Zaloguj się, aby obserwować  
TuRaSs

GTA IV na PC - Temat Ogólny

16837 postów w tym temacie

Ja po raz drugi skonczy3em GTA i teraz robie na 100% i przez przypadek natkną3em sie na taki fajny bonus:) Mam nadzieje, ?e temat ten nie by3 jeszcze poruszany. Jeśli tak to przepraszam.
Jest to strona z zamieszczonymi mapami wszystkich go3ebi, broni, samochodów dla Steviego, itp. Bardzo przydatne ;]

20090217112352

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2009 o 11:24, Cubstone napisał:

Jest to strona z zamieszczonymi mapami wszystkich go3ebi, broni, samochodów dla Steviego,
itp. Bardzo przydatne ;]

ale natknąleś się na to w wersji pc? Bo ja usilowalem wejść na tą stronę i kompletnie nic z tego nei wychodziło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czy w wersji na PC GTA IV jest pewna chora rzecz, że trzeba płacić za MulitPlayer jak w Xbox''ie? Czy na PC jest darmowy multi w systemie Live?


PS: I czy jest możliwość Konsola vs PC w multi? Bo coś tam R* obiecywało, że będzie takowa możliwość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2009 o 12:45, mateuszencja napisał:

A czy w wersji na PC GTA IV jest pewna chora rzecz, że trzeba płacić za MulitPlayer jak
w Xbox''ie? Czy na PC jest darmowy multi w systemie Live?


W trybie multiplayer w Grand Theft Auto IV na PC gra sie bez zadnych oplat. Wiem, bo juz z uzytkownikami tego forum gralem i zadnych problemow nie bylo.

Dnia 17.02.2009 o 12:45, mateuszencja napisał:

PS: I czy jest możliwość Konsola vs PC w multi? Bo coś tam R* obiecywało, że będzie takowa
możliwość


A tego to ja nie wiem, trzeba bedzie chyba eksperyment przeprowadzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2009 o 11:24, Cubstone napisał:

Jest to strona z zamieszczonymi mapami wszystkich go3ebi, broni, samochodów dla Steviego,
itp. Bardzo przydatne ;]


No,no,no. Fajnie nawet tylko wszystkie te lokacje gołębi itp mam w poradniku w formie pięknej książki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie jestem na ostatniej misji i mam pewien problem. Mam przesiąść się z motorówki do helikopter którym steruje Little Jacob. I mam problem z dostaniem się na pokład śmigłowca bo ciągle spadam. Trzeba wciskac spajce tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2009 o 16:15, Citkowsky napisał:

Panowie jestem na ostatniej misji i mam pewien problem. Mam przesiąść się z motorówki
do helikopter którym steruje Little Jacob. I mam problem z dostaniem się na pokład śmigłowca
bo ciągle spadam. Trzeba wciskac spajce tak

z tego co pamiętam musisz walić w spację ile welezie aż niko wlezie ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Boże, jak ta gra może denerwować. Ostatnia misja jest nieco skomplikowana i już 3 raz zabili mnie to wylądowaniu helikopterem. Czemu kurde tu nie ma normalnego saveowania po kawałku misji. Nie bede znowu tracil godziny zeby zaczynac wszystko od początku. Widze, że podziękuję ostatniej misji na jakiś czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No co za cholerstwo , co jakiś czas cały czas wywala mi jakiś pieprzony błąd i pokazuje się model mojej karty graficznej
kuźwa pewnie za słaba na ten cholerny port z konsoli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2009 o 16:40, Citkowsky napisał:

Boże, jak ta gra może denerwować. Ostatnia misja jest nieco skomplikowana i już 3 raz
zabili mnie to wylądowaniu helikopterem. Czemu kurde tu nie ma normalnego saveowania
po kawałku misji. Nie bede znowu tracil godziny zeby zaczynac wszystko od początku. Widze,
że podziękuję ostatniej misji na jakiś czas.

Spoiler

Jest zapis. Przed willą jak jesteś za samochodem. Wtedy ci sejwuje. Ale musisz dać zginąć i potem za pomocą komórki jeszcze raz zacząć misję a zaczniesz tam koło willi za samochodem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wątpię, żeby opcje z moda były dostępne w podstawce. Byłoby to głupie, np. w przypadku nowej fizyki jazdy motorem, bo w końcu Johnny, jako członek gangu motocyklowego, ma skilla w jeździe na nim :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale bzdura :|
Gram w bilarda i pisze , że mogę zdjąć piłeczkę 8 , no to trafiam , wpada do dziury i kuźwa na czerwono że zbiłem i przegrałem :|
A pisało że mogę i już żadna z moich kul nie została :|
WTF ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2009 o 19:27, rafekx 12 napisał:

Bo zależy ile punktów zdobyłeś,czarna bila jak wiesz kończy gre i jeśli twój przeciwnik
zdobył pkt. wiecej a ty nawet czarna wbiłeś to i tak przegrywasz.Proste


W takim razie to nie bilard tylko snooker xD Taki mały szczegół:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2009 o 19:36, rafekx 12 napisał:

No dobrze.ale wytłumaczyłem mu :) Bo ja tak zawsze w GTA IV mam,ale czy w snookerze nie
gra sie wszystkimi jednakowymi bilami?:?


Są bile czerwone i różnokolorowe. Czerwone są za 1 pkt, a kolorowe od 2-8(albo 9 nie pamiętam). Jak wbijemy czerwoną wybieramy, jaką kolorową chcemy wbić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować