Zaloguj się, aby obserwować  
TuRaSs

GTA IV na PC - Temat Ogólny

16837 postów w tym temacie

Poszukuje zapis z gry w momencie jak otrzymujemy te 3 mieszkanie w tym eksluzywnym mieszkaniu (2 dzielnica, środkowa). Mógłby mi ktoś wysłać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2010 o 23:25, Vattic napisał:

Poszukuje zapis z gry w momencie jak otrzymujemy te 3 mieszkanie w tym eksluzywnym mieszkaniu
(2 dzielnica, środkowa). Mógłby mi ktoś wysłać?

niestety ta cześć obsługuje GWFl wiec kazdy save jest przypisany do konta GFWL, wiec gdy nawet bedziesz mial ów sejw bez konta GFWL tworcy sejwa nic nie zdzialasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2010 o 12:00, rtyrtyrty napisał:

Ciekawe czy ten temat odżyje jak EFLC już wyjdzie.
Z tego co widziałem na trailerach to TBoGT jest akurat w takim klimacie jakiego mi brakowało
w GTA 4.

Dodatki biorę w dniu premiery więc na pewno wyrażę swoje zdanie o nich :), a zwłaszcza o ich optymalizacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam prośbę,ostatnio zamówiłem GTA 4 i szukam dobrego spolszczenia.Jest tego sporo ale nie wiem które jest warte ściągnięcia.Jeśli ktoś może mi coś dobrego polecić to będę wdzięczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2010 o 14:51, calwert napisał:

Mam prośbę,ostatnio zamówiłem GTA 4 i szukam dobrego spolszczenia.Jest tego sporo ale
nie wiem które jest warte ściągnięcia.Jeśli ktoś może mi coś dobrego polecić to będę
wdzięczny.


Jest tylko jedno słuszne spolszczenie: http://gtapolska.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2010 o 12:39, Damianuss1 napisał:

> Ciekawe czy ten temat odżyje jak EFLC już wyjdzie.
> Z tego co widziałem na trailerach to TBoGT jest akurat w takim klimacie jakiego
mi brakowało
> w GTA 4.
Dodatki biorę w dniu premiery więc na pewno wyrażę swoje zdanie o nich :), a zwłaszcza
o ich optymalizacji.

ja też. jak nie będą chodzić tak jak podstawka GTA 4, czyli płynnie na 1280x1024 75HZ, wszystko na medium cienie wyłączone oraz suwaki na odpowiednio 22 41 59 0 to się zdenerwuje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli wymienię kartę graficzną na Geforca rzędu 9600GT/9800GT, to odczuję znaczną poprawę w GTA IV? Aktualnie mam 8600GTS i na 30-40fpsów, mogę liczyć tylko przy minimalnych detalach + rozdziałka 1024x768. Resztę parametrów podałem w podpisie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odczujesz poprawe, ale szybszy proc (badz podkrecenie obecnego - ten C2D bez problemu osiagnie 3GHz) takze by sie przydal. No i ile masz na ta karte? Za <350zl sa juz HD4850, szybsze od wymienionych przez Ciebie kart.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2010 o 17:07, kuba9876543210 napisał:

420 godzin...? Ja w zadna gre tak dlugo nie gralem ^^. No moze oprocz MMO ;]


Eee, multi, multi, multi i jeszcze raz multi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2010 o 17:33, kuba9876543210 napisał:

Odczujesz poprawe, ale szybszy proc (badz podkrecenie obecnego - ten C2D bez problemu
osiagnie 3GHz) takze by sie przydal. No i ile masz na ta karte? Za <350zl sa juz HD4850,
szybsze od wymienionych przez Ciebie kart.


Tylko moja płyta główna jest raczej średniej klasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a czy istnieje jakaś mapka ze wszystkimi miejscami gdzie można wejść do budynków? bo tyle złaziłem a jestem niemal że na 100% pewien że jest ich więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować