Zaloguj się, aby obserwować  
TuRaSs

GTA IV na PC - Temat Ogólny

16837 postów w tym temacie

Dnia 20.08.2008 o 21:40, bartek_kawa napisał:

jakby kogoś to interesowało, prawdopodobnie dziś wyciekła do sieci beta wersji PC zaprezentowana
w Lipsku ;\


A skąd masz takie niecodziennie informacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2008 o 21:42, sp33dy1 napisał:

> jakby kogoś to interesowało, prawdopodobnie dziś wyciekła do sieci beta wersji PC
zaprezentowana
> w Lipsku ;\

A skąd masz takie niecodziennie informacje?


Wystarczy ze korzysta z P2M (Peer to mail) lub Torrentow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2008 o 21:43, MLODY2K6 napisał:

> > jakby kogoś to interesowało, prawdopodobnie dziś wyciekła do sieci beta wersji
PC
> zaprezentowana
> > w Lipsku ;\
>
> A skąd masz takie niecodziennie informacje?

Wystarczy ze korzysta z P2M (Peer to mail) lub Torrentow

Wystarczy, że pochwalił mi się kolega który zaciekle bronił wersji PC. Zresztą, wpisanie w google GTA 4 PC wypuści spoooro linków do torrentów, rapidshare, itp itd. etc.

Pozdrawiam

Edit - w którym miejscu napisałem, ze ściągnąłem? ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale co z tego ze masz pelno linkow skoro to fake sa. Szkoda czasu na takie glupie rzeczy, jedyna bete jaka ostatnio widzialem to byla Beta Wratch of The Litch King ale ja takich gier nie lubie, tak wiec trzeba czekac z niecierpliwoscia na gotowa wersje GTA 4 na PC!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2008 o 21:48, MLODY2K6 napisał:

Ale co z tego ze masz pelno linkow skoro to fake sa. Szkoda czasu na takie glupie rzeczy,
jedyna bete jaka ostatnio widzialem to byla Beta Wratch of The Litch King ale ja takich
gier nie lubie, tak wiec trzeba czekac z niecierpliwoscia na gotowa wersje GTA 4 na PC!!!

Albo kupić na konsoli :]
A widze z podpisu, że Ty takową posiadasz.
Dobrze się domyślam, że gracze konsolowi nie bedą mogli grać z PCtowcami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak dobrze sie domyslasz R* nie wprowadzi gry multiplatformowej czyli gracze PC vs Konsole. Ale coz ja jakos przezyje. GTA 4 przeszedlem na swoim X360 ale nie pwoeim ze wolal bym w to zagrac na pC. Poprostu chodzi o to ze gram na PC od 17 lat wiec jest to ajaks forma przyzwyczajenia. X360 mam od lutego i wiekszosc gier w ktore chcialem zagrac juz zagralem tak wiec jedyna gra np na ktora teraz czekam na konsole to nowe STAR WARS THE FORCE UNLISCHED :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2008 o 22:09, krak2610 napisał:

Dobrze się domyślam, że gracze konsolowi nie bedą mogli grać z PCtowcami?


Będzie można grać tylko z Xklockami.

Edit: ee, nie można będzie? Przecież to GfW Live

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2008 o 22:16, MLODY2K6 napisał:

Tak dobrze sie domyslasz R* nie wprowadzi gry multiplatformowej czyli gracze PC vs Konsole.
Ale coz ja jakos przezyje. GTA 4 przeszedlem na swoim X360 ale nie pwoeim ze wolal bym
w to zagrac na pC. Poprostu chodzi o to ze gram na PC od 17 lat wiec jest to ajaks forma
przyzwyczajenia. X360 mam od lutego i wiekszosc gier w ktore chcialem zagrac juz zagralem
tak wiec jedyna gra np na ktora teraz czekam na konsole to nowe STAR WARS THE FORCE UNLISCHED
:P

Heh ja tam nie mam kasy tyle :P
Mam Ps3 i słabego kompa to Ps3 jest moją głowną maszyna grową .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PeCetowa wersja GTA IV budzi tyle samo pozytywnych emocji, jak kontrowersji, jednak nie jest to w stanie podważyć faktu, iż produkcja od Rockstar jest najbardziej oczekiwaną grą w tym roku. Targi Games Convention w Lipsku miały nam ze sobą przynieść pierwsze, oficjalne informacje na temat portu oraz prezentację. Tak też się stało, choć możliwość ujrzenia gry na własne oczy mieli jedynie przedstawiciele mediów za zamkniętymi drzwiami. Jako pierwszy swymi wrażeniami podzielił się redaktor serwisu IGN.com, który ujawnił kilka pikantnych szczegółów.

Skrawek rozgrywki, jaki został zaprezentowany, to dobrze znana konsolowcom misja o nazwie Three Leaf Clover, w której naszym zadaniem jest obrobić bank i uciec gubiąc w pościgu policję. Prezentację prowadził Steve Hahnel, z działu public relations w Rockstar. Co ciekawe, pokaz odbywał się przy wykorzystaniu kontrolera od konsoli Xbox 360, a nie standardowych atrybutów PeCetów, czyli klawiatury i myszki.

Przejdźmy do meritum, czyli co oferować będzie zabawa w wersji na PC. Ciekawie zapowiada się system rejestrowania powtórek. Gra w każdej chwili rozgrywki będzie miała zapisane ostatnie 30-sekund z naszych poczynań, czy to w trybie singleplayer czy podczas rozwałki sieciowej. Więc gdy tylko wykonamy jakąś efektowną ewolucję, nie przepadnie ona w nicości, tylko będzie mogła zostać utrwalona na stałe. Zapisaną sekwencję w każdej chwili będziemy mogli odtworzyć lub poddać ją montażowi, dzięki wbudowanemu edytorowi wideo. Zostanie on na tyle rozbudowany, że zapisaną powtórkę będziemy mogli pociąć na kawałki, manipulować kątem położenia kamery itp. Naszym wideo następnie pochwalimy się innym graczom, za pośrednictwem strony Rockstar Social Club, pozwalającej śledzić nam statystyki wirtualnych przyjaciół oraz gromadzić ciekawe materiały.

Właściciele blaszaków mogą liczyć na wiele usprawnień pod kątem zabawy sieciowej. Prawdopodobnie liczba możliwych graczy na serwerze zostanie zwiększona, obecnie na konsolach maksimum wynosi 16 osób. Ponadto postanowiono ułatwić życie użytkownikom pecetów, dzięki czemu łatwiej będą mogli dołączyć do swego ulubionego typu rozgrywki. Zapewni to szczegółowa filtracja wyszukiwania „meczów” na serwerach.

Na koniec dochodzi wzmianka o oprawie graficznej. GTA IV na PC ma działać na podrasowanym silniku, co ma zaowocować żywszym otoczeniem, lepszym cieniowaniem i pełniejszymi teksturami. Obraz będzie można ustawić do rozdzielczości nawet 2560x1600.

To jak na razie wszystkie informacje jakie udało się wydobyć wysłannikowi IGN-u. Rockstar wypuściło 10 premierowych screenów, których część możecie zobaczyć pod newsem. Pozostaje nam teraz czekać na kolejny ruch ze strony producenta.

GTA IV w wersji na komputery osobiste zadebiutuje 18 listopada na terenie USA, natomiast trzy dni później w Europie. Polskim dystrybutorem gry jest partner Take-Two, firma Cenega Poland.

Źródło gry-online pl i link do screenow: http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=42536

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obadałem całą sprawę, ta beta GTA IV to nic innego jak zacinający się film (nie wiem o czym...xd). Co do samych wiadomości jestem coraz bardziej podniecony wizją grania w GTA, i tak jakoś na nowo się podjarałem xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2008 o 17:45, Mangekou napisał:

Kiedy wreszcie będą znane wymagania GTA 4? W przypadku Gothica 3 podali je dość wcześnie
tzn. kilka miesięcy przed


A skąd my mamy wiedzieć kiedy podadzą wymagania? Podadzą je wtedy kiedy będa ostateczne tj. Rockstar nie będzie już w stanie bardziej ich obniżyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2008 o 17:45, Mangekou napisał:

Kiedy wreszcie będą znane wymagania GTA 4? W przypadku Gothica 3 podali je dość wcześnie
tzn. kilka miesięcy przed


Nikt nie wie kiedy, a Rockstar nie robił Gothica :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2008 o 17:47, Ecko09 napisał:

> Kiedy wreszcie będą znane wymagania GTA 4? W przypadku Gothica 3 podali je dość
wcześnie
> tzn. kilka miesięcy przed

A skąd my mamy wiedzieć kiedy podadzą wymagania? Podadzą je wtedy kiedy będa ostateczne
tj. Rockstar nie będzie już w stanie bardziej ich obniżyć.


Przecież nie zwróciłem się konkretnie do userów gram.pl - więc nie wiem po co ta gadanina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2008 o 18:57, Mangekou napisał:

> > Kiedy wreszcie będą znane wymagania GTA 4? W przypadku Gothica 3 podali je
dość
> wcześnie
> > tzn. kilka miesięcy przed
>
> A skąd my mamy wiedzieć kiedy podadzą wymagania? Podadzą je wtedy kiedy będa ostateczne

> tj. Rockstar nie będzie już w stanie bardziej ich obniżyć.

Przecież nie zwróciłem się konkretnie do userów gram.pl - więc nie wiem po co ta gadanina



A ja odp. w imieniu wszystkich, nie tylko userów ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Truszkę siem pogubił. Rockstar już miał tą konferencję, i to są te info.? Czy może sama konferencja i pokaz dla prasy dopiero się odbędzie? Bo niby onet coś tam wypisuje, że R* odwołało pokaz, ale chyba każdy mary wie, ze WSZYSTKIE wiadomości na onecie należy traktować w kategorii plotki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2008 o 21:26, Farmerus napisał:

Truszkę siem pogubił. Rockstar już miał tą konferencję, i to są te info.? Czy może sama
konferencja i pokaz dla prasy dopiero się odbędzie? Bo niby onet coś tam wypisuje, że
R* odwołało pokaz, ale chyba każdy mary wie, ze WSZYSTKIE wiadomości na onecie należy
traktować w kategorii plotki ;)



Ok, czyli miałem racje, onetu więcej nie czytajcie! ;P Konferencja jednak się odbyła- Dla zainteresowanych:
http://www.gry-online.pl/S022.asp?ID=5020

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś zna, ale dla tych co nie widzieli rekomendowane wymagania GTA 4 PC:

- Procesor: Pentium 4 3.0 GHz lub podobny AMD
- Karta graficzna: GF 7800 GT 128 MB lub lepsza
- RAM: 1024 MB ddr2
- HDD: 10 GB wolnego miejsca

nie wymyśliłem ich, a jak ktoś nie wierzy to niech mi napisze, wtedy podam linka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować