Zaloguj się, aby obserwować  
TuRaSs

GTA IV na PC - Temat Ogólny

16837 postów w tym temacie

Dnia 14.03.2009 o 10:20, Crew 900 napisał:

Czy ja narzekam ?

Owszem.

Dnia 14.03.2009 o 10:20, Crew 900 napisał:

Ja nie narzekam na grę , ona bardzo mi się podoba , najlepsza jak do tej pory , ale też
chcę przedstawić ciemną stronę gry takimi błędami . A wy raczej nie chcecie o tym wiedzieć
i dlatego się wkurzacie

Nie, Ty doszukujesz się dziury w całej tej grze, nie pokazujesz jej dobrych stron, tylko pokazujesz jaka to ta gra zła jest, jakie ma bugi...Szkoda gadać. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Crew akurat tutaj dobrze gada. Nie wiem czemu po nim jeździcie. GTA IV - ten tytuł już podczas zapowiedzi został przehypowany. Wszyscy spodziewali się wspaniałej gry, że mnóstwem możliwości i wszystkim co najlepsze. No i dobrze, po premierze na konsole częściowo to zostało spełnione ale nie można o niej mówić gra wszech czasów bo tej grze do tego daleko.Wszyscy się podjarali ale to było pierwsze zauroczenie, potem już po prostu gęsty dym opadł i ludzie zaczęli się doszukiwać błędów i owszem wersje na konsole nie zostały pozbawione błędów. Wersja na PC niestety nie wiadomo czemu jednak wyszła gorzej głównie za sprawą optymalizacji.

Nie wiem czemu PeCetowcy tak zaparcie idą w swoje i ciągle patrzą na dobre strony skoro jest ich mało. Albo inaczej. Było ich więcej przed patchami. Bo może te kartony, roboty drogowe itp. dla was może to i tylko głupie drobnostki jednak właśnie one powodują że gra ma mnóstwo smaczków.

Rozumiem gdyby tych rzeczy nie było przed patchami od razu po premierze gry. Ale po patchu który ma poprawiać optymalizację?! I to jeszcze przymusowo trzeba takie coś ściągać. Dla mnie to jest parodia.

Wiem że nie wszyscy mają takie błędy ale skoro problem występuje aż na skalę światową to trzeba się z nim liczyć. Jednakże za te incydenty można winić M$ bo to on podobno zarządził by takowe patche wydawać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2009 o 10:35, Meykan napisał:

Wszyscy spodziewali się wspaniałej gry, że mnóstwem
możliwości i wszystkim co najlepsze.


No i GTA IV dokladnie spelnia te wszystkie warunki. A mowi to osoba, ktora serii GTA nie lubi.

Dnia 14.03.2009 o 10:35, Meykan napisał:

Wszyscy
się podjarali ale to było pierwsze zauroczenie, potem już po prostu gęsty dym opadł i
ludzie zaczęli się doszukiwać błędów


Jak taki antyfan serii jak ja z przyjemnoscia siedzi i gra w najnowsza odslone to jednak dobrze swiadczy o grze.

Dnia 14.03.2009 o 10:35, Meykan napisał:

Nie wiem czemu PeCetowcy tak zaparcie idą w swoje i ciągle patrzą na dobre strony skoro
jest ich mało.


Malo? Swietna gra, swietna grafika (lepsza niz na konsolach), swietna muzyka, swietna fabula itd. Co ciekawe bledy o ktorych wspomina crew wystepuja glownie w wersjach pirackich lub z fake luncherami. Co zostalo tu udowodnione.

Dnia 14.03.2009 o 10:35, Meykan napisał:

Albo inaczej. Było ich więcej przed patchami. Bo może te kartony, roboty
drogowe itp. dla was może to i tylko głupie drobnostki jednak właśnie one powodują że
gra ma mnóstwo smaczków.


Powtorze po raz milion ktorys tam raz: U mnie jakos sa roboty drogowe, budki, kartony etc. A mam GTA IV w wersji PC z patchem 1.2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.03.2009 o 11:27, Wojman napisał:


Powtorze po raz milion ktorys tam raz: U mnie jakos sa roboty drogowe, budki, kartony
etc. A mam GTA IV w wersji PC z patchem 1.2.


A ja po raz setny mówię , że nie we wszystkie elementy z gry zostały usunięte , tylko w niektórych miejscach
OMG
Zrozum to .
Prosiłem cię wczoraj o screeny żebyś udowodnij że masz te elementy z tego linka co dałem , gdzie jest udowodnione że nie ma .
Oraz wyjaśnij to , że niby pirackie wersje to mają , to czemu zapowiedziany patch 1.0.3.0 zapowiada przywrócenie tych elementów co zostały usunięte w wersji 1.0.2.0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2009 o 10:35, Meykan napisał:

Wersja na PC niestety nie wiadomo czemu jednak wyszła gorzej głównie za sprawą optymalizacji.


I tu jest pies pogrzebany. Przestałem grać w GTA nie dokończywszy nawet wątku głównego przez nią.
Nie powiem, gra jest świetna, gra się super, bugi w sumie nie przeszkadzają (bo nie ma gry w której nie przenikały by textury, etc). Jednak optymalizacja niszczy przyjemność z gry.

W grę zagram za kilka miesięcy (lat?) gdy będę już miał PC który ją udźwignie. Bo gra się naprawdę świetnie, nawet tylko śmigając po mieście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2009 o 11:31, Crew 900 napisał:

Prosiłem cię wczoraj o screeny żebyś udowodnij że masz te elementy z tego linka co dałem
, gdzie jest udowodnione że nie ma .


Przypomne, ze dales linka do rozwiazania problemu z niedzialajacymi kontrolerami. A poniewaz przyzwyczailes mnie do tego, ze podajesz informacje nie sprawdzone, klamliwe albo po prostu przez siebie wymyslone to po prostu nie bede sprawdzal kazdego linka jaki podajesz, bo zwyczajnie na to szkoda czasu. Ze komus na jakims forum zniknely tekstury nie oznacza jeszcze, ze to jest wina gry. Przyczyn moze byc wiele, od starszej wersji sterownikow po burdel na kompie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2009 o 11:41, Crew 900 napisał:

Ja nie mówię o teksturach tylko o obiektach , zresztą poprawiłem linka .
http://www.gtaforums.com/index.php?showtopic=397519

Inni którzy mają wersję 1.0.2.0 to niech też sprawdzą w tych miejscach sobie jak chcą



Super, tylko co komu po tym? Komu się gra podoba nie będzie zwracał uwagi na takie pierdoły. Co mnie zresztą to obchodzi.
Masz ciekawy sposób na zycie, hmmm, może to standard dla 15 letnich dzieciaków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwne... Bo u mnie wszystkie te elementy są...Jedyne co się zmieniło w patchu 1.0.2.0 przynajmniej u mnie to nieco większa wydajność ze względu na to że mogę więcej opcji ustawić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2009 o 11:41, Crew 900 napisał:

Inni którzy mają wersję 1.0.2.0 to niech też sprawdzą w tych miejscach sobie jak chcą

Byłem w jednym miejscu i rzeczywiście nie było tam obiektów, które podobno tam były. Mnie to nie obchodzi, czy tam były czy już ich nie ma, bo to w żaden sposób nie utrudnia rozgrywki.

Czy Ty zamiast czerpać przyjemność z gry szukasz drobnych błędów, które nie utrudniają grania i normalny gracz by ich nie zauważył?? Bo przeglądając kilka stron wstecz, mam wrażenie, że jak znajdziesz jakiś malutki błąd dostajesz ekstazy i musisz to wyjawić światu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No na to właśnie jest forum .
Nie gada się cały czas o dobrych stronach gry . Ale dobra , ja uważam że to już nie ważne czy są te elementy czy nie .
Grę już 4 razy ukończyłem xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

znowu Crew roztrząsasz... kurcze, sam powiedziałeś, że R* napisali, że w nowym patchu przedmioty które zanikły powrócą. Tym samym przyznali się do błędu... Wyjdzie patch i będzie po problemie. Wytłumacz tylko, dlaczego to, że gdzieś zniknęła budka, kosz ma śmieci tudzież inny kawałek otoczenia jest tak istotny i wart pisania o tym w kółko od 15 stron? Wpływa to na doznania z gry? Powoduje, że gra się gorzej? Doprowadza do tego że żałujesz wydanej kasy na grę bo poznikały przedmioty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakiego trza min. kompa żeby uruchomić GTA IV ( proszę o dokładne dane )
Ja mam Pentium D 2,8 GHz , 2GB RAM , ATI Radeon 3850 512MB i się tnie ://

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2009 o 14:34, filip1-1 napisał:

Jakiego trza min. kompa żeby uruchomić GTA IV ( proszę o dokładne dane )
Ja mam Pentium D 2,8 GHz , 2GB RAM , ATI Radeon 3850 512MB i się tnie ://


Naprawde tak cieżko spojrzec na górę na przypięty post z podanymi wymaganiami minimalnymi??

Wymagania sprzetowe oraz data premiery GTA IV PC:

Minimalne:

* Windows XP - Service Pack 3/Windows Vista - Service Pack 1
* Intel Core 2 Duo 1,8 GHz lub AMD Athlon X2 64 2,4 GHz
* 1,5 GB RAM
* 16 GB miejsca na dysku twardym
* nVidia GeForce 7900 lub ATI Radeon X1900 (256 MB)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować