszcze:P
> Edit: I znów wyprzedzony. Czy ja jestem opóźniony czy jak?:)


Szczerze? xDDD


Nie no, jestem zszokowany, napisali o pre-orderach fify a nie o GTA IV na PC. Może jakoś
dzielą się pracą ale o IV na PC huczy cały internet a na gram.pl dupa ; O

A tak z innej beczki: Można już teraz wnioskować ile może kosztować gra czy nie za bardzo?
około 170zł chyba, nie?


ILE?! 170zł to se może EK kosztować...zwykła wersja pewnie za stówe będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dopiero newsa zobaczyłem... OMG nareszcie (zaczynam się poważnie zastanawiać nad tym, czy jest sens w tym, że chciałem kupić konsole ;p ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2008 o 21:04, korbest napisał:

gry na PC nie kosztują więcej niż 100zł...chyba, że wydaje EA lol...na bank GTA4 będzie
za 99zł...

Na dodatek Cenega wydaje. Cenega daje dobre ceny...
Szlag, gdyby nie 18+ napewno bym kupil...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że nie będą próbować jej lokalizować w 100%...niech mieszają w napisach, ale proszę tylko nie tykać orginalnej ścieżki, która jest genialna ~_~...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejny pre-order jaki zamawiam to Mirror''s Edge i GTA4 na PC... szkoda że trzeba czekać prawie do Mikołaja (znając życie obecna data premiery jeszcze się zmieni a o przypadkach przyspieszenia słyszałem tylko raz... (czyt. Mass Effect PL))
PS; ta wiadomość (dowiedziałem się właśnie teraz bo z ciekawości zajrzałem do tematu:D) wybiła jeden z argumentów popierających PS3;P (pozostało tylko LBP, SC4 i NG;S)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2008 o 21:20, korbest napisał:

Mam nadzieję, że nie będą próbować jej lokalizować w 100%...niech mieszają w napisach,
ale proszę tylko nie tykać orginalnej ścieżki, która jest genialna ~_~...


Ta szczególnie że moim zdaniem Cenega nie umie za bardzo lokalizować gier. Przykład? Chociażby Rainbow Six: Vegas. Dialogi poucinane, niezbyt emocjonalne podejście do akcji aktorów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ach, Wisła prowadzi 3:0, GTA IV wychodzi na PC, a jutro znowu szara rzeczywistość :f

Co do ceny, a skąd wiadomo, że Cenega wyda? a do tego jeszcze wersje spolszczoną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2008 o 21:20, korbest napisał:

Mam nadzieję, że nie będą próbować jej lokalizować w 100%...niech mieszają w napisach,
ale proszę tylko nie tykać orginalnej ścieżki, która jest genialna ~_~...

Spokojnie, jeżeli chodzi o głosy to na pewno będą oryginalne. Nie wierzę, aby panom z Cenegi wpadł idiotyczny pomysł pełnego lokalizowania IV. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Cenega wydawała na konsolę GTA4 i poprzednie części
2. Przedewszyskim dlatego że wersje zlokalizowane są tańsze (nie wiem jak to dokładnie działa ale przez to że gry konsolowe nie są w wersji PL są takie drogie w Polsce)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja chciałbym przedstawić jak to u mnie będzie wyglądać:

Cena: Najwięcej zwykła podstawowa edycja może kosztować 139zł tyle ile Mass Effect(ale teraz już staniał) ale przy wykorzystaniu wPLN zapłacicie znacznie mniej jeśli gra będzie oczywiście w sklepie gram.pl tak jak z wersją na konsole.

Wymagania: Wystarczy jakiś procesor dwurdzeniowy Intel Core(coś w tych klimatach), Karta graficzna z rodziny 8xxx tysięcy, 2GB Ram. I będzie można się cieszyć grą ale nie wiem na jakich detalach.

Możliwe że Cenega podejmie się do pracy nad polską wersją kinową. Ale będą mieli duuużo pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2008 o 21:34, Meykan napisał:

Ja chciałbym przedstawić jak to u mnie będzie wyglądać:

Cena: Najwięcej zwykła podstawowa edycja może kosztować 139zł tyle ile Mass Effect ale
przy wykorzystaniu wPLN zapłacicie znacznie mniej jeśli gra będzie oczywiście w sklepie
gram.pl tak jak z wersją na konsole.


Tja, dodaj koszt przesyłki i zwrócą sie te obniżki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MLODY2K6 już chyba o tym pisał na 1 stronie.

Piękna rzecz że będzie na PC ale są o wiele ładniejsze chwile choćby ta że Wisła zagra z Barceloną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2008 o 21:38, Modok napisał:

MLODY2K6 już chyba o tym pisał na 1 stronie.

Piękna rzecz że będzie na PC ale są o wiele ładniejsze chwile choćby ta że Wisła zagra
z Barceloną.


nie wiem jak ty, ale ja nie uważam za piękną rzecz pogrom Wisły przez Barce ;P
Ale skończmy z tym offtopem o piłce, chcecie se o tym pogadać to idźta do innego tematu, ten jest od GTA IV.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uf, już się przestraszyłem, że ze dwie stówy a tu 150, to i tak dużo ale za taką grę? Promocja! xD

Ciekawe tylko kiedy dostaniemy pre-ordery bo różnie to bywa chociaż nie obraził bym się gdyby trafiły do nas np. w dniu premiery światowej ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam że polonizacja na pewno będzie kinowa, tj. napisy. Cenedze za cholerę nie chciałoby się dubbingować całej gry, zresztą, w GTA od zawsze była tylko kinowa lokalizacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2008 o 21:42, Farmerus napisał:

Uf, już się przestraszyłem, że ze dwie stówy a tu 150, to i tak dużo ale za taką grę?
Promocja! xD

Ciekawe tylko kiedy dostaniemy pre-ordery bo różnie to bywa chociaż nie obraził bym się
gdyby trafiły do nas np. w dniu premiery światowej ;P


A skąd ty wziąłeś info, że 150zł? Nigdzie chyba tego nie podali...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OMG jak by dali dubbling to bym tak sie smiał :P Narzekacie na cene, a nie pamietacie ile san andreas kosztowało? Ja tam i tak dałem 200zł za gta iv na ps3 i wcale nie żałuje gra jest zaje-wyku%wista :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2008 o 21:47, Ecko09 napisał:

> Uf, już się przestraszyłem, że ze dwie stówy a tu 150, to i tak dużo ale za taką
grę?
> Promocja! xD
>
> Ciekawe tylko kiedy dostaniemy pre-ordery bo różnie to bywa chociaż nie obraził
bym się
> gdyby trafiły do nas np. w dniu premiery światowej ;P

A skąd ty wziąłeś info, że 150zł? Nigdzie chyba tego nie podali...



To było takie "A spoko, co najwyżej wydam 150 zł, i tak mniej niż myślałem" peace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować