Zaloguj się, aby obserwować  
TuRaSs

GTA IV na PC - Temat Ogólny

16837 postów w tym temacie

Dnia 24.08.2008 o 11:46, Modok napisał:

Na GOLU też takie głupie pytania zadajesz.

Opanuj się dzieciaku.


Tylko, że inne rzeczy mówią na GOLu, inne tu, a jeszcze inne na GTA site :| Zwariować można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2008 o 11:39, bartheez napisał:

> Rofl. Nie musisz się niczego obawiać. Jak nie zagrasz na max, to się b. zdziwie.


No tak, ale na GC gra się bardzo cięła... Wiem, że jeszcze kilka miesięcy na optymalizację
kodu zostało, ale obawiam się jakichś kosmicznych wymagań i że komp, którego właściwie
kupiłem dla tej gry tego nie uciągnie :|

Tak... na pewno twój komp tego nie uciągnie i będzie koniec świata!!! uhuhuhuhuhu :( to już pewne. Pewnie ludziom z Quadami, 4GB ram i najnowszymi kartami z SLI nie pójdzie. Oni na 100% nie mogą spać po nocach z tego powodu i wydaje im się, że kompy które mają, to kilkuletnie blaszaki... uhuhuhuh :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2008 o 14:27, Mangekou napisał:

> > Rofl. Nie musisz się niczego obawiać. Jak nie zagrasz na max, to się b. zdziwie.

>
>
> No tak, ale na GC gra się bardzo cięła... Wiem, że jeszcze kilka miesięcy na optymalizację

> kodu zostało, ale obawiam się jakichś kosmicznych wymagań i że komp, którego właściwie

> kupiłem dla tej gry tego nie uciągnie :|
Tak... na pewno twój komp tego nie uciągnie i będzie koniec świata!!! uhuhuhuhuhu :(
to już pewne. Pewnie ludziom z Quadami, 4GB ram i najnowszymi kartami z SLI nie pójdzie.
Oni na 100% nie mogą spać po nocach z tego powodu i wydaje im się, że kompy które mają,
to kilkuletnie blaszaki... uhuhuhuh :(



popieram cie ja mam gorszy ale mi pojdzie a im??? koniec swiata. ludzie wrzucie na luz. polowa z was odpadnie w gta na poczatku gry i bedziecie grac sobie dla przyjemnosci tylko w ta gra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytają się czy im pójdzie, tylko po to, żeby pochwalić się swoimi komputerami... -.-

A tak w ogóle co do wymagań, to myślę że na C2D, 2 GB RAM i na przykład GF 8600 da się pograć na full. GTA nigdy nie miało dużych wymagań. Wiadomo, nowy engine, ale nie ma tam jakiejś mega wypasionej grafiki, jedyne co będzie najmocniej kompa obciążało (A właściwie to procka) to fizyka, no i może miasto, bo podobno od razu całe się ładuje. Ale ja jestem dobrej myśli i myślę że na full pogram (Quad 6600, 2 Gb RAM, GF 8800).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2008 o 17:14, OriginalGangsta napisał:

Pytają się czy im pójdzie, tylko po to, żeby pochwalić się swoimi komputerami... -.-


a ty to niby sie nie chwalisz jakiego masz zloma, he ? !

"Ale ja jestem dobrej myśli i myślę że na full pogram (Quad 6600, 2 Gb RAM, GF 8800)."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

i kto tu się chwali kompem, co? ;|

wymagania były już wałkowane kilka(naście) razy. była nawet okładka od GTA IV PC, ale nie wiadomo, czy to fake, czy nie. jak chcesz, poszukaj ileśtam stron wstecz.

ja nie sądzę, żeby wymagania były jakieś kosmiczne. Mocny jednordzeniowiec, grafika na poziomie 7600/7900 i 1GB RAMu moim zdaniem starczy na medium w 1024.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.08.2008 o 17:17, Zauri napisał:

a ty to niby sie nie chwalisz jakiego masz zloma, he ? !

Tylko że tamten gość, napisał jakiego to ma super kompa, i jeszcze zaczął płakać że mu gra w ogóle nie pójdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam że się tak wtrącę w temat ale czy mógłby ktoś jeszcze raz przypomnieć widziane na stronach wymagania do GTA IV? Bo sam bym sobie zobaczył czy mi odpali.

Z góry dzienx i sorka za kłopot.

Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2008 o 17:27, lukase napisał:

Nie ma oficjalnych wymagań gdybamy tylko xd.


Ja mam kota, pójdzie mi? xDD

Czemu nie porozmawiamy o czymś innym tylko o wymaganiach? Osobiście jestem egoistą, mam komp z roku 2008 i gra pójdzie mi z palcem w dupie. xd

Tak, więc co myślicie o screenach? Według mnie prezentują się ładnie, ale nie widzę tej "znacznej" poprawy w grafice.

Osobiście trochę martwię się o framerate, czy nawet na lepszych kompach będzie spadać poniżej granicy płynności bo grze się tak "podoba". Mam nadzieję, że do listopada R* rozwiążę wszystkie problemy.

P.S. Myślicie, że my też dostaniemy dodatki do IV? :p


(3 tematy do gadania, a jak wy mi znowu będzie pierniczyć o wymaganiach to zaciukam xD) A tak w ogóle to gadajta, bo jak patrze ile ludzi ekscytuje się premierą to utwierdzam się, w przekonaniu, że jednak jestem normalny..xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2008 o 17:00, Lukasz924 napisał:

polowa z was odpadnie w gta na poczatku gry i bedziecie grac sobie dla przyjemnosci tylko
w ta gra



Ja bym się kłócił.

@szypek26

Dnia 24.08.2008 o 17:00, Lukasz924 napisał:

ja nie sądzę, żeby wymagania były jakieś kosmiczne. Mocny jednordzeniowiec, grafika na poziomie 7600/7900i > i 1GB RAMu moim zdaniem starczy na medium w 1024.


Chciałbym, żeby tak było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2008 o 19:40, Farmerus napisał:

Ja mam kota, pójdzie mi? xDD

Ja go mocno kopniesz, to nawet pobiegnie.

Dnia 24.08.2008 o 19:40, Farmerus napisał:

Tak, więc co myślicie o screenach? Według mnie prezentują się ładnie, ale nie widzę tej
"znacznej" poprawy w grafice.

A masz jakieś screeny? Mamy tylko arty o ciut lepsze niż w wypadku kwietniowych. Jeżlei grafika będzie taka sama co na artach to szacunek ;)

Dnia 24.08.2008 o 19:40, Farmerus napisał:

Osobiście trochę martwię się o framerate, czy nawet na lepszych kompach będzie spadać
poniżej granicy płynności bo grze się tak "podoba". Mam nadzieję, że do listopada R*
rozwiążę wszystkie problemy.

Optymalizacja to priorytet dla Rockstar North. Pamiętasz GTA: VC? Grafika lepsza niż w III, a potrafiła chodzić płynniej na gorszych sprzętach niż III. podobnie z San Andreas

Dnia 24.08.2008 o 19:40, Farmerus napisał:

P.S. Myślicie, że my też dostaniemy dodatki do IV? :p

O ile na samę grę spora szansa była, ze się ukaże, tak DLC raczej nie ma szans. Co z tego, że GTA IV będzie na platformie Games for Windows, skoro nie da się zapłacić za owego DLC. Tylko Xbox 360 dostanie dodatkową zawartość.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak właśnie myślałem jeśli chodzi o dodatkowe epizody, bo niby jak mieli by to zrobić? Znowu na płytkę i wydawać kolejne dodatki? No nie wiem, nie widzi mi się to a szkoda...

Fakt, GTA SA było zoptymalizowane perfekcyjnie ale odniosłem wrażenie, że było wolniejsze od poprzednich części. Niby dodawało realizmu ale trochę mi to przeszkadzało.

A jeśli chodzi o te screeny to porównałem je z tamtymi z wydań konsolowych (tymi, które dostawaliśmy przed premierą) i odniosłem wrażenie, ze jakoś nie bardzo widać te poprawione tekstury ale zobaczymy jak to wyjdzie w praniu, a paanie już za 87 dni xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2008 o 17:18, OriginalGangsta napisał:

Tylko że tamten gość, napisał jakiego to ma super kompa, i jeszcze zaczął płakać że mu
gra w ogóle nie pójdzie...


Nie napisałem jakiego to mam super kompa, tylko po prostu, jak by to ująć, nie mogę się doczekać GTA IV (a to dziwne, bo nie grałem w kompletnie nic od 2 lat...) i, chyba przez to całe zamieszanie na wszystkich forach odnośnie grafiki, zacząłem myśleć, że do gry potrzebny będzie jakiś CrossFire, obowiązkowo procesor dwurdzeniowy Intela i 4GB RAMu... A zacząłem się obawiać o mój sprzęt, bo coś mi kiepsko chodzi DIRT (gdy na ekranie jest dużo aut), który jest sprzed roku, a co dopiero "super wypasione GTA IV"... I o to tylko chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W GTA IV nie ma IMO nic, co by wymagało kompa z NASA. Jedyne co będzie na pewno potrzebne, to dwu (Lub cztero) rdzeniowy procek, bo miasto ma się od razu całe ładować, a do małych to ono nie należy. No i to co dużo ludzi chwali, zaawansowana fizyka. 4 GB RAMu na pewno nie będzie wymagane, nawet na maksimum, przecież GTA IV nie będzie miało większych wymagań niż Crysisa, i myślę że u kogoś u kogo wspomniana gra chodziła na full, GTA IV będzie spokojnie śmigało na maksymalnych ustawieniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2008 o 21:07, OriginalGangsta napisał:

W GTA IV nie ma IMO nic, co by wymagało kompa z NASA. Jedyne co będzie na pewno potrzebne,
to dwu (Lub cztero) rdzeniowy procek, bo miasto ma się od razu całe ładować, a do małych
to ono nie należy. No i to co dużo ludzi chwali, zaawansowana fizyka. 4 GB RAMu na pewno
nie będzie wymagane, nawet na maksimum, przecież GTA IV nie będzie miało większych wymagań
niż Crysisa, i myślę że u kogoś u kogo wspomniana gra chodziła na full, GTA IV będzie
spokojnie śmigało na maksymalnych ustawieniach.


Niestety nie miałem możliwości gry w Crysisa... Może ściągnę demo, żeby sprawdzić :) To może zadam jedno pytanie... Czy uważasz, że Athlon 64 X2 5200+ jest za słabym dwurdzeniowcem do GTA IV? ;> Bo różne rzeczy już słyszałem... Chyba, że mówiąc o procesorze, chodziło ci o to, że nie wystarczyłby np. stary Pentium, albo jakiś Athlon i to taki procesor nie uciągnie tego obciążenia? ;>
A na marginesie, to moim zdaniem R* bardzo się postara o dobrą optymalizację, bo powinno im zależeć, żeby gra poszła na jak największej ilości komputerów :) A pamiętam, że kiedyś martwiłem się o SA... A jak się okazało, ze starym sprzętem poszedł na max detalach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na sprzęcie się nie znam za bardzo niestety, ale jeśli to dwurdzeniowiec, to IMO powinno spokojnie śmigać. Wydaje mi się że nawet taki stary Pentium o którym wspomniałeś (Pentium 4 oczywiście) uciągnie GTA IV, na pewno nie na jakichś wysokich ustawieniach, ale gra IMO powinna śmigać. R* na pewno postara się o dobrą optymalizację (Jedyna ich wpadka to GTA III, przysiągłbym że tam w ogóle brak jakiejkolwiek optymalizacji... ;p), bo będzie im zależało na tym żeby sprzedać te kilka milionów egzemplarzy więcej. Tak samo było z GTA SA, na początku ludzie straszyli że wymagania będą duże, bo teren gry jest ogromny, a doszło do tego, że na GF2 MX dało się spokojnie grać. ^^ Tak samo myślę że będzie z GTA IV.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jakby R* mial w D.... wiekszosc graczy to juz teraz moglibysmy ujrzec GTA4 PC na sklepowych polkach. Tylko wtedy gra mialaby przypadlosc Gothica 3 (nawet na kompie ktory przewyzszal zalecany konfig. sie scinal, dopiero multum paczy co nie co naprawily) wiec nie psioczcie jakie to gta bedzie miala wielkie wymagania. R* postara sie, aby byly one jak najnizsze. Przeciez o wiele lepiej dluzej siedziec nad optymalizacja i zwlekac z premiera, niz wydac produkt przedwczesnie, nie doszlifowany, nieprawdaz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować