Zaloguj się, aby obserwować  
TuRaSs

GTA IV na PC - Temat Ogólny

16837 postów w tym temacie

Noo poczytałbyś, że SecuRom specjalną łatkę do GTA IV wydał, żeby bez płyty grać...Często na PieCu problemy były z odpaleniem. Nie wiem tylko czemu, zdjęto ten plik ze strony SecuRomu, albo to ja szukam krzywo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli R* nie wydało zgody to raczej nielegalne. Jakbyś zrobił moda zmieniającego jakąś teksturę, to też byłoby to nielegalne z tego co mi wiadomo. Szczerze to mało mnie to obchodzi. Powodzenia w crackowaniu życzę. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2010 o 21:21, Magok napisał:

Czemu sam nie sprawdzisz tylko prosisz o to innych ?


Sa trzy mozliwosci:

a) sam nie potrzebuje
b) obawia sie, ze plik moze byc zawirusowany
c) sam wrzucil tam tego cracka z keyloggerem i czeka na ofiary ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze. Obecnie nie mam gry bo ją przeszedłem już 3 razy i mi się znudziła. Po drugie tam nie ma żadnych wirusów. Sprawdzałem Avastem i AVG. Wirusów nie było. Po trzecie to nie jestem hakerem i nie wrzucam żadnych keyloggerem - nigdy nie miałem z tym do czynienia i zamiaru mieć nie będę. To na tyle. Aha. Plik przerzucony od mojego brata ciotecznego. Z tej racji, że mieszka aż 100 kilometrów ode mnie to wrzucił to na przeklej.pl. Prosiłem go o to bo tutaj ludzie się dopytują. Proste. Jak grę zainstaluję to to przetestuję. Teraz aby czekam na odpowiedź czy ktoś to wypróbował i czy to działa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Troche się zdenerwowałem bo ludzie już bóg wie o co mnie posądzają. Keyloggery. Phi. LUDZIE! Ja mam dopiero 14 lat! Na co mi hasła do czyjegoś konta? Żeby sobie jaja porobić? Nie, nie ten adres. Pomyliliście się. A jeśli chodzi o ciebie. Wiem to wyjątek bo GTA ze steama chodzi bez płytki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kurde, dziwna sprawa... gram w tą grę w zasadzie regularnie, zawsze jest na moim dysku (wszystkie GTA tak mają) ale gram sobie teraz i przypadkowo trafiłem na auto, którego do tej pory NIGDY nie widziałem, a mianowicie Supergt... nigdy nie jeździłem (większość z Was pewnie tak) i całkiem fajen autko, tylko czemu nie wcześniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na PC też jest taki bug, że jak znajdziesz fajne autko i będziesz sobie nim jeździł to na poboczach i parkingach będą stały same takie autka ? Zaciekawiło mnie to jak przeczytałem poniższego posta. tzn. przypomniałem sobie o czymś takim i byłem ciekaw, czy na PC też tak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info. Jak będę miał GTA IV na dysku to załączę to. Jeżeli mówisz, że to działa w 100% to inni też mogą z tego korzystać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Również potwierdzam, że crack elegancko działa. Dzieki, wreszcze nie trzeba w kółko wkładać i wyjmować płyty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widać, że crack działa bardzo dobrze więc proszę moderatora o edytowanie przypiętego posta i wklejenie tam:

Co zrobić aby GTA IV działało bez płyty?

Można to zrobić w bardzo prosty sposób. Wystarczy ściągnąć oryginalnego i oficjalnego "cracka" wydanego przez SecuRom z tego linku:

http://www.przeklej.pl/plik/gta-iv-crack-1-0-3-0-by-rockstarsecurom-rar-0006195ka5a5

Następnie wystarczy zainstalować i GTA IV będzie działało bez płyty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Noo super fajnie . Kiedyś ja umieściłem tutaj linka do tego oficjalnego No CD na stronie SecureRom to wszyscy mnie potępiali i nikt nie podziękował oraz dostałem jeszcze bana .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować