Zaloguj się, aby obserwować  
TuRaSs

GTA IV na PC - Temat Ogólny

16837 postów w tym temacie

Dnia 24.01.2009 o 19:51, Crew 900 napisał:

Da się jeszcze ustawić na Very High , ale różnicy 0, tak samo beznadziejne cienie



no da sie ale u mnie juz nie mozna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

widac nie grales w G3 w wersji 1.6, wtedy gra na dosc mocnych maszynach nie zacina sie wcale... ale nawet wtedy nie moze sie cieszyc gra w pelnej krasie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2009 o 19:53, Crew 900 napisał:

Piszę że nic różnicy , już lepiej cienie wyglądają na Low niż na Very High/High



a mi sie tam wydaje ze jednak ciut lepiej jest z cieniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2009 o 19:53, Zauri napisał:

widac nie grales w G3 w wersji 1.6, wtedy gra na dosc mocnych maszynach nie zacina sie
wcale... ale nawet wtedy nie moze sie cieszyc gra w pelnej krasie...


W wersji 1.6 przeszedłem grę 2 razy :P (Na wersji 1.08,m tej premierowej przeszedłem 3 razy). Różnice odczułem, mniej się zacinało (ale jednak nadal) i gra się znacznie szybciej uruchamia, wyłącza i wczytuje zapisy. Bugów nie zauważyłem na żadnej wersji. Szkoda, ze w patchach nad AI nie popracowali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2009 o 19:53, Zauri napisał:

widac nie grales w G3 w wersji 1.6, wtedy gra na dosc mocnych maszynach nie zacina sie
wcale... ale nawet wtedy nie moze sie cieszyc gra w pelnej krasie...

Na wersji 1.6 powiadasz? Grałem na niej, a gra może i nie zawieszała się, ale przycinała. Komp w stopce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2009 o 19:59, Bebol17 napisał:

MAM PYTANIE: To w końcu istnieje już drugi patch?

Istnieje! Sam go dziś pobierałem. Nic Ci nie zaszkodzi pobranie go.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gitarka, skoro jest, i sam go pobrales, moglbys podac mi adres (tak, wiem google nie gryza, ale lenistwo to tez choroba nieuleczalna :) Aha, i Zauri, przperaszam ze wtracam sie do twojej rozmowy z kimś ale co masz na myśli mówiąc dobry komp (to z ciekawości, chcem wiedzieć czy mój komp jest w miarę ;/ ) [Intel Core 2 Quad 2.4 GHz, Nvidia GeForce 9600 GT 512 MB, 2 GB RAM'U, w tej chwili na dysku wolne 300 GB :) ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W katalogu głównym gry tworzysz plik tekstowy o nazwie commandline i tam to dajesz , dodatkowo to dodaj :

-novblank
-availablevidmem 4.0
-nomemrestrict
-norestrictions
-frameLimit 0
-fullspecaudio
-percentvidmem 100


Gra powinna lepiej działać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I mam jeszcze głupie pytanie trochę od tematu? od czego zależy ta ranga? troszke to dziecinne, no ale chcem wiedziec :) ?
ah, ale przecież te wymagania sprzętowe, które można poprostu znaleźć wszędzie to nie prawda... twórcy po premierze sami przynali się że grafika w pełnej okazałości odpalana będzie na kartach ktore jeszcze NIE ISTNIEJA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam ja mam problem z misja Three leaf clover napad na bank kupilem garnitut czarny z krawatem spodnie i buty i amunicje ide do Packie McReary ( Pm ) pokazuje mi sie zebym jechal do Persusa you need to be wearing a siit and tie with smart shoes before meeting co mam zrobic ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Akurat lines''a jest porządny. Wszyscy jadą na karty z serii 8600... Tylko Crysis nie włączył mi się na maksymalnych no i pewnie GTA też się nie włączy, ale poza tym wszystkie giery na najwyższych... Mam taką kartę jak on. A procek też niezgorszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować