Zaloguj się, aby obserwować  
TuRaSs

GTA IV na PC - Temat Ogólny

16837 postów w tym temacie

Dnia 01.02.2009 o 19:36, Crew 900 napisał:

NOWOŚĆ !!
ALE JAJA CZYTAŁEM WŁAŚNIE ŻE PATCH 1.0.2.0 ZOSTAŁ WYCOFANY !! :|


Hehe, ciekawie sie robi nie powiem :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2009 o 20:27, Crew 900 napisał:

Kurde co ja wam za linka dałem , zły , ten jest dobry :
http://www.gtaforums.com/index.php?showtopic=395578
Poczytajcie i na koncie sprawdźcie , ściągnijcie ostatniego patcha od R*
NIby patch 1.0.2.0 a zobaczycie co wam ściągnie


W tym linku co podałeś wyżej w sumie jest to samo bo też się skarżą, że nie mają 1.0.2.0 tylko 1.0.1.0. Byćmoże Ci z R* sie walneli przy wstawce downloadu albo rzeczywiście coś jest na rzeczy. Ale żeby nie podali żadnej oficjalnej informacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2009 o 20:42, Crew 900 napisał:

Tia myślisz że by się przyznali ? :|


Może coś kombinują z tym patchem. Ale głupota byłoby wydanie patcha i wycofanie go w tak krótkim czasie od jego releasu. Mieli czas na sprawdzenie jego wydajności? To czemu go zdjeli? Mówie Ci... coś kominują z tym patchem.

P.S. Albo byliśmy królikami doświadczalnymi i mieli sprawdzić czy nam sie patch podoba i czy coś poprawia. Patch (jak myśle) zawiódł i go zdjeli w celu poprawek... ale żeby nic nie powiedzieli? Może coś tam ktoś bąknie z teamu R*... zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możesz sam sprawdzić , tam na tej stronie masz linka do Patcha , na oficjalnej stronie R* , ściągnij tego niby patcha 1.0.2.0 zainstaluj i zobaczysz że zmieni ci się w wersję 1.0.1.0 , możesz to zbadać w menu grafiki w grze , usuną ci się te nowe opcje , oraz najechać kursorem w głównym folderze z grą na ikonkę GTAIV.exe zobaczysz że wyświetli ci się wersja 1.0.1.0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2009 o 20:56, Crew 900 napisał:

Możesz sam sprawdzić , tam na tej stronie masz linka do Patcha , na oficjalnej stronie
R* , ściągnij tego niby patcha 1.0.2.0 zainstaluj i zobaczysz że zmieni ci się w wersję
1.0.1.0 , możesz to zbadać w menu grafiki w grze , usuną ci się te nowe opcje , oraz
najechać kursorem w głównym folderze z grą na ikonkę GTAIV.exe zobaczysz że wyświetli
ci się wersja 1.0.1.0


Wiem o co biega... nie musiałem sprawdzać bo... nawet nie instalowałem tego patcha. Troche to dziwne bo powinien "sam sie" chcieć zainstalować a tymczasem grałem na 1.0.1.0 bez patcha normalnie z save''ami itd. Nawet GfWL nie protestował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyłącz aktualizacje od Liva , cały czas będzie ci pobierać i instalować , gdyż będzie wykrywało wersję 1.0.1.0 a jeszcze ma zakodowaną wersję 1.0.2.0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2009 o 21:01, Crew 900 napisał:

Wyłącz aktualizacje od Liva , cały czas będzie ci pobierać i instalować , gdyż będzie
wykrywało wersję 1.0.1.0 a jeszcze ma zakodowaną wersję 1.0.2.0


Wszędzie gdzie sie da, za wczasu, wyłączyłem opcje automatycznego pobierania łatek itd... więc jakikolwiek patch, nie ma prawa się instalować bez mojej zgody. Jeśli chodzi o samo GTA to wole to zostawić tak jak jest... Działa? Działa... :P nic dodać nic ująć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio nie grałem, ale trzeba przyznać, ze jeżeli nie masz zgranej ekipy to warty uwagi i najbardziej wciągający jest team deathmatch na lotnisku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2009 o 10:07, Wojman napisał:

A tak poza problemami z patchami, instalacja itd. ktos z Was wogole gra w GTA IV po sieci?

Ja grałem jakąś godzinkę... i wiesz co ? Lepiej sobie odpalić Call of Duty 4. Więcej wrażeń, i zawsze jest jakaś tam współpraca.
W GTA IV multi jest tylko dodatkiem. Ludzie jak durnie wybiegają na ulicę, dzięki czemu od razu leżą, bo co bystrzejsi chowają się za winklem, i tylko punktują. A jak już ktoś sobie sprawi auto...cóż, długo sobie nie pojeździ, wyrzutnie RPG bardzo łatwo znaleźć podczas takiej rozgrywki.

Najlepszym trybem jest chyba ten, w którym wykonuje się niektóre misje z gry. Jedna strona jest bandziorami, druga policją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2009 o 14:15, orchoś1993 napisał:

OMG,TO SĄ JAKIEŚ ŻARTY!!!!!Na moim kompie może ujdzie na średnich detalach ale na wysokie
nie ma szans padaka normalnie,co to ma być. :O


Jaki masz komp,moze będę mógł pomóc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aha a nawiasem mówiąc na moim kompie wogóle to ruszy? AMD Athlon 64 X2 Dual Core Processor 5200+ 2.71Ghz, 2,5GB RAM, Karta graficzna NVidia GeForce 8500GT 256MB,system XP sp3.Proszę o odpowiedź z góry dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale ci bubel wepchneli a nie karte graficzna :P kup cos lepszego, gra niewiadomo z jakich przyczyn bardzo dobrze dziala na GF 8600 GTS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować