Zaloguj się, aby obserwować  
TuRaSs

GTA IV na PC - Temat Ogólny

16837 postów w tym temacie

Dnia 22.01.2009 o 23:22, mr chief napisał:

spolszczenia do gta może być fajne, ale, boję sie że zepsuje klimat... Grałem dziś w
gta i jestem pod koniec:) nie wiem czy tak jest ale zdaje mi sie, ze im dalej sie jest
tym są zabawniejsze teksty.

Ja też pod końcem a dokładnie

Spoiler

W misji u Perogrina pierwszej, nie mogę przejść, bo jak ich już gonie to auto się pali a paczka razem z nim. Jest jakiś sposób na to auto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2009 o 09:22, Arisovo 14 napisał:

Ja też pod końcem a dokładnie

Spoiler

W misji u Perogrina pierwszej, nie mogę przejść, bo
jak ich już gonie to auto się pali a paczka razem z nim. Jest jakiś sposób na to auto?



musisz po prostu

Spoiler

jechać za nimi przez cały czas, nie strzelaj do nich ani nic po jakimś czasie sami si e rozbiją o jakieś schody i wtedy jak wyjdą z auto musisz ich zabić i wziąć tą torbę, odwieść Pegorino do domu i misja zaliczona


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

siemka ma porblem z misja na 2 wyspie Francis McReary ( Fm )

Final Interview zlorzylem podanie do agencji dostalem wyznaczona godzine pojechalem po garnitur kupilem buty spodnie wychodze i pojawie sie to You need to wear a swit and tie to the inverview co mam zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2009 o 10:13, Ratix10 napisał:

siemka ma porblem z misja na 2 wyspie Francis McReary ( Fm )

Final Interview zlorzylem podanie do agencji dostalem wyznaczona godzine pojechalem po
garnitur kupilem buty spodnie wychodze i pojawie sie to You need to wear a swit and
tie to the inverview co mam zrobic


Musisz mieć spodnie, buty, msrynarke i krawat. Prawdopodobnie tego ostatniego nie masz. Kup jakiś zestaw za 1000 i dokup buty do niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2009 o 12:40, Zauri napisał:

po przejsciu glownego watku wlaczam gta tylko po to, aby powpadac pod samochody...

A ja żeb pobawić się rakietnicą:D To takie rozluźniające...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2009 o 12:40, Zauri napisał:

po przejsciu glownego watku wlaczam gta tylko po to, aby powpadac pod samochody...

Ja szukam magicznej huśtawki, dzięki której można wystrzelić się w powietrze. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2009 o 14:08, gitarka napisał:

> po przejsciu glownego watku wlaczam gta tylko po to, aby powpadac pod samochody...

Ja szukam magicznej huśtawki, dzięki której można wystrzelić się w powietrze. :P


Podpowiem, żebyś szukał na wschodzie pierwszej wyspy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2009 o 19:05, Zauri napisał:

prawie jak Ghost Rider xD

zauwazyłem że ten błąd pojawia się, kiedy próbuje się wystrzelić na huśtaweczce motocyklem.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2009 o 19:14, Marcin08 napisał:

zauwazyłem że ten błąd pojawia się, kiedy próbuje się wystrzelić na huśtaweczce motocyklem....
:)



Exactly :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A u mnie na kompie bardzo często występuje ten błąd, tylko że z... Faggio :P. Jakie było moje zdziwienie, gdy mijałem moim wozem szereg "anty grawitacyjnych" faggio :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odkryłem (albo tak mi się wydaje bo na bank był ktoś przede mną) że jadąc lodziarką muzyczka z samochodu gra w tempie dostosowanym do prędkości jazdy, jak jedziesz wolno, muzyczka jest wolna, jak przyspieszasz, muzyczka również :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2009 o 22:37, Marcin08 napisał:

Odkryłem (albo tak mi się wydaje bo na bank był ktoś przede mną) że jadąc lodziarką muzyczka
z samochodu gra w tempie dostosowanym do prędkości jazdy, jak jedziesz wolno, muzyczka
jest wolna, jak przyspieszasz, muzyczka również :)


To w tej grze jest lodziarka? xD Hmm, muszę ją znaleźć i posłuchać. A mógłbyś nagrać jakiś filmik bo jestem ciekawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2009 o 15:54, gogiell napisał:

Ja huśtawę znalazłem samemu i dokonałem "odkrycia": warto zostawić auto na pastwę losu
w okolicy huśtawy :p. Szkoda, że nie jest to do końca "upragnione" wideo, bo wcześniej
auto po prostu zniknęło, ale tak czy siak efekt jest piorunujący...


ja zawsze wole siedzieć w aucie xD albo na piechote tam wejść xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem już przed ostatnia misją (zabicia Pegorino w moim wypadku ) I zrobię małe podsumowanie

Co poszło żle
Nie ma interesów i kupowania lokali kompletna pomyłka powinni rozbudować do maksimum ten element wiążąc go z fabułą ( w końcu każdy gangster ma zaplecze nawet bolec)
Grafika (wiem wiem jest ładna) ale znowu odstaje od innych produkcji , że wielkość świata oki ale ogromne światy w rpg buduje się ładniej a też są pełne wszystkiego i nie mają międzyładowań, no i brak implementacji antyaliasingu brak optymalizacji itd. (znikające tekstury brak stabilności)

Pomysł z zdjęciami aut zamiast staromodnego ich wypisu koło garażu(raz że szukając ich można się wkurzyć 2 wg mnie zabija to trochę klimat)

Co wyszło

Wspaniałe prowadzenie fabuły (główny bohater nareszcie ma poczucie humoru)
Fizyka jazdy itd (odpowiednio zręcznościowa)
Wielkość miasta (standard w gta ale mimo wszystko miło że jest po czym jeżdzić)
Dopracowanie świata i zachowań ludków
Przypadkowi Przechodnie i achiwemnty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować