Zaloguj się, aby obserwować  
TuRaSs

GTA IV na PC - Temat Ogólny

16837 postów w tym temacie

Dnia 25.01.2009 o 02:38, desmon napisał:


> - noo dobra, ale każda gra na konsole kosztuje powyzej 200 zł, a na komputer 150
to granica
> górna !! (argument nie do przebicia ;/)


Co ty mi u pierdzielisz,każda gra 200 zł.Prawda,ale chyba nóweczka,nie śmigana i to ze
sklepu.Gry na konsole wcale nie muszą być drogie.Na allegro jest pełno zajebistych okazji(przykład?mój
stary zakupił Fable 2 + Dead Space wersje PL razem za 201 zł.Od 1 sprzedawcy.I wyczaił
też Mirror''s Edge,kilkudniową za 103 zł).A o starszych grach już nie mówię.Także wiesz,taniocha
1 słowem :P

P.S --> Oczywiście w moim poście jest mowa o Xboxie 360.Na PS3 było,jest i będzie
drogo...



Taaa, doskonale o tym wiem... istnieją nawet specjalne sklepy wymiany gry = kupujesz grę taniej, jak ją zdajesz to możesz sobie jej cenę odjąć od innej którą kupujesz (poprostu jak zagrasz to zwrot kasy w pewnym sensie).
Tylko wiesz, uciąłeś kawałek mojej wypowiedzi :). Wyraźnie napisałem że to nie mój argument, a mojego starego ;/. Jakoś go to nie przekonuje ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2009 o 20:03, Zauri napisał:

ja mowilem o kompie PORZĄDNYM a nie takim jak ty dysponujesz...

A mój to nie PORZĄDNY? Crysis na nim działa na HIGH!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2009 o 00:22, Bebol17 napisał:

- noo dobra, ale każda gra na konsole kosztuje powyzej 200 zł, a na komputer 150 to granica
górna !! (argument nie do przebicia ;/)

No właśnie to się uzupełnia. Bo gry na konsole są drogie dlatego że nic już nie musisz ulepszać w konsoli. A poza tym na allegro chodzą nawet po 100zł nowe gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Persusa you need to be wearing a siit and tie with smart shoes before meeting perus caly czas mi sie to pokazuje kupile gupi garnitur eleganckie spodnie i buty amunicja jade do tej misji i dupa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2009 o 10:15, line's napisał:

> ja mowilem o kompie PORZĄDNYM a nie takim jak ty dysponujesz...
A mój to nie PORZĄDNY? Crysis na nim działa na HIGH!


Tak, jak Zauri mówił - Procesor z najniższej (możliwej) półki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lulz. Mniej więcej zrozumiałem problem, ale piszesz strasznie chaotycznie. Musisz kupić garniak, z krawatem, taki normalny, czarne spodnie, i buty, takie za 200$.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze , ile można się doczytać błędów ile wprowadza ten Patch OMG
Od zarąbania !
Wejdźcie sobie na gtaforums.com i zobaczcie jak gracze narzekają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To już ich problem, że mają tyle błędów. Jak mają zasyfiony komputer, to niech go wyczyszczą.
Ja patcha zainstalowałem i chodzi prawidłowo bez żadnych zgrzytów i jestem z tego bardzo zadowolony. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widzę, też nie próżnujesz w narzekaniu na tą grę ^.-. Mi ten patch nie wiedzieć jak, dodał możliwość poprawienia grafiki, niemal na max, a mogłem na niecałe medium. :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A po tym patchu jak ustawię high textury to normalnie tak tnie że szok , nawet tak że dźwięk mi przerywa , w przed patchem mogłem normalnie na High : /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wybróbowałem ten sposób od ciebie z tą komędą-fakt nie doczytują sie już tekstury ale gra zaczełą wariować,zwalniać i wywalać do windy wiec musiałem tamto usunąć...Ale dzieki za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.01.2009 o 10:10, Bebol17 napisał:


Taaa, doskonale o tym wiem... istnieją nawet specjalne sklepy wymiany gry = kupujesz
grę taniej, jak ją zdajesz to możesz sobie jej cenę odjąć od innej którą kupujesz (poprostu
jak zagrasz to zwrot kasy w pewnym sensie).
Tylko wiesz, uciąłeś kawałek mojej wypowiedzi :). Wyraźnie napisałem że to nie mój argument,
a mojego starego ;/. Jakoś go to nie przekonuje ^^



Aha,w takim razie zwracam honor :P.Ale postaraj się go przekonać,second hand nie gryzie xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo żeby normalnie działała ta komenda -availablevidmem 4.0 to co najmniej 4 GB ramu , ale inne pozostaw sobie bo gra lepiej będzie chodzić uwierz mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2009 o 12:26, desmon napisał:


>
> Taaa, doskonale o tym wiem... istnieją nawet specjalne sklepy wymiany gry = kupujesz

> grę taniej, jak ją zdajesz to możesz sobie jej cenę odjąć od innej którą kupujesz
(poprostu
> jak zagrasz to zwrot kasy w pewnym sensie).
> Tylko wiesz, uciąłeś kawałek mojej wypowiedzi :). Wyraźnie napisałem że to nie mój
argument,
> a mojego starego ;/. Jakoś go to nie przekonuje ^^
>


Aha,w takim razie zwracam honor :P.Ale postaraj się go przekonać,second hand nie gryzie
xD

Dziękuję za zwrócony honor :) no i to wszystko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2009 o 12:55, Crew 900 napisał:

Bo żeby normalnie działała ta komenda -availablevidmem 4.0 to co najmniej 4 GB ramu
, ale inne pozostaw sobie bo gra lepiej będzie chodzić uwierz mi


Ale czy tekstury przestaną doczytywać się co 4 metry??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z teksturami. Nie chodzi o to, żeby tak zanikały, że się nie da grać. Ale jest to wkurzające kiedy się wszystko ładuje dopiero na moim oczach. (albo jadę, ulica na sekundę trochę zanika i się pojawia). Zainstalowałem 2 łatki z czego druga nawet bardzo pomogła. Bo teraz gram na maksymalnej rozdziałce i wszystko na medium (prócz tekstur) i gra chodzi płynnie. Czy jest jakiś sposób, aby te tekstury ładowały w normalny sposób? (te ładowanie świata mam ustawione chyba na 5, a resztę na 1).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, teraz ja podzielę się spostrzeżeniami z gry po instalacji drugiego patcha.
Najpierw zainstalowałem pierwszą łatkę, bo nie zrobiłem tego wcześniej ze względu na szalejącą kamerę po jej instalacji.
Problem na szczęście zniknął- rozwiązaniem okazało się podłączenie pada.
Po wypakowaniu drugiego patcha włączyłem grę. Pierwsze co rzuciło mi się w oczy to dodatkowe opcje w ustawieniach grafiki. Po kilkunastu minutach prób ostatecznie zostawiłem takie (nie zamieszczam screena, bo mi go ciągle usuwa):
Video Mode: 1920x1080 (60Hz)
Texture Quality: Medium
Reflection Resolution: High
Water Quality: Very High
Shadow Quality: High
Render Quality: Highest
View Distance: 40
Detail Distance: 65
Vehicle Density: 50
Shadow Density:10
Definition: On

A więc dużym zaskoczeniem okazało się, że mogę odpalić bez problemu w rozdzielczości Full HD. Nie spodziewałem się również tak wysokich detali. Gra działa płynnie, od 25 do 40 FPS. Problem z teksturami już nie występuje! Obszar nadal jest co trochę doczytywany, ale to mi nie przeszkadza. Jakość grafiki mnie pozytywnie zaskoczyła, jest lepiej niż przed "spaczowaniem". Żadne migawki ekranu i problem z cieniami również nie występują. TV mi działa, komputerów jeszcze nie sprawdzałem.

A więc ja jestem bardzo zadowolony po instalacji drugiego patcha. Muszę pochwalić R*, jednak nadal denerwuje mnie, że jestem jednym z nielicznych, którzy nie mają problemów po instalacji patcha. Uważam jednak, że nie jest jeszcze idealnie i kilka kwestii nadal należałoby poprawić. Czekam więc na v1.0303 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaki masz komputer?
U mnie po instalacji patcha, też nie było żadnych problemów z TV etc. (z komputerem nie próbowałem, bo jestem na początku gry dopiero). Nawet skoczyło mi kilka fps.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować