Zaloguj się, aby obserwować  
TuRaSs

GTA IV na PC - Temat Ogólny

16837 postów w tym temacie

Dnia 14.03.2010 o 18:28, PJ_MW napisał:

> Jak go zainstalowałem to mi się gra przestała włączać :( Kto ma jakiś pomysł dlaczego?


Spróbuj zresetować komputer i włącz grę jeszcze raz.
BTW. Klikasz w .exe i nic się nie dzieje, tak?

Przez RGSC odpalam klikam play, czarny ekran, potem pulpit i nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2010 o 18:32, tofikt25 napisał:

Przez RGSC odpalam klikam play, czarny ekran, potem pulpit i nic


A zresetowałeś? Masz na pewno oryginał(albo używasz cracka)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2010 o 18:35, PJ_MW napisał:

A zresetowałeś? Masz na pewno oryginał(albo używasz cracka)?


Reset był. Oryginał, nic w plikach nie grzebane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2010 o 15:47, destro177 napisał:

Czy do GTA IV trzeba dokupić koniecznie oryginalnego pada od M$ czy inne też działają?

wydaje mi się że któryś z patchy dodawał obsługę innych urządzeń niż te od microsoftu, z tego można wnioskować że tak :) ale jak jest w praktyce to nie wiem bo całe życie grałem tylko na klawiaturze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2010 o 15:47, destro177 napisał:

Czy do GTA IV trzeba dokupić koniecznie oryginalnego pada od M$ czy inne też działają?


Inne też działają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kilka pytań ;P

Jak ukraść auto od przeciwnika podczas wyścigu dla Bruciego?
i czy jest gdziekolwiek miejsce stałego pojawiania się Infernusa? (nie licząc misji dla Steviego)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ehh i pomysł kupna na święta poszedł się...
dziwi mnie troche to przesunięcie, bo skoro powód obsuwy leży po stronie wersji na PS3, to PC mogliby puścić zgodnie z terminem...''
cza znow poczekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2010 o 21:56, rtyrtyrty napisał:

kilka pytań ;P

Jak ukraść auto od przeciwnika podczas wyścigu dla Bruciego?
i czy jest gdziekolwiek miejsce stałego pojawiania się Infernusa? (nie licząc misji dla
Steviego)


Spoiler

dostajesz pózniej auto w prezencie od Floriana / Berniego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2010 o 13:16, Marcin08 napisał:

> kilka pytań ;P
>
> Jak ukraść auto od przeciwnika podczas wyścigu dla Bruciego?
> i czy jest gdziekolwiek miejsce stałego pojawiania się Infernusa? (nie licząc misji
dla
> Steviego)

Spoiler

dostajesz pózniej auto w prezencie od Floriana / Berniego...


o tym wiem, ale chcę mieć jeden właśnie ten egzemplarz, a drugi do ścigania się którego w razie straty nie będę żałować za bardzo ponieważ ten wspomniany przez ciebie jest unikalny.

a co do tego przesunięcia to miałem przez kilka minut nieustępującą chęć narzekać, bo to jest normalnie śmieszne. chciałem sobie dodatki kupić na urodziny/święta, a tu przez wersję PS3<< opóźniana jest wersja >>PC...jeśli tu jest gdzieś logika, to ja z całą pewnością nigdy więcej nie będę chciał myśleć logicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze? Mi to lotto. I tak kasy na razie nie mam bo wydałem na PRE - ORDER Just Cause 2 i na Assassin''s Creed 2. Ale ciekawi mnie czemu przełożyli premierę o te kilkanaście dni. Czyżby nadchodziła dobra optymalizacja? Niestety tego dowiemy się 16 kwietnia. Jak i nie później...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale wystarczy że mając jednego Infernusa, pojeździsz po okolicy, na 100% znajdziesz następnego, i wten sposób możesz ich mieć ile chcesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2010 o 15:12, Czarek188 napisał:

Szczerze? Mi to lotto. I tak kasy na razie nie mam bo wydałem na PRE - ORDER Just Cause
2 i na Assassin''s Creed 2. Ale ciekawi mnie czemu przełożyli premierę o te kilkanaście
dni. Czyżby nadchodziła dobra optymalizacja? Niestety tego dowiemy się 16 kwietnia. Jak
i nie później...

na IGN czytałem że Sony nie spodobała się jakaś zawartość radio stacji, kanałów telewizyjnych i internetu w grze.
... ja tylko mam nadzieję że wersji PC nie tkną.
tłumaczyli się że chcą żeby wszyscy w tym samym momencie mogli walczyć o miejsca na rankingach ale dla mnie to jest głupie tłumaczenie. naprawdę liczyłem na to że wyjdzie tego 30 marca nieszczęsnego i będzie można pograć, mam nauczkę na przyszłość by nie czekać na żadne gry, bo wtedy przesuną premierę :)
czy ktoś będzie chętny na grę online jak wyjdą dodatki/bądź wcześniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm, ta informacja o przełożeniu terminu wydania jest... doskonałą reklamą :P. Zaraz po przeczytaniu złożyłem swoje zamówienie. Z "głodu" przejdę jeszcze raz podstawkę ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą dostałem od dziadków 80 zł. Więc PRE - ORDER zamówiony. Aby mi przyjdzie to mogę grać. Jak coś to pisz na LIVE.

Nick: Czarek188

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2010 o 16:30, Czarek188 napisał:

Przed chwilą dostałem od dziadków 80 zł. Więc PRE - ORDER zamówiony. Aby mi przyjdzie
to mogę grać. Jak coś to pisz na LIVE.

Nick: Czarek188

:) szczęście masz
mam nadzieję że przyjdzie szybko bo chcę jak najwięcej pograć póki nie będzie trainerów, cheaterów, modów, itp itd. cały czas chciałbym zagrać chociaż jedną rundę freemode dla zabawy, bez cheatowania, po prostu rozbijając się po mieście, szukając byle czego czy wlatując na budynki. ale nie da się, bo zawsze jest kilku z trainerem i jeden ma godmode, drugi też ale ciągle na ciebie(tzn kogoś kto nie ma trainera) poluje, a trzeci ogólnie nie robi nic sensownego. podejrzewam że dobrze byłoby kiedyś zorganizować jakąś grę z ludźmi z gram.pl, oczywiście jeśli zainteresowanie by było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2010 o 09:12, Crew_900 napisał:

Przesunęli premierę dodatków z powodu głupiego PS 3 : /

a konkretniej to kaprysu Sony bo "mi się coś nie podoba w internecie stacjach radiowych i TV w grze to macie zmienić bo się obrażę po czym przysłać na ponowne sprawdzenie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2010 o 10:21, rtyrtyrty napisał:

a konkretniej to kaprysu Sony bo "mi się coś nie podoba w internecie stacjach radiowych
i TV w grze to macie zmienić bo się obrażę po czym przysłać na ponowne sprawdzenie"

Jestem ciekaw, co dokładniej im się nie spodobało. Bo jakiś kontrowersyjnych rzeczy nie zauważyłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2010 o 10:25, gitarka napisał:

Jestem ciekaw, co dokładniej im się nie spodobało. Bo jakiś kontrowersyjnych rzeczy nie
zauważyłem.

w tym cały problem, że nie wiadomo co tam się im nie może podobać. skoro GTA 4 dało radę, to czemu dodatki nie mają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować