Zaloguj się, aby obserwować  
TuRaSs

GTA IV na PC - Temat Ogólny

16837 postów w tym temacie

Panowie wybaczcie, że post pod postem ale coś mnie martwi. Zrobiłem benchmark z GTA IV i wyszło:

Statystyki glówne
Srednia ilość FPS: 54.95
Czas wyswietlania: 37.38 sek
Zuzycie procesora: 71%
Zuzycie pamiéci RAM: 74%
Zuzycie pamiéci GPU: 50%

Ustawienia graficzne
Rozdzielczoúç: 1680 x 1050 (60 Hz)
Jakosc tekstur: Wysoka
Jakosc renderingu: Wysoka
Zasieg widzenia: 30
Ilosc detali: 50

Sprzét komputerowy
Microsoft Windows 7 Ultimate
Microsoft Windows 7 Ultimate
Karta graficzna: NVIDIA GeForce GTX 260
Wersja sterownika grafiki: 195.62
Karta dzwiekowa: Realtek HD Audio 2nd output (Realtek High Definition Audio)
AMD Phenom(tm) II X4 940 Processor

--
Czemu moja grafa tylko 50% wykorzystywana? Podczas grania patrze na temperaturę i wydnieje - GPU 52 stoponie! Da radę zwiększyć? Wtedy może miałbym więcej FPS?

Bo podczas grania mam przeważnie 43-65 a czasami potrafi spaść do 32-35, na szczęście nie tak często.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eee, to jest bardzo dobry wynik. Kluczem do serca GTA jest dobry 4 rdzeniowy procesor. A ty taki masz. W tym GTA karta jest trochę mniej ważna.... ;)

Diabolo20 - Wiesz, na tym forum analfabetów nie ma więc mógłbyś się starać pisać w ich "języku"? Chodzi mi o to, żebyś pisał bez błędów bo tego czytać się nie da. Jak masz z tym problemy to używaj Firefox''a, on wykrywa błędy i możesz je poprawić. I używaj opcji "odpowiedz" bo nie wiadomo do kogo piszesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A to dziękuje teraz inne pytanie. Wrzuciłem do katalogu w odpowiednim miejscu - moją muzykę i jej w ogóle nie ma w grze :( co jest grane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2010 o 14:21, Czarek188 napisał:

Eee, to jest bardzo dobry wynik. Kluczem do serca GTA jest dobry 4 rdzeniowy procesor.
A ty taki masz. W tym GTA karta jest trochę mniej ważna.... ;)

Diabolo20 - Wiesz, na tym forum analfabetów nie ma więc mógłbyś się starać pisać
w ich "języku"? Chodzi mi o to, żebyś pisał bez błędów bo tego czytać się nie da. Jak
masz z tym problemy to używaj Firefox''a, on wykrywa błędy i możesz je poprawić. I używaj
opcji "odpowiedz" bo nie wiadomo do kogo piszesz ;)

tak się zastanawiam, czy jak bym mojego Q8200 podkręcił z 2.33ghz na powiedzmy 3.0ghz to wzrost wydajności w GTA byłby duży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy jest jakiś mod lub sposób na podmianę stacji radiowych wraz oczywiście z muzyką odtwarzaną w tych radiach? Na przykład przydałby się sposób na podmianę ze stacjami z Vice City lub ewentualnie z San Andreas. Niestety muza w GTA IV jest biedna :(.

Czy wiadomo czy dodatki, które będą na PC - 30 marca, będą spolszczone przez Cenegę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Tutaj się umieszcza pliki z muzyką :
C:\Users\Admin\Documents\Rockstar Games\GTA IV\User Music

2. Sądzę, że jak GAT IV nie zostało spolszczone , to raczej dodatki też nie zostaną , po co mają to robić skoro bez tego ładny zysk jest ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.03.2010 o 19:35, Crew_900 napisał:

2. Sądzę, że jak GAT IV nie zostało spolszczone , to raczej dodatki też nie zostaną ,
po co mają to robić skoro bez tego ładny zysk jest ?


Albo będzie jak z GTA SA...Zrobię se jaja dosłownie i wydadza najpierw ENG wersję, a potem wydadzą osobne wydanie...które jest takie samo, tylko ma uwaga! Jedną płytkę z kilku mb spolszczeniem...A to wydanie wychodziło grubo kilka miesięcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2010 o 19:35, Crew_900 napisał:

1. Tutaj się umieszcza pliki z muzyką :
C:\Users\Admin\Documents\Rockstar Games\GTA IV\User Music

2. Sądzę, że jak GAT IV nie zostało spolszczone , to raczej dodatki też nie zostaną ,
po co mają to robić skoro bez tego ładny zysk jest ?

ale co do gta 4 jest ono praktycznie w pełni spolszczone przez fanów http://www.gtapolska.pl/ iwec dodatki tez im nie umkną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Daj spokój z tym czymś , Oni powinni mieć korepetycje z języka polskiego , tyle byków tam jest że szok . Straszna amatorszczyzna . Ponad rok czekania na nic . Tzn. nie mówią o sobie bo nie czekałem na to, od początku wiedziałem, że im nie wyjdzie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2010 o 19:35, Crew_900 napisał:

1. Tutaj się umieszcza pliki z muzyką :
C:\Users\Admin\Documents\Rockstar Games\GTA IV\User Music


Tak tak wiem o tym ale kurcze myślałem, że jakiś mod jest co podmienia stacje z dawniejszych części. Nic trudno osobno wgram i stworze sobie najlepsze przeboje z z tamtych stacji :)

Jedno mnie martwi robie bodajże 5 misje dla tego szefa naszego kuzyna (na V się nazywa) i kurcze już pisze w statystykach, że przeszedłem 5% gry! ;/ Szybko coś . Mam nadzieję, że później się pojawią misje poboczne niewliczane do tych procentowego przejścia gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2010 o 19:50, Crew_900 napisał:

68 misji jest w grze o ile pamiętam


Mam wrażenie że bardzo mało :( też wliczyłeś poboczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować