Zaloguj się, aby obserwować  
TuRaSs

GTA IV na PC - Temat Ogólny

16837 postów w tym temacie

Dnia 20.02.2009 o 20:26, trombocylek napisał:

A nie możesz podłączyć tego kompa do neta? Już tyle było takich problemów, że to śmieszne
dla mnie.



można

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.02.2009 o 21:49, Coxsik napisał:

Aha mógłby mi ktoś zaznaczyć na mapce gdzie był ta miejscówka z takim fajnym autkiem
podobnym to lamborginhi. Tam na tym placyku jeszcze jakiś ścigacz stał. Wiem że to miejsce
się pokazywało jak się wykonało wszystkie misje dla tego geja (co chodził w różowych
ubraniach).


Jeżeli straciłeś tego Infernusa, to niestety, ale go już nie odzyskasz, bo to auto unikatowe (lub musisz liczyć na fuksa i jeżdżąc, np. Super GT, Cometem, czy Turismo natrafisz na taki "okaz" ale szansa jest mała).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A Super GT i Comety po za misjami można jeszcze gdzieś znaleźć? Czy taka sama sprawa jak z Infernusem? (Jego na szczęście mam wciąż przed domem na parkingu :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Super GT można przy odrobinie szczęścia znaleźć "normalnie". Cometa też raz spotkałem zaparkowanego, ale Infernusa to jeszcze nigdy :/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widze, że o samoshodach temat :). Ja niestety dopiero od niedawna mam gta (jakies 3 h, ale instalacja i rejestracja swoje trwa :) ) i dopiero poznaje świat Liberty City, ale już mnie piękno urzeka :).

P.S: Sory za offtop, ale czy może mi ktoś powiedzieć czy wyraz lightscribe czyta sie "lajtskrib", "lajtskrajb" czy jeszcze jakoś inaczej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2009 o 22:23, choper napisał:

A Super GT i Comety po za misjami można jeszcze gdzieś znaleźć? Czy taka sama sprawa
jak z Infernusem? (Jego na szczęście mam wciąż przed domem na parkingu :D)


Super GT stoją w salonie w Algonquin zaraz obok kupionej przez Romana chaty :). Poszukaj gdzieś tam jest na południe z tamtąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2009 o 10:09, rafekx 12 napisał:

Ehh...i spolszczenie do GTA IV stoi w miejscu:( Czy jest ktoś chętny wspomóc tych tłumaczy??


:|? Spolszczenie jedzie pełną parą. Po prostu czasami nie mają czasu, zapominają, albo co jakiś czas aktualizują pasek procentów ze spolszczeniem. A nawet jeśli idzie im tak wolno to i tak ich podziwiam, że im się chce to robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No jak ja zobaczyłem ile teksów mają przetłumaczyć,w dodatku te teksty LT.Jacoba....ale jest ich chyba tylko czterech czy pięciu więc naprawde pomoc by im sie przydała,sam bym im pomógł nawet bez wymienienia w czołówce,ale z ang. taki dobry nie jestem,a szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2009 o 10:09, rafekx 12 napisał:

Ehh...i spolszczenie do GTA IV stoi w miejscu:( Czy jest ktoś chętny wspomóc tych tłumaczy??

Zapewne utknęli przy tekstach Badmana. xD
Gdybym znał bardzo dobrze angielski to bym może wspomógł, ale mój ang. nie jest na dobrym poziomie.

Wyczytałem w CDA o rozdaniu nagród HitIT, jak przedstawiciel Cenegi powiedział, że spolszczenie GTA IV jest niewykluczone. Ale kiedy by miały się zacząć oficjalne prace nad tym, to nie wiadomo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.02.2009 o 10:23, gitarka napisał:

Wyczytałem w CDA o rozdaniu nagród HitIT, jak przedstawiciel Cenegi powiedział, że spolszczenie
GTA IV jest niewykluczone. Ale kiedy by miały się zacząć oficjalne prace nad tym, to
nie wiadomo.


Zdecydowanie szybciej wyjdzie spolszczenie od gtapolska :) Ale dziwię się Cenedze,czemu nie wydadzą swojego spolszczenia,maja przecież z kilkadziesiąt osób do tłumaczenia a tych z gta.pl jest tylko 5....A i tak lepiej im to wychodzi,ale może być tak że Cenega wykupi od nich to spolszczenie,jeśli będzie takie dobre jak w trailerach[a dokładnie w trailerze,by był tylko jeden przedst. misje Easy as can be z polskimi napisami i ze zmienionym tytułem na"Łatwiej być nie może"]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam prośbę do kogoś, kto przeszedł fabułę a zostały mu sejwy sprzed jej ukończenia. Dokładnie przed misją "Pest Control", lub w jej okolicach. Im wyższy procent gry tym byłoby lepiej. Ktoś posiada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Czasami w GTA IV skacze mi ekran, ale nie cały, np. telefon komórkowy nie. Czy to tak ma być czy to błąd w mojej grze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2009 o 11:34, ezarza napisał:

Mam pytanie. Czasami w GTA IV skacze mi ekran, ale nie cały, np. telefon komórkowy nie.
Czy to tak ma być czy to błąd w mojej grze?


Skacze , czyli taka upita kamera ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2009 o 12:12, trombocylek napisał:

Jeden z efektów po zastosowaniu cracka. Korzystasz z kopii zapasowej?

Napisał, że czasami.... Na piracie o ile czytałem, to pijania kamera jest cały czas ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taa , złego sobie cracka wgrałeś przyjacielu

czapla56

Uwierz mi , po pewnym czasie w crackach też zaczyna bujać :)

Od paru tygodni firma SecureRom wydała swój własny Launcher ( Legalny oczywiście ) , dzięki któremu nie trzeba wkładać płytki , jeżeli masz pirata to ci nie odpali przy tym :)
Spróbuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować