Zaloguj się, aby obserwować  
TuRaSs

GTA IV na PC - Temat Ogólny

16837 postów w tym temacie

Patrzcie do jakiego stanu doprowadziłem dzisiaj Nico, aż musiał sięgnąć po papierosa xD

BTW: ten launcher jest bardzo przydatny. Wreszcie nie muszę się męczyć z płytką.

20090222122558

20090222122757

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2009 o 12:29, Cubstone napisał:

Patrzcie do jakiego stanu doprowadziłem dzisiaj Nico, aż musiał sięgnąć po papierosa
xD

BTW: ten launcher jest bardzo przydatny. Wreszcie nie muszę się męczyć z płytką.


Wszyscy dobrze wiemy że to nie papieros[bo Niko nie pali:D] a para z ust:D Heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.02.2009 o 12:30, rafekx 12 napisał:


Wszyscy dobrze wiemy że to nie papieros[bo Niko nie pali:D] a para z ust:D Heh


Ech.. Nie udało się ;) Papieros to akurat jest, ale z ust to para leci :) Podniosłem od tego gościa obok po prostu, bo on nałogowo jara ;]
Teraz chcę wrócić do tematu okradania ludzi. Jakiś czas temu wywiązała się tu niezła "dyskusja" o tym. Dzisiaj chciałbym potwierdzić, że okradać się nie da. Mi się to w żaden sposób nie chciało udać. Można jedynie kogoś popchnąć i podnieść rzecz, którą .właśnie trzymał w ręku. Nic więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i wrescie trafilem na bardzo trudna misje. Z 15 razy dzisiaj do niej pogchodzilem, pozno sie juz robi wiec kolejne proby beda dopiero jutro. Chodzi o misje "Paper Trial", ktora wykonujemy razem z

Spoiler

Little Jackobem.

Czeka on na nas w helikopterze, a zadanie polega na tym by
Spoiler

zestrzelic inny helikopter w odludnym miejscu.

No i za Chiny Ludowe sobie poradzic nie moge, bo raz ze helikopterem zupelnie inaczej sie steruje niz samochodem, a prawdziwe schody zaczynaja sie jak przeciwnicy
Spoiler

zaczynaja kluczyc pomiedzy budynkami.

Raz mi sie udalo i dolecielismy nad wode, Jackob probowal wykonac zadanie, ale cwaniak zwial. Ma ktos jakies rady jak przejsc te misje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż akurat na klawce na PC trudno się wywija helikopterem bo takie zwrotny nie jest.

Spoiler

Jak dolecisz do wody to po prostu staraj się być na tej samej wysokości co wrogi helikopter i nie chwiej się tylko stój w jednym miejscu(w powietrzu oczywiście) i jak już masz się posuwać do przodu choperem to nie rób tego gwałtownie, tylko tak jakby się przesuwał w powietrzu. Wtedy Little Jacob(spoko ziom :DDD) Powinien dać radę zestrzelić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ma być trudna misja? :P. Pikuś. Po prostu trzymasz cały czas W + 8, i 4 i 6 między budynkami. Lecisz cały czas za nim. Koniec ;].

Btw: Muszę się pochwalić. Dziś w gta szedłem sobie na piechotę, patrze - infernus jedzie. Wsiadłem. Zniszczyłem. Pochodziłem trochę, pojeździłem, patrzę - następny ^^.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2009 o 23:47, Baluk25 napisał:

Wsiadłem. Zniszczyłem. Pochodziłem trochę, pojeździłem, patrzę - następny ^^.


Farciarz. Ja swojego Infernusa dostalem od Florian... znaczy sie Berniego ;) za ukonczenie zadan dla niego. I caly czas trzymam na parkingu. Samochod fajny, bo szybki, zwrotny i wyposazony w dobre hamulce. I nawet jest wytrzymaly. Czy kogos dziwi fakt, ze przemalowalem go na srebny kolor? Na dodatek Nico ubralem w garnitur i sie teraz bawie w Jamesa Bonda pedzac Infernusem po miescie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2009 o 13:00, Cubstone napisał:

Dzisiaj chciałbym potwierdzić, że okradać się nie da. Mi się to w żaden
sposób nie chciało udać. Można jedynie kogoś popchnąć i podnieść rzecz, którą .właśnie
trzymał w ręku. Nic więcej.


no nie wiem, kiedyś - tylko raz - podszedłem do jakiegoś menela i przes sekunde był komunikat, w którym było coś o kradzierzy (nie zdążyłem przeczytać bo odszedłem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2009 o 01:28, mr.Nowak napisał:

no nie wiem, kiedyś - tylko raz - podszedłem do jakiegoś menela i przes sekunde był komunikat,
w którym było coś o kradzierzy (nie zdążyłem przeczytać bo odszedłem)

To nie był komunikat o kradzieży, tylko o tym, że chce on od ciebie wyżebrać trochę pieniędzy. Możesz mu dać, albo nie. Taka ciekawostka aby gra była realistyczna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też ubrałem swojego Nicko w garniaka, i jak stanąłem przed lustrem

Spoiler

w domu playboya

to odkryłem, że wyglądam jak agent 47.

Btw: Czy kolor samochodu ma wpływ na prędkość? Bo tak coś mi się wydaję, że czarnym samochodem jedzie się szybciej niż np. różowym.

Btw2: Tu masz screeny: http://www.xfire.com/profile/Lemczyk/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z losowymi postaciami. Spotkań jest łącznie 22. Z moich wyliczeń wynika, że byłem już w 20 miejscach. Odblokowałem achievement "No More Strangers (Meet all random characters)". W statystykach pokazuje, że spotkałem już 11 osób., więc raczej wszystkie (łącznie jest 14, ale 3 nie wliczają się w 100%).
Teraz zostały mi jeszcze dwie postacie- drugie spotkanie z

Spoiler

Eddim

i drugie spotkanie z
Spoiler

Sarą

Ponoć pojawiają się tylko w nocy w określonych miejscach. Niestety, byłem tam w nocy i nikogo nie spotkałem. Miał ktoś z nimi problem? Jeśli ktoś już ich spotkał to proszę o wskazówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2009 o 08:10, choper napisał:

To nie był komunikat o kradzieży, tylko o tym, że chce on od ciebie wyżebrać trochę pieniędzy.
Możesz mu dać, albo nie. Taka ciekawostka aby gra była realistyczna :)

no kurcze wydaje mi sie że jednak było coś o kradzieży... może mi sie tylko wydaje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na pewno nie. Zdaje się 10 $ można dać żulowi i gościowi który gra na jakimś instrumęcie - jest ich troche w mieście.
I nie wydaje mi się żeby gościu grający na jakiejś fujarce mógł nam zakosić dychę 0_o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, problem ze znalezieniem tych przypadkowych osób rozwiązany. Trzeba po prostu przyjść o odpowiedniej porze.

BTW: żulom można dawać "co łaska":) Sam kilka razy ich w ten sposób zadowoliłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2009 o 16:16, Crew 900 napisał:

Nie wiem czemu , ale cały czas w tym miejscu nie zalicza mi skoku :
Proszę o jakąś pomoc


A ja wiem czemu. Pewnie za słabo skaczesz...do zaliczenia zapewne trzeba skoczyć dalej, lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witajcie. Mam małą prośbę. Mógłby mi ktoś dać screena (mapka) gdzie jest jakaś huśtawka, bo bym chciał wypróbować tego bugu. I jeszcze jeden. Jak wygląda u was internet na tej drugiej stronie (po wlogowaniu), bo ja mam jakieś reklamy itp. strasznie nie wyraźnie, pixeloza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2009 o 22:58, Baluk25 napisał:

Witajcie. Mam ma3ą prośbe. Móg3by mi ktoś daa screena (mapka) gdzie jest jakaś huśtawka,
bo bym chcia3 wypróbowaa tego bugu.


Tak, proszę.

Niestety, drugiej prośby nie jestem w stanie zrealizować ;p.

20090223232335

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jeżdżąc sobie dzisiaj po mieście spotkałem Pana który grał na trąbce czy ja saksofonie ( nie wiem dokładnie wiem że na jakimś instrumencie) i można mu było wrzucić do kapelusza pod nogi parę dolarów za to jak gra. He he kolejny raz się przekonałem że to miasto jest bardzo rozbudowane i żywe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować