Zaloguj się, aby obserwować  
TuRaSs

GTA IV na PC - Temat Ogólny

16837 postów w tym temacie

Dnia 24.01.2009 o 12:37, FoZz napisał:

> CZy ktoś wie jak zrobić aby włamać się na lotnisko??Dodam że jest tam baaardzo duże
ogrodzenie?:D

Hmm... wjechać bramą? :D


Hm...z której strony,po od ffrontu jest niezniszczalna brama:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2009 o 12:11, wiedx1 napisał:

> co wy gadacie. U mnie sie da ogladac TV
>
>
> Włączyłem drugi raz gta i teraz muzyka w radiu chodzi tak jakby 2 razy szybciej
i dialogi
> z ludźmi się tną lub mówią za szybko.
zapewne masz procesor amd



mam intela. tylko raz mi sie tak zrobilo. drugi raz wlaczylem po zainstalowaniu nowego patcha. potem sprawdze czy nadal tak jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2009 o 12:40, rafekx 12 napisał:

> > CZy ktoś wie jak zrobić aby włamać się na lotnisko??Dodam że jest tam baaardzo
duże
> ogrodzenie?:D
>
> Hmm... wjechać bramą? :D

Hm...z której strony,po od ffrontu jest niezniszczalna brama:D


No właśnie o tą bramę chodzi... nie otwiera Ci się? Przeszedłeś trochę gry? Bo pamiętam, że w którejś misji trzeba było tam wjechać i od tamtej pory chyba można. W każdym razie nie sprawdzałem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie sądziłem, że ta gra aż tak długa jest. Ponad 25h grania i tylko 48% przejścia:) Teraz to juz nawet cut scenek i dialogów nie oglądam bo za dużo czasu schodzi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2009 o 14:28, niunkaaaa napisał:

Nie sądziłem, że ta gra aż tak długa jest. Ponad 25h grania i tylko 48% przejścia:) Teraz
to juz nawet cut scenek i dialogów nie oglądam bo za dużo czasu schodzi:P


Ja grę przeszedłem w 60 godzin, co prawda na początku zacząłem robić poboczne zadania, ale zrobiłem tylko kilka i zrezygnowałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam ja mam problem z misja Three leaf clover napad na bank kupilem garnitut czarny z krawatem spodnie i buty i amunicje ide do Packie McReary ( Pm ) pokazuje mi sie zebym jechal do Persusa you need to be wearing a siit and tie with smart shoes before meeting co mam zrobic ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wprawdzie filmik nie mój, w ogóle to chyba z konsoli, ale tu możesz to zobaczyć http://pl.youtube.com/watch?v=8qhzEfJJ42g&feature=related

Przy okazji dowiedziałem się, że lodziarka ma parę różnych muzyczek które się zmieniają...

kurde dopiero teraz przeczytałem o patchu i nie wiem czy instalować... trochę się boję z jednej stronki bo nie mam ochoty na kolejną reinstalację gry, a jeśli aż tak bruździ to nie wiem czy warto.... ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

heh :P ja to nawet tego patcha nie moge zainstalowac, tak jak poprzedniego :/
nie musze, chyba dodawac, ze RGSC dziala u mnie bez problemu ...

20090124150155

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Toć to soviet connection jest ^^

Patcha zainstalowałem. Wydaje mi się, że trochę lepiej chodzi, ale nie wiem czy jest to faktyczna różnica, czy tylko mi się wydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie patch działa i to bardzo dobrze, nic się nie chrzani.

MrRevolt
Tak, R* wydał dzisiaj nowego patcha, niestety nie poprawia stabilizacji gry. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2009 o 15:23, Kraju92 napisał:

U mnie patch działa i to bardzo dobrze, nic się nie chrzani.

MrRevolt
Tak, R* wydał dzisiaj nowego patcha, niestety nie poprawia stabilizacji gry. :(



@up

przed chwilą wyczytałem o tym na gtasite.net ;d moze wkońcu patch 1.0.3 poprawi wydajność tej gry ;s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2009 o 14:58, Ratix10 napisał:

Witam ja mam problem z misja Three leaf clover napad na bank kupilem garnitut czarny
z krawatem spodnie i buty i amunicje ide do Packie McReary ( Pm ) pokazuje mi sie zebym
jechal do Persusa you need to be wearing a siit and tie with smart shoes before meeting
co mam zrobic ?

A kupiłeś pantofle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jakie soviet connection? ;)

a co do patcha też zainstalowałem, i żadnych błędów o jakich Crew 900 mówi nie doświadczyłem... :) Coraz bardziej się zaczynam przekonywać że mamy różne gry ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2009 o 15:46, Marcin08 napisał:

jakie soviet connection? ;)

To jest tytuł muzyki, która przygrywa w intrze i podczas ładowania. :) Stworzył ją Michael Hunter.
A patcha zainstalowałem i gra bardzo dobrze chodzi. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

po zainstalowaniu patcha, wydaje mi się, że gra chodzi lepiej choć może to przez to, że dawno nie grałem ;D
żadnych błędów typu nie można korzystać z komputera lub zamrożony obraz w TV nie doświadczyłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2009 o 15:30, MrRevolt napisał:


@up

przed chwilą wyczytałem o tym na gtasite.net ;d moze wkońcu patch 1.0.3 poprawi wydajność
tej gry ;s


Na to już za późno. Ja już się przestałem oszukiwać zaraz po premierze. Żaden patch to nie naprawi spieprzonej optymalizacji. Przykład? gothic 3. Ile tych patchy wyszło co miał to poprawić, a żaden nic nie zmienił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2009 o 17:15, Ecko09 napisał:


Na to już za późno. Ja już się przestałem oszukiwać zaraz po premierze. Żaden patch to
nie naprawi spieprzonej optymalizacji. Przykład? gothic 3. Ile tych patchy wyszło co
miał to poprawić, a żaden nic nie zmienił.


Jedyne co poprawiły to szybsze wczytywanie sie MENU (choć nie zawsze) i save''ów (też niezawsze :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować