Zaloguj się, aby obserwować  
TuRaSs

GTA IV na PC - Temat Ogólny

16837 postów w tym temacie

Mi domyślne ustawienia przydzielają max ustawienia , a na wysokich teksturach gra po prostu tak tnie że szok , zwłaszcza po patchu 1.0.2.0 :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wywal Viste, zainstaluj starego dobrego XP. Po za tym warto zaistalowac nowe sterowniki do karty graficznej. A w ostatecznosci powoli zmniejszac ustawienia graficzne w grze. Nawet jak niektore opcje beda ustawione na high, a nie na very high gra wyglada super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2009 o 18:50, Crew 900 napisał:

Cholera jedna wielka ściema z tym dzwonieniem do glin, takie zjawisko w grze nie występuje


A żebyś wiedział, że występuje. Wystarczy ukraść komuś samochód, jeśli dana osoba się ciebie przestraszy zacznie uciekać i zadzwoni na policję. Wiem, bo widziałem to na własne oczy. Po mniej więcej 30 sekundach zjawiła się policja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widziałem to i słyszałem , koleś wyjął komórkę uciekając i mówił do glin że ukradł samochód , ale gliny nie zaczęły mnie ścigać :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A odjechałeś czy stałeś w miejscu? ; > Sam to kiedyś zrobiłem, i wiem, że po odjechaniu nie goni, ale jak stoimy w miejscu, to w końcu przyjedzie :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2009 o 11:56, Baluk25 napisał:

A odjechałeś czy stałeś w miejscu? ; > Sam to kiedyś zrobiłem, i wiem, że po odjechaniu
nie goni, ale jak stoimy w miejscu, to w końcu przyjedzie :).


Tzn. zostałem w miejscu i czekałem sobie z 3 minuty żeby zobaczyć i nic :|
NIe wiem może to losowo , bo jak ja zadzwonię pod 911 , to nie zawsze do mnie przyjedzie pogotowie czy straż czy też policja , nie wiem czemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dowód na to że policja nie jest automatyczna tylko reaguje na to co się dzieje. Most z Dukes do Bohan i Algonquin. W jednym miejscu są budki ze szlabanami, gdzie bulisz 5$ za przejazd. Jak przejedziesz nie płacąc, jedna gwiazdka na koncie. Ale jak przejedziesz szybko, bardzo szybko, policja Cie nie zauważy i zer gwiazdek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2009 o 14:37, Marcin08 napisał:

dowód na to że policja nie jest automatyczna tylko reaguje na to co się dzieje. Most
z Dukes do Bohan i Algonquin. W jednym miejscu są budki ze szlabanami, gdzie bulisz 5$
za przejazd. Jak przejedziesz nie płacąc, jedna gwiazdka na koncie. Ale jak przejedziesz
szybko, bardzo szybko, policja Cie nie zauważy i zer gwiazdek :)



Ale głupi dowód : /

Przejedziesz nieraz powoli i też nie gonią
Oraz jak przejedziesz wozem policyjnym to nie masz gwiazdki ale już ich słychać stop !!! , don`t try anything stupid

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2009 o 14:37, Marcin08 napisał:



Ja tam przejeżdżam nawet szybko i dostaje gwiazdke, a raz wolno przejechałem i gwiazdki nie dostałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2009 o 12:02, Crew 900 napisał:

Tzn. zostałem w miejscu i czekałem sobie z 3 minuty żeby zobaczyć i nic :|
NIe wiem może to losowo , bo jak ja zadzwonię pod 911 , to nie zawsze do mnie przyjedzie
pogotowie czy straż czy też policja , nie wiem czemu


Piracka wersja gry? Jak to sie dzieje, ze te problemy masz praktycznie tylko ty? W mojej wersji jakos nie ma problemu z wezwaniem policji, pogotowia i strazy pozarnej. W mojej wersji jakos wystepuja wszystkie tekstury. Wrescie w mojej wersji policja reaguje jak sie auto kradnie, nawet gonic mnie za to potrafia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam dać dowód na to że mam oryginała ?
Poza tym nie pokazałeś screena o tego co prosiłem , inny kolega pokazał też screena i nie miał tych samych obiektów co ja , poza tym powyżej podawałem poprawki jaki da patch 1.0.3.0 i tam jest zmienia "Fix for disappearing/missing objects and textures."

I problemy może ja tylko mam , bo zwracam na wszystko uwagę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2009 o 15:03, rafekx 12 napisał:

No i znowu zaczynam grać w GTA IV,na szczęście w ta gra nie jest aż tak liniowa wiec
pewnie poznam nowe wątki fabularne...



ja tez zaczalem a czy misje w taksowce od romana, jak ich nie zrobie to cos wplywa na 100% gry??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2009 o 15:08, Lukasz924 napisał:

ja tez zaczalem a czy misje w taksowce od romana, jak ich nie zrobie to cos wplywa na
100% gry??


Te misje nie wpływają na 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2009 o 15:08, Lukasz924 napisał:

ja tez zaczalem a czy misje w taksowce od romana, jak ich nie zrobie to cos wplywa na
100% gry??


Nie mam pojęcia ale chyba nie,ale odblokowanie 100% przyjaźni z Romkiem wlicza sie do 100%...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2009 o 15:06, Crew 900 napisał:

Mam dać dowód na to że mam oryginała ?


Na pewno nie zaszkodzi.

Dnia 06.02.2009 o 15:06, Crew 900 napisał:

Poza tym nie pokazałeś screena o tego co prosiłem


Jeszcze nie znam tej gry na pamiec, wiec nie pamietam w ktorym to miejscu jest. Ale jak wskazesz na mapie to moze bedzie mi sie chcialo odnalezc to miejsce. Zrobilem za to screeny miejsc, ktorych jak twierdziles we wczesniejszych postach zostaly wykasowane w patchu #2 (wraki aut, roboty drogowe).

Acha... po raz ostatni prosze o ciecie cytatow. Nalezy cytowac tylko ten fragment z postu poprzednika, do ktorego sie odnosimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W tych miejscach co dałeś screena to też mam te obiekty , chodziło mi o miejsce tam gdzie jedzie się na tą małą wysepkę ,

Spoiler

tą drogą po spaleniu romana biznesu

, jak zaczyna się most ....
I nie mówiłem o tym miejscu co ty dałeś screeny , daj mi screena w tym miejscu :
http://forum.gram.pl/upl/forum/2009_06/20090204153244.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tą niedojeżdżającą policją/karetką/strażą pożarną to akurat mogę potwierdzić. Mam oryginalną wersję gry na X360 i również zdarzyło mi się raz czy dwa, że ambulans do mnie nie przyjechał, mimo że go wzywałem. Może korki były? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proszę Bardzo :


Ktoś kto ma wersję 1.0.2.0 też niech da screena na dowód
I niech ktoś da screena z wersji 1.0.1.0 żeby pokazać co tam było przed patchem 1.0.2.0

20090206164047

20090206164058

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować