Zaloguj się, aby obserwować  
TuRaSs

GTA IV na PC - Temat Ogólny

16837 postów w tym temacie

Dnia 13.03.2009 o 14:07, Mac Cry napisał:

No właśnie na screenach i gameplayach wszystko wyglądało tak jak w twoim opisie, czyli
super. U mnie tego nie było, dlatego taki zdziwiony byłem.

MTSMAFIOSO=> Dzięki, ale nie skorzystam, bo grę oddałem :/ Kupię w przyszłości
na jakiegoś next gena (myślę, że w wakacje się uda) :P


Hmm, bardzo ciekawe, może maszynka ci nie wyrabiała i ,,pomijała" pewne efekty wizualne. Nie mniej jednak warto było wydać 450zl za mojego R 4850;) Granie w GTA IV to istna przyjemność. A jeszcze wiekszy uśmiech na twarzy pojawia mi się jak zerkam w cennik i widzę swoją grafię o ok. przynajmniej 100zl drożej dzięki ,,fantastycznym" kursom euro i zł;)

Kolejna gra z którą zabawię baaaardzo długo to chyba będzie, a raczej napewno MAFIA 2. Jak narazie 45h grania w GTA i nadal nie mam dosyć;)
Zwiekszyłem wczoraj nawet ustawienia do prawie max i nie zmniejszyla się liczba klatek ale też nie widze żadnej różnicy oprócz napiusu ze det są highest;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2009 o 18:32, Crew 900 napisał:

Zdjęcia z przed patcha 1.0.2.0 jak i po


I co ten patch miał na celu? Bo jak dla mnie oczyszczenie świata gry z różnych walających się rzeczy nie jest dobrym pomysłem. Jak na każdym kroku spotykamy różnej maści pudła i inne śmiecie to wydaje nam się, że świat gry jest bardziej żywy, bo przecież ktoś musi to zaśmiecić, nie? A tak jak wszystkie zaułki są praktycznie puste to tak jakby w ogóle nikt po nich nie chodził, a przecież bezdomnych w Nowym Jor.. pfu! Liberty City nie brakuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2009 o 20:25, Crew 900 napisał:

Ten patch nie miał na celu usunięcia obiektów z gry . To właśnie nieudolność programistów
przyczyniła się do tego


No to teraz rozumiem. Po prostu mnie to zdziwiło, bo patch jak już coś to powinien podadawać te rzeczy, a nie je zlikwidować. Kolejny dowód na to jak Rockstar dba o komputerowych graczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2009 o 18:32, Crew 900 napisał:

Proszę Wojman , specjalnie dla ciebie :


Powtorze po raz zdaje sie, ze milionowy. U mnie sa zarowno budki z hot dogami, kartony na ulicach, roboty drogowe itd. A, ze komus na jakims forum rzeczy te zniknely nie oznacza to automatycznie, ze wina jest patcha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2009 o 21:26, Wojman napisał:

> Proszę Wojman , specjalnie dla ciebie :

Powtorze po raz zdaje sie, ze milionowy. U mnie sa zarowno budki z hot dogami, kartony
na ulicach, roboty drogowe itd. A, ze komus na jakims forum rzeczy te zniknely nie oznacza
to automatycznie, ze wina jest patcha.


Ja bym raczej powiedział, że to wina patcha, ale nie każdy ma ten problem. u niektórych znika, u innych nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A tak swoja droga to kilka minut temu przeszedlem GTA IV. :) Co prawda zostalo mi jeszcze do zobaczenie drugie zakonczenie, ale przyznac musze, ze gra ta bardzo mi sie podoba i nie zaluje ani jednej zlotowki jaka wydalem na te gre. Dawno juz nie bylem tak zadowolony z nowej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Albo ten koleś ma piracką wersje gry, albo ma oryginała, tylko że lekko rozwalonego. U mnie wszystko jest na miejscu, miasto nadal jest żywe, wszystko jest okej :).

Wojman: Ta gra to magia ; D. W ostatniej misji, jak goniłem ,,Ostatni cel", to czułem swego rodzaju nienawiść, i szedłem z bodaj Kałachem jak terminator, nie patrzyłem na nic, biegłem i strzelałem, byle go dorwać. Swoją drogą, gratulacje ^^.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2009 o 21:36, Crew 900 napisał:

No to pokażcie mi jednego chociaż screena z gry w wersji 1.0.2.0 i udowodnijcie mi że
te elementy u was są co oficjalnie zostały usunięte z gry

Oczywiście z tych miejsc co w tym temacie są pokazane :
http://www.gtaforums.com/index.php?showtopic=383279


Oficjalnie usunięte? co to za bzdura? Jakoś nigdzie żadnego newsa o żadnym usuwaniu nie było...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2009 o 21:36, Crew 900 napisał:

No to pokażcie mi jednego chociaż screena z gry w wersji 1.0.2.0 i udowodnijcie mi że
te elementy u was są co oficjalnie zostały usunięte z gry


Z tego co widze podales linka do rozwiazania problemu z niedzialajacymi kontrolerami... Jak zwykle podajesz informacje bez ich sprawdzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Łał. Usunęło jakiemuś kolesiowi przedmioty w grze. To takie super, aby się tego czepiać przez najbliższy tydzień? ^.-

Taka rada na przyszłość: Nie czepiaj się aż tak tych gier, chyba że umiesz zrobić lepszą, wtedy my ponarzekamy. :)
Nie rozumiem co Ci w tej grze tak wadzi...Że są błędy? Owszem i są, widziałeś kiedyś grę bez błędów? -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2009 o 23:06, Baluk25 napisał:

Nie rozumiem co Ci w tej grze tak wadzi...Że są błędy? Owszem i są, widziałeś kiedyś
grę bez błędów? -.-

Pewnie że nie ma takiej. Ale patche mają NAPRAWIAĆ błędy a nie powodować że przedmioty znikają :\ A poza tym to ogólnie do optymalizacji też za bardzo nic te patche nie wnoszą. Też narzekania na forach są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok, narzekania rozumiem, komuś może się coś nie podobać, liczył na coś więcej...Ale to co robi ten człowiek w tym wątku przekracza wszelakie granice, tego nie można nazwać już narzekaniem...

Co do patcha, to mi jakoś wszystko działa poprawnie, bynajmniej nie zauważyłem żadnego znikania obiektów. Dziwne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2009 o 23:08, Meykan napisał:

> Nie rozumiem co Ci w tej grze tak wadzi...Że są błędy? Owszem i są, widziałeś kiedyś

> grę bez błędów? -.-
Pewnie że nie ma takiej. Ale patche mają NAPRAWIAĆ błędy a nie powodować że przedmioty
znikają :\ A poza tym to ogólnie do optymalizacji też za bardzo nic te patche nie wnoszą.
Też narzekania na forach są.



Hehe, jak się pierwszy raz przyjrzałem tym screenom to żadnej różnicy nie zauwazyłem.
Czy z patchem czy bez ta gra i tak wymiata i gram w nią z uśmiechem na twarzy i nie szukam dziury w całym bo i tak lepszej w moich oczach gry nie ma a ta na jakiś czas (czyt. do premiery Mafia 2) w zupełności mi wystarcza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam akurat muszę Ci przyznać rację, bo faktycznie, teraz zauważyłem, że w niektórych miejscach rozmaite
"duperele" poznikały jak np. na tym moście ta budowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ja narzekam ?
Ja nie narzekam na grę , ona bardzo mi się podoba , najlepsza jak do tej pory , ale też chcę przedstawić ciemną stronę gry takimi błędami . A wy raczej nie chcecie o tym wiedzieć i dlatego się wkurzacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować