Zaloguj się, aby obserwować  
TuRaSs

GTA IV na PC - Temat Ogólny

16837 postów w tym temacie

Dnia 25.02.2009 o 16:45, Bartek 93 napisał:

Właśnie zobaczyłem filmik z "ikspudłowej" wersji GTA IV i było tam coś takiego jak serce
miasta (taka jakby wieża), czy w wersji PC jest to?
I druga sprawa: na ym samym filmiku zobaczyłem, że w taksówce można wybrać dokładną lokalizacje
(dowolny punk na mapie) jako cel podróży. Jestem ślepym kiepem, czy w wersji na PC jest
tylko możliwość jazdy do "specjalnych" obiektów?


Obie te rzeczy są także w wersji na PC.

Dnia 25.02.2009 o 16:45, Bartek 93 napisał:

No i spolszczonko jest coraz bliżej nas:D Widać że chłopaki z gtapolska naprawdę sie
starają,aż ich nie doceniałem...


No świetnie...może tak coś więcej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2009 o 17:02, SongoX napisał:

Czy próbował ktoś instalować GTA IV na Widowsie SP 2. Nie wiem czy instalować SP 3. Prosze
o pomoc.


Nie ma szansy instalować na SP 2,SP 3 jest absolutnie konieczna,wiec zainstaluj Service Pack 3 i wszystko będzie ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2009 o 17:02, SongoX napisał:

Czy próbował ktoś instalować GTA IV na Widowsie SP 2. Nie wiem czy instalować SP 3. Prosze
o pomoc.


Ja instalowalem na Windows XP SP 2. Gre da sie owszem zainstalowac, niemniej jednak jak chce sie ja uruchomic to wyskakuje blad. Wtedy trzeba zainstalowac SP 3 i gra dziala bez problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za odpowiedzi do mojego postu. Chcę także się dowiedzieć jaki jest tryb Multiplayer i czy opłaca się zainwestować w ten tytuł? Jakie są wasze wrażenia???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ile procent już jest? I czy ono będzie darmowe?

Sangox: Multi jest całkiem fajne, ale single wydaję mi się lepsze. I tak, warto inwestować w tą grę, bo jest świetna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2009 o 17:45, Baluk25 napisał:

A ile procent już jest? I czy ono będzie darmowe?


Oczywiście że będzie darmowe,jest już 51 % ale szybko idą,w marcu będzie na 100% :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2009 o 17:45, SongoX napisał:

Dzieki za odpowiedzi do mojego postu. Chcę także się dowiedzieć jaki jest tryb Multiplayer
i czy opłaca się zainwestować w ten tytuł? Jakie są wasze wrażenia???


Skoro taki antyfan serii Grand Theft Auto jak ja w GTA IV sie zagrywa to znaczy tyle, ze gra ta jest co najmniej bardzo dobra. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, jeśli policja nas złapie podczas kradzieży auta dla Stiviego to będzie można jeszcze kiedyś je dostarczyć ?? Bo mi niestety się przydarzyło coś takiego i nie wiem czy będę mugł skończyć grę w 100% 0_o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2009 o 18:51, dominik11kot napisał:

Mam pytanie, jeśli policja nas złapie podczas kradzieży auta dla Stiviego to będzie można
jeszcze kiedyś je dostarczyć ?? Bo mi niestety się przydarzyło coś takiego i nie wiem
czy będę mugł skończyć grę w 100% 0_o


A nie możesz sprawdzić czy te auto nie pojawi się znowu do kradzieży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Otóż pojawiło się, ale co z tego jak wsiadam do samochodu nie pisze że znalazłem samochod dla Stiviego ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2009 o 19:12, dominik11kot napisał:

Otóż pojawiło się, ale co z tego jak wsiadam do samochodu nie pisze że znalazłem samochod
dla Stiviego ????


To nie wiem. A próbowałeś go do tego garażu sprowadzić? Może sie da?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra zaskakuje na każdym kroku :D

Dziś miałem z Romusiem jechać na bilard, i wysiadam z taksówki obok jego firmy. Nagle jakiś gostek mnie woła. Podchodzę a ten mi coś nawija, że jest bogaty, i daje mi 100. Super ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to byla jedna z misji pobocznych... zaczepiaja nas przechodnie (wybrani, zaznaczeni sa na minimapie niebieskim ludzikiem) i wykonujemy dla nich proste misje, zawiez, zabij itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2009 o 20:14, Arkads napisał:

Gra zaskakuje na każdym kroku :D

Dziś miałem z Romusiem jechać na bilard, i wysiadam z taksówki obok jego firmy. Nagle
jakiś gostek mnie woła. Podchodzę a ten mi coś nawija, że jest bogaty, i daje mi 100.
Super ;P

To są tak zwani przypadkowi piesi poczytaj na gta site o tym
jakby co zaznaczeni są na mapce jako niebieski ludzik :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2009 o 14:34, Darkstar181 napisał:

Jak już wyszły patche, to nie masz. W dniu premiery nie można było grać, bo gra była
tak spartoczona, że spowalniała na maszynie która normalnie bez problemu dźwiga Crysisa
czy Far Cry 2 na pełnych detalach.

Dopiero po wydaniu nowych sterowników do kart było w porządku. Chociaż trzeba przyznać
że znikających tekstur nie uświadczyłem.


Sekundę... A co mają producenci kart graficznych od sterowników do "skopania" gry przez R*? Czy to Rockstara wina, że Nvidia czy ATI nie potrafi dobrze zoptymalizować karty dla nowych gier?
Co do patchów - uważny obserwator tak na prawdę wie, na czym one polegały. Ja dodam tylko w skrócie, że w kwestii optymalizacji nie wniosły one sporo na plus.

Ale wracając do meritum - kupiłem w dniu premiery i grałem na tym złomku w podpisie (co dostaje zadychy przy Warheadzie na VH) i... ZERO jakichkolwiek problemów! Nigdy stary złego słowa nie powiem o GTA4 na PC, bo tak naprawdę jedyną grupą, jaka miała z tą grą problem (nadal ma) to piraci.
Pamiętasz wrzawę, że "nie można wejść do kafejki"? I to właśnie ona dobitnie pokazała, że czy tu, czy na GOLu czy na innym forum - userów pirackich gier jest przynajmniej kilkakrotnie więcej, niż oryginałów, bo na wersjach sklepowych tego problemu NIE BYŁO :)

Tak więc jak ktoś mi mówi, że "GTA4 na PC = Epic Fail" to ja tylko z politowaniem wybucham śmiechem i odwracam się na pięcie. W KOŃCU piraci zostali na lodzie. I teraz jakże mi miło, że nie mam żadnego znajomego, który by w GTA4 pocinał - bo nie mogą ;) Czyż to nie jest wspaniałe? ;) Szkoda tylko, że o grze wciąż krąży nieprawdziwa plotka dotycząca jej działania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2009 o 11:06, Agntx napisał:

Tak więc jak ktoś mi mówi, że "GTA4 na PC = Epic Fail" to ja tylko z politowaniem wybucham
śmiechem i odwracam się na pięcie. W KOŃCU piraci zostali na lodzie. I teraz jakże mi
miło, że nie mam żadnego znajomego, który by w GTA4 pocinał - bo nie mogą ;) Czyż to
nie jest wspaniałe? ;)


A wiesz to bardzo dziwne, bo ja tez mam oryginalna wersje GTA IV i tez nie mam zadnych problemow z uruchomieniem i dzialaniem tej gry. Jakos dzwnym trafem tekstury mi nie znikaja, moge wchodzic do kafejki, gra mi sie nie wywala, dziala plynnie.

Tak to juz jest niektorzy nie dosc, ze kradna fajna gre to jeszcze potem na forach narzekaja, ze nie dziala tak jak nalezy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę żeby tu zaraz wybuchł że dyskusja, że pomagam piratom czy ich wspieram, ale to wszystko nieprawda, że gra nie działa na piratach. Kumpel ma grę, już dawno ściągnął, wyszły takie patche i cracki które umożliwiają normalną grę na piracie. ;x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować