Zaloguj się, aby obserwować  
TuRaSs

GTA IV na PC - Temat Ogólny

16837 postów w tym temacie

Czy naprawde tak trudno zaznaczyc ten tekst i kliknac na przycisk "Spoiler"? Przeciez sa jeszcze gracze, ktorzy w GTA IV nie grali i nie chca znac szczegolow fabuly. Bardzo dziekuje za popsucie mi zabawy (w GTA IV gram do tej strzelaniny jeszcze nie doszedlem). A posta poprawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2009 o 23:38, Arkads napisał:

Kurde.. na ilu procentach kończy się główny wątek gry?


Rozne zrodla podaja, ze 68%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Serdecznie dziękuję :) Nie ma to jak już ostatnia misja, oczekiwanie na Nią co się wydarzy i wyjawienie wszystkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.03.2009 o 22:23, Citkowsky napisał:


wpisać poprawne dane (login i hasło) oraz podłączenie do internetu. Jezeli nadal nic
to może jakiś firewall ci blokuje to.



A gdzie wyłączyć firewall''a :P? Ja to się nie znam zbytnio na takich rzeczach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.03.2009 o 16:16, mateuszencja napisał:

A gdzie wyłączyć firewall''a :P? Ja to się nie znam zbytnio na takich rzeczach.

Po prostu go wyłącz. Prawym przyciskiem myszy na ikonce obok zegara i powinno być zakończ lub coś podobnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2009 o 17:32, gitarka napisał:


> A gdzie wyłączyć firewall''a :P? Ja to się nie znam zbytnio na takich rzeczach.

Po prostu go wyłącz. Prawym przyciskiem myszy na ikonce obok zegara i powinno być zakończ
lub coś podobnego.



One problem, chico. Nie mam żadnej takiej ikonki :P

EDIT- W panelu sterowania niby wyłączyłem jako całość, ale dalej to samo :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Jak wybierzesz Zemstę to potem będziesz ścigał Jimmiego Peggorino bo on zabił tą Kate , jedziesz za klientami do tej willi nad wodą no i ścigasz go , potem on ucieka motorówką a ty za nim motorkiem wzdłuż linii brzegowej , potem Little Jakob z Romanem lecą helikopterem na którego ty skaczesz i ścigasz go dalej , potem na wyspie ze statuą wolności wszystko się kończy bo Niko , strzela mu Head Shota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Jak wybierzesz Biznes , to na ślubie Dimitri wysłał zabójcę żeby zabić Niko , ale nie udaje mu się i przez przypadek zabija Romana . POtem ścigasz do Willi Peggorino jego ludzi , na miejscu zabijasz jak poprzednio , tylko tam Dimitri jest z Peggorino i go zabija i zaczyna się pogoń za Dimitrim . Koleś ucieka helikopterem a tobie się nie udaje , zwala cię z niego , spadasz do wody , w pobliżu jest motorówka , wsiadasz i ścigasz go , po pewnym czasie nadlatuje Jakob i musisz podpłynąć pod jego helikopter , wsiadasz , ścigasz Dimitriego przez pół miasta , kończy się to na małej wyspie ze statuą wolności , tam musisz pozabijać jego ochroniarzy potem jego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie uwierzycie co przed chwilą widziałem w GTA. Ukradłem radiowóz jadący i ci policjanci ktorym zajumalem auto podeszli do innego wozu stojącego na skrzyżowaniu, wyciągneli typa z wozu i zaczeli mnie ścigac zwykłą bryką. Byłem pod wrażeniem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2009 o 23:21, Citkowsky napisał:

Nie uwierzycie co przed chwilą widziałem w GTA. Ukradłem radiowóz jadący i ci policjanci
ktorym zajumalem auto podeszli do innego wozu stojącego na skrzyżowaniu, wyciągneli typa
z wozu i zaczeli mnie ścigac zwykłą bryką. Byłem pod wrażeniem;)


Takie rzeczy tylko w tej grze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

normalka :) gorzej, jak narozrabiasz kolo swojej chaty i zaczniesz uciekac, a psy kradna twojego infernusa i cometa i cie nimi scigaja :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba powoli zbliżam się do końca gry (specjalnie tak w nią długo gram - kupiłem równo w dniu premiery) i chciałbym pożyczyć na próbę egzemplarz mojemu wujkowi-sąsiadowi. Czy bez problemów może grać na moim kluczu i używając mojej płytki, ale zakładając osobne konto Social Club i GfWL? Ktoś próbował odpalać to na innym kompie na innych kontach? Nie wiem, czy czasem przy aktywacji klucz nie jest "wiązany" z moim gamertagiem.

PS. Ludzie, kodujcie spoilery, bo mocno bym się wku...zdenerwował, jakbym sobie znów popsuł kolejną dobrą grę spoilerem o zakończeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja ulubiona rozrywka, to sprowokować jakiegoś gościa (btw. raz udało mi się to ze... staruszką ;p) do bójki i zadzwonić na policje... Po paru sekundach przyjadą dzielne chłopaki z LCPD i zgarną gościa ;D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2009 o 10:32, Zauri napisał:

normalka :) gorzej, jak narozrabiasz kolo swojej chaty i zaczniesz uciekac, a psy kradna
twojego infernusa i cometa i cie nimi scigaja :/


To jest co najmniej bardzo fajne, bede musial sprobowac jak znajde dzis chwilke by pograc w GTA IV. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować