Zaloguj się, aby obserwować  
TuRaSs

GTA IV na PC - Temat Ogólny

16837 postów w tym temacie

Panowie jak juz wspomnialem na innym kanale, rozmawialem z handlowcem z CENEGI ktory jest moim starym znajomym i potwierdzil, CENEGA ma w swoim planie wydawniczym GTA 4 na PC i powedzial ze ze ukaze sie miedzy pazdziernikeim a listopadem 2008. Tak wiec nie musicie sie nie potrzebnie denerwowac, bo GTA 4 na PC bedzie i to juz nie dlugo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a skąd on ma takie ifno i dlaczego nie wiadomo nic oficjalnie na ten temat?? Jeśłi jednak to prawda to w sumie nieźle bo to znacznie szybciej niż było z San Andreas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2008 o 12:22, player000 napisał:

a skąd on ma takie ifno i dlaczego nie wiadomo nic oficjalnie na ten temat?? Jeśłi jednak
to prawda to w sumie nieźle bo to znacznie szybciej niż było z San Andreas


jako handlowiec ma,a czemu nie podaja tego oficjalnie wystarczy sie domyslic. M$ zaplacil R* za cos. A to za cos uwazam ze jest to informacja o wydaniu na PC ktore napewno zostanie ogloszone miesiac moze 2 po premierze na konsole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.04.2008 o 12:25, MLODY2K6 napisał:

a czemu nie podaja tego oficjalnie wystarczy sie domyslic. M$ zaplacil
R* za cos. A to za cos uwazam ze jest to informacja o wydaniu na PC ktore napewno zostanie
ogloszone miesiac moze 2 po premierze na konsole


Dokładnie to samo napisałem w wątku o GTA IV na konsole ;).
Mam nadzieję, że mamy racje.

50 mln to nic w porównaniu z zyskami z konsol sprzedanych dzięki premierze GTA4.
Dużo osób kupi konsole dla GTA4.

Możliwe, że R* zyska na tym nie tylko pieniądze (od M$) ale także podniesie się ich reputacja. Przecież mogą po prostu za niedługo powiedzieć, że związku z prośbami fanów zrobią GTA4 na PC''ta (taki ukłon w stronę fanów) ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.04.2008 o 13:23, ja33no napisał:

> ogloszone miesiac moze 2 po premierze na konsole

Dokładnie to samo napisałem w wątku o GTA IV na konsole ;).
Mam nadzieję, że mamy racje.

50 mln to nic w porównaniu z zyskami z konsol sprzedanych dzięki premierze GTA4.
Dużo osób kupi konsole dla GTA4.

Możliwe, że R* zyska na tym nie tylko pieniądze (od M$) ale także podniesie się ich reputacja.
Przecież mogą po prostu za niedługo powiedzieć, że związku z prośbami fanów zrobią GTA4
na PC''ta (taki ukłon w stronę fanów) ;).

Jeśli dużo ludzi kupi konsolę dla GTA4 to pewnie głównie sprzedaż tańszych Xboxów się podniesie, albo i już sprzedaż rośnie, największym plusem jest to, że można podłączyć klawiaturę i myszkę, ja nie wyobrażam sobie strzelać za pomocą gałki analogowej. Tylko nie rozumiem dlaczego oni nic nie mówią o wersjii na PC przecież na pewno będą zyski to dlaczego się do tego nie zabierają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2008 o 13:36, Dominik000 napisał:

dlaczego się do tego nie zabierają?



Jak już ktoś wyżej napisał: To że nie informują, nie znaczy że nie robią...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2008 o 13:37, MTSMAFIOSO napisał:

> dlaczego się do tego nie zabierają?


Jak już ktoś wyżej napisał: To że nie informują, nie znaczy że nie robią...

No ale gdyby coś robili to by pokazało się w jakiś newsach przecież. Na przykład na stronie CD ACTION, przecież oni tam mają pełno takich tekstów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2008 o 13:45, Dominik000 napisał:

> > dlaczego się do tego nie zabierają?
>
>
> Jak już ktoś wyżej napisał: To że nie informują, nie znaczy że nie robią...
>
No ale gdyby coś robili to by pokazało się w jakiś newsach przecież. Na przykład na stronie
CD ACTION, przecież oni tam mają pełno takich tekstów.

Mi się wydaje że istnieje jakaś ukryta umowa między R* a Sony i MS że za kasę nie będą mówić o wersji na PC jeszcze. Jak GTA SA wyszło na PS2 to dopiero po miesiącu powiedzieli że robią wersję na PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2008 o 13:37, MTSMAFIOSO napisał:

Jak już ktoś wyżej napisał: To że nie informują, nie znaczy że nie robią...

Jak Rockstar już dawniej napisał: To że ZAPRZECZAJĄ, znaczy że nie robią...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2008 o 13:57, Tomek1120 napisał:

> > > dlaczego się do tego nie zabierają?
> >
> >
> > Jak już ktoś wyżej napisał: To że nie informują, nie znaczy że nie robią...

> >
> No ale gdyby coś robili to by pokazało się w jakiś newsach przecież. Na przykład
na stronie
> CD ACTION, przecież oni tam mają pełno takich tekstów.
Mi się wydaje że istnieje jakaś ukryta umowa między R* a Sony i MS że za kasę nie będą
mówić o wersji na PC jeszcze. Jak GTA SA wyszło na PS2 to dopiero po miesiącu powiedzieli
że robią wersję na PC.

No to wtakim razie chciałbym aby i tym razem powiedzieli na jakiejś konfernecji, że GTA 4 wyjdzie na PC miesiąc po ukazaniu się tej gry na konsole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2008 o 12:22, player000 napisał:

a skąd on ma takie ifno i dlaczego nie wiadomo nic oficjalnie na ten temat?? Jeśłi jednak
to prawda to w sumie nieźle bo to znacznie szybciej niż było z San Andreas


To bardzo proste dlaczego nie ma info o wersji PC. Dzięki temu wiele osób kupi tę grę na konsole myśląc, że na wersję PC nie ma co czekać, a następnie masa tych osób kupi wersję na PC jeszcze raz. Dla rzesz fanatyków GTA wystarczy tylko to, że późniejsza wersja GTA4 na PC najpewniej będzie wersją rozszerzoną (tak jak ma to miejsce w większości podobnych przypadków obecnie; późniejsza premiera = dodatki), możliwe że zaoferuje liczniejszy multiplayer niż 16 osób na miasto, doda wsparcie dla sterowania myszką i klawiaturą (a jak wiadomo strzelania w GTA jest sporo ;)), ale przede wszystkim pozwoli graczom na tworzenie modów.

To bardzo dobry biznes dla developera, bo praktycznie sprzedaje wielu osobom ten sam towar dwukrotnie (za drugim razem coś się dodaje, polepsza grafiką itd., ale nie można nawet tego porównać do tworzenia gry od nowa). Podobnie np. wygląda sytuacja w przypadku Gran Turismo 5 i Gran Turismo 5 Prologue - część graczy nie chce czekać, więc kupuje słabszą wersję, a później i tak kupi pełne GT5, tyle że w przypadku GTA4 po prostu chcą dodatkowo nabić sobie klientów, nie mówiąc nic o GTA4 na PC, przez co spora liczba graczy kupi konsole tylko dla tej gry, myśląc że na PC nie wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

sam chciałem kupić X360 przedewszystkim dla GTA4 (no i jakiejś bijatyki bo na PC to w tym temacie głucho...) ale stwierdziłem że granie na padzie w grę z taką ilością strzelania to byłby koszmar;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czytając artykuł, w którym rzekomo R* zaprzecza pojawieniu się GTA4 na PC zastanawia mnie tylko jedno- wiarygodność serwisu, który podaje te info. Uwielbiam serię GTA i czytam sporo serwisów poświęconych tej serii i jakoś nigdzie nie widziałem podobnych informacji, że nie będzie wersji PC. Nawet tutaj- na gram.pl nic nie było pisane (no chyba, że przeoczyłem :P)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest czysty marketing .Producent nie mówi na razie nic bo zmusza graczy do kupienia konsol i gry na nie
na PC napewno wyjdzie tak na 90 procent jestem tego pewny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://grrr.pl/2008/04/25/gta-iv-na-pc-nigdy/

Chyba żaden prawdziwy pecetowy fan nie uwierzy w taki stek bzdur. Głupotą dla R* i T2 byłoby zabić kurę (co prawda już starą) znoszącą złote jaja. Na wersji PC dużo by zarobili, a zresztą MS tych 50 milionów nie wydał tylko na dodatkowe epizody, ale także na wersję Windowsową GTA IV. Nawet, jeżeli R* nie wyda wersji na PC, to PC Gaming Alliance weźmie ich za dupę i pogramy na naszych blaszakach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2008 o 17:34, DoMs napisał:

Witam, czy gram.pl wysyła preordery GTA4 jutro (poniedziałek), czy w dzień premiery?
Ktoś się orientuje?


Zapewne jutro wyślą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować