Zaloguj się, aby obserwować  
TuRaSs

GTA IV na PC - Temat Ogólny

16837 postów w tym temacie

Dnia 15.01.2009 o 16:51, Ecko09 napisał:

> http://gry.onet.pl/1897684,,gta_5_jeszcze_w_tym_roku,wiadomosc.html hmm ciekawe
jeśli
> to prawda to będzie to raczej nieudane Dlaczego ? bo gry które są robione na szybko
bardzo
> rzadko są dobre ...

Vice City wyszło rok po GTA III, a było zdecydowanie lepsze.

Bo VC miało podstawę w trójce, trójka to była rewolucja, a VC to tylko minimalne zmienienie rozgrywki + przeniesienie do VC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam dwa wkurzające problemy:
1. Robię sobie filmik z klipów, wszystko fajnie tylko:
Czemu gdy dam podgląd całego filmu, pomiędzy klipami widzę "loading" ?
I dlaczego gdy już zrobię filmik i próbuję go skonwertować do galerii, zaczyna się robić po czym nagle się wyłącza ?
2. Co do multi:
Chcę sobie pograć z kolegą, dodałem go do znajomych i ani nie mogę go zaprosić do gry, ani on nie widzi mojego serwa... I czemu jest napisane np. 10 serwerów - 2 wyświetlane. A co z tymi ośmioma ?
Wie ktoś w czym rzecz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2009 o 16:51, Ecko09 napisał:

> http://gry.onet.pl/1897684,,gta_5_jeszcze_w_tym_roku,wiadomosc.html hmm ciekawe
jeśli
> to prawda to będzie to raczej nieudane Dlaczego ? bo gry które są robione na szybko
bardzo
> rzadko są dobre ...

Vice City wyszło rok po GTA III, a było zdecydowanie lepsze.


Wątpię coś w to ze GTA 5 wyjdzie na PC, nawet jeśli to będzie wymagało komputera przyszłości, z konsolami problemu chyba nie będzie. W sumie to co tam mogą zmienić, gra pewnie będzie oparta na tym samym silniku co GTA 4, dołożą do tego tylko nowe misje, miasto i głównego bohatera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2009 o 17:32, MrRevolt napisał:

gra pewnie będzie
oparta na tym samym silniku co GTA 4, dołożą do tego tylko nowe misje, miasto i głównego
bohatera


Hahahahaha..! To "tylko" mnie zastrzeliło i zmaltretowało moje zwłoki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2009 o 17:32, MrRevolt napisał:

> > http://gry.onet.pl/1897684,,gta_5_jeszcze_w_tym_roku,wiadomosc.html hmm ciekawe

> jeśli
> > to prawda to będzie to raczej nieudane Dlaczego ? bo gry które są robione na
szybko
> bardzo
> > rzadko są dobre ...
>
> Vice City wyszło rok po GTA III, a było zdecydowanie lepsze.

Wątpię coś w to ze GTA 5 wyjdzie na PC, nawet jeśli to będzie wymagało komputera przyszłości,
z konsolami problemu chyba nie będzie. W sumie to co tam mogą zmienić, gra pewnie będzie
oparta na tym samym silniku co GTA 4, dołożą do tego tylko nowe misje, miasto i głównego
bohatera



jesli bedzie gta V to wyjdzie na Pc ale pewnie tyle samo co po premierze IV na konsole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2009 o 18:02, rafekx 12 napisał:

Nie no ironia losu,GTA 4 został wybrany najlepszą grą na PC wg. czytelników Click!,CDA
Nexta i PC Format^^N/c


Dla mnie też jest to gra najlepsza na PC...to, że źle zoptymalizowano silnik nie specjalnie mi przeszkadza, ja sobie spokojnie grałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też nie narzekam , ale wiesz jak jest . Gra powinna śmigać bardzo ładnie na dobrym sprzęcie i na tej grafice co ma , ale niestety gra bardzo mocno spowalnia oraz klatkuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2009 o 18:03, Ecko09 napisał:

> Nie no ironia losu,GTA 4 został wybrany najlepszą grą na PC wg. czytelników Click!,CDA

> Nexta i PC Format^^N/c

Dla mnie też jest to gra najlepsza na PC...to, że źle zoptymalizowano silnik nie specjalnie
mi przeszkadza, ja sobie spokojnie grałem.


Dla mnie też nie,ale szkoda mi tych ponad 50 % osób które kupiły gre i mają z nią same problemy[o ile wogule ją odpalą] R* chociaż mógłby zrobić coś z doczytującymi sie ciągle obok gracza teksturami :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2009 o 18:10, Crew 900 napisał:

Nom , a jak można sobie poczytać w starych postach , że R zapewniało , że w IV ten problem
występował , ale został usunięty :|


Jak to "został usunięty"?! Eh...R* patch ten nic nie pomógł w tej kwestii,ale jeśli sprawią że zniknie u mnie ten bardzo irytujący problem,to odwołam większość narzekań któe skierowałem w ich stronę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A wiecie co jest w tym naprawdę śmieszne ?
Jeżeli to prawda że Rockstar wydało 200.000 tysięcy dolarów na zabezpieczenia ?

TO , że jeden dzień po premierze , wyszedł pliczek co omija zabezpieczenie SecureROm xDDDDDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2009 o 18:22, Crew 900 napisał:

Ja nie mówię że został usunięty , ale Rockstar zapewniło że został usunięty , no i właśnie
widać jak został usunięty :|


Ale ja nie twierdze że ty tak mówisz:) A to że R* wprowadza graczy w bła to nic nowego:)

CZy ktoś z was wie gdzie są te wybuchowe huśtawki?:) http://www.youtube.com/watch?v=eh5x6lO62gw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować