Zaloguj się, aby obserwować  
TuRaSs

GTA IV na PC - Temat Ogólny

16837 postów w tym temacie

Co Ty, do bani, lol...Przecie w to nikt nie gra, fabuła lamerska, grafika...Pff, GTA1 miało lepszą. A postać Niko? Chodzący debil, tylko samochodem umie jeździć...Miasto? Jedna ulica, to wszystko. W ogóle nie opłaca się kupować tej gry, jeszcze takie zabezpieczenia. Nie opłaca się, słabiutka giera, powiadam Ci, GTA1 ftw!

Nie jestem pewien czy jesteś na tyle, ekhem....Tak, to była ironia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2009 o 20:40, pawel 0701 napisał:

mam pytanie do graczy - fajnie sie gra w GTA IV ??

Zależy kto na co zwraca uwagę, są ludzie którzy zobaczą doczytująca się teksture albo rękę przenikającą przez jakis elemet twierdzą że gra jest do "bani" ale nie myślą juz o pieknej grafice, fizyce jazdy, o fabule po prostu widzą same błędy, są w poważnym błędzie bo grywalnść jest niesamowita a gra potrafi wciągać na długie godziny i nie sądzę żeby się szybko znudziła bo ma ogrom możliwości w porównaniu chociażby do "biednie" wyglądającej poprzedniej części. Według mnie nie trzeba być fanem serii aby pokochać tą grę ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo mi się nudzi...

To jest przypięty post, aby każdy kto tu wchodzi widział wymagania sprzętowe i nie musiał się o nie pytać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Boskie xD
Kurde, mialem ochotę przejść GTA IV na 100%, ale po zebraniu wszystkich bryk dla steviego i po obrobienia postaci pobocznych jakoś chęć przeminęła z wiatrem... Chyba potrzeba odpoczynku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz tak to juz jest, ze sie narzeka, ze nawet jak komp spelnia tylko wymagania minimalne gry to sie narzeka, ze gra chodzi ponizej 20 klatek. Jednak praktycznie nikt nie pamieta, ze w Windowsie ma powlaczane jakies zupelnie niepotrzebne rzeczy na pasku szybkiego uruchamiania, a na pasku na ktorym jest zegar jest cala masa ikonek (gg, jakies inne komunikatory, player), ktore system zasmiecaja i one rezerwuja dla siebie pamiec, ktora moglaby byc wykorzystana przez gre.

Zamiast bowiem zrobic porzadek na wlasnym kompie duzo latwiej sie narzeka. A pozniej sie ludzie dziwia, ze innym Grand Theft Auto IV dobrze dziala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2009 o 21:42, Wojman napisał:

Zamiast bowiem zrobic porzadek na wlasnym kompie duzo latwiej sie narzeka. A pozniej
sie ludzie dziwia, ze innym Grand Theft Auto IV dobrze dziala.


Ale czasami nie pozostaje nic innego. Przykład? GTA na GF 7900. Gra się uruchamiała, ale albo była pełna bugów graficznych, albo było widać cały metr przed samochodem. I tak na wszystkich kompach z tą kartą. Na szczęście łaskawie R* zalecił zainstalowanie sterowników beta, ale moim zdaniem gra powinna działać bez tego ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2009 o 21:47, Avar Neus napisał:

Na szczęście łaskawie R* zalecił zainstalowanie
sterowników beta, ale moim zdaniem gra powinna działać bez tego ;/


Po to powstaja nowe storowniki do karty graficznej, zeby gry lepiej dzialaly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żeby działały lepiej, a nie żeby nie działały w ogóle. Tym bardziej, że nie każdy ma sterowniki beta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2009 o 21:53, Wojman napisał:

Po to powstaja nowe storowniki do karty graficznej, zeby gry lepiej dzialaly.

a, nie wszystkie najnowsze sterowniki są dobre... przykład? Catalysty 9.1 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

.... kurde już mam dosyć, już chyba 10 raz podchodzę do misji A Revanger''s Tragedy inie mogę jej przejść. Zawsze kiedy tylko już prowadze helikopter zaczynają się schody.... zawsze Dimitri mi ucieka przez głupią kamerę, która nie chce podążać za helikopterem, a kiedy ruszam myszką, kamera nie zmienia położenie tylko Anihilator skręca ;/ Ma ktoś jakieś porady?
Co ciekawe przy wybraniu revenge bez problemu latało się Anihilatorem i za 1 razem misja wykonana ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2009 o 16:57, nieszczescie napisał:

Zawsze kiedy tylko już prowadze helikopter zaczynają się schody....


Pociesze, ze ja tez mam problem ze sterowniem helikopterem w tej grze. Pierwszy raz jak lecialem to byla niezla kraksa. Za drugim razem byla jeszcze wieksza kraksa. :) Mysle, ze to kwestia przyzwyczajenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2009 o 16:57, nieszczescie napisał:

.... kurde już mam dosyć, już chyba 10 raz podchodzę do misji A Revanger''s Tragedy inie
mogę jej przejść. Zawsze kiedy tylko już prowadze helikopter zaczynają się schody....
zawsze Dimitri mi ucieka przez głupią kamerę, która nie chce podążać za helikopterem,
a kiedy ruszam myszką, kamera nie zmienia położenie tylko Anihilator skręca ;/ Ma ktoś
jakieś porady?
Co ciekawe przy wybraniu revenge bez problemu latało się Anihilatorem i za 1 razem misja
wykonana ;/


Zmień kamerę na taką z przodu helikoptera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a znacie jakis kod zeby wyłączyc policje? Bo z checią bym porozrabiał bardziej na mieście ale gliny skutecznie mi w tym przeszkadzają.

Aha, i jeszcze jedno. W której dzielnicy można wyrwać jakąś dziwkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2009 o 17:49, Citkowsky napisał:

a znacie jakis kod zeby wyłączyc policje? Bo z checią bym porozrabiał bardziej na mieście
ale gliny skutecznie mi w tym przeszkadzają.

Aha, i jeszcze jedno. W której dzielnicy można wyrwać jakąś dziwkę?


Jedyne co znalazłem to modzik: http://gta.net.pl/011006,downloadcat.html (No more cops).

Co do pań lekkich obyczajów najczęściej spotkać je można na wysepce w pobliżu drugiej chaty, którą odblokowujesz w grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2009 o 18:15, OmegaX napisał:


Co do pań lekkich obyczajów najczęściej spotkać je można na wysepce w pobliżu drugiej
chaty, którą odblokowujesz w grze.

Taaak najwięcej takich pań mozna znaleść w Bohan w takiej dosyć poniszczonej dzielnicy - przemysłowej wszędzie jakieś fabryki, kominy itp tam najczęściej można spotkać panie lekkich obyczajów....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2009 o 18:15, OmegaX napisał:

Jedyne co znalazłem to modzik: http://gta.net.pl/011006,downloadcat.html (No more cops).

Ten mod działa jedynie do paru gwiazdek. Podmienieni są tylko zwykli policjanci, jak nabijesz wyższy wanted level, to zaczną przyjeżdżać antyterroryści, a ci już będą w ciebie strzelać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować