Zaloguj się, aby obserwować  
TuRaSs

GTA IV na PC - Temat Ogólny

16837 postów w tym temacie

>>>........

Różnie to bywa. Będąc w centrum i chcąc kupić jakąś grę zawsze jade do media m i tam patrze jaka mają cene. W em[iku gry raczej tylko oglądam bo sama drożyzna u nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2010 o 23:23, Kraju napisał:

Ja się raz przejechałem na MM kupując ME2. Kosztowało tyle samo ile w empiku.


Zdarzają się takie anomalie ;-)
Za to, dla przykładu w Świdnickim empiku premierowy dead space na PC nadal twardo stoi przy 139,90zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2010 o 23:15, Citkowsky napisał:

W media pewnie dadzą max 99zł a w empiku jest z tego co pamietam 109 albo nawet i wiecej.


od dzisiaj nie mam dostępu do Media :D

jak wróce do LBN to wiadomo że będe polował w Media :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2010 o 23:03, rtyrtyrty napisał:

o właśnie cały czas miałem się spytać, teraz jak włączam GTA 4 to mam do wyboru "GTA
4" i "EFLC" i dopiero po wyborze mogę wcisnąć start, to jak już zainstaluję EFLC to będę
mógł po prostu wybrać w ten sposób EFLC i grać czy też osobny .exe będzie?


Jeśli kupiłeś osobno GTA4 i osobno Epizody, to musisz obie gry odpalać osobno. Wybór epizodów z poziomu menu normalnego GTA4 przenosi Ciebie tylko na usługę GfWL, gdzie możesz je dokupić za 1200 punktów M$ (i wtedy instalują się do folderu podstawki, z tymże nie ma np. nowych stacji radiowych). Pudełkowe epizody musisz zainstalować w innym miejscu i odpala się je osobnym launcherem (brązowa wstrętna ikonka :P ).
A GTA4 + epizody to piękne 31GB na dysku :] Zresztą cóż to w dobie 1-2TB dysków...

/Odnośnie empiku
Ilekroć byłem w dużym mieście i krążyłem po półkach z muzyką to zawsze mieli ceny zaporowe. Kupuję dajmy na to zwykle albumy po 32.95zł na fan.pl, a w empiku życzą sobie 40zł bez grosza. Książki są nawet droższe (!) niż cena sugerowana. Z grami jest podobna sprawa, ale na nie patrzyłem tylko "jednym okiem" i widziałem np. BF:BC2 za... 149zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy w pudełku z EFLC PC jest normalnie klucz/kod do rejestracji w Kompanii Graczy czy tylko do aktywacji gry? O ile dobrze pamiętam to w przypadku GTA 4 PC były jakieś problemy i trzeba było rejestrować poprzez specjalny link na stronie kompanii (ten link chyba nadal na stronie kompanii jest)... zastanawiam się teraz czy w przypadku EFLC PC jest wszystko prawidłowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2010 o 01:28, Agntx napisał:

>
A GTA4 + epizody to piękne 31GB na dysku :] Zresztą cóż to w dobie 1-2TB dysków...

>

Cóż, ja mam 200GB dysk, i takie GTA IV z epizodami, Dragon Age z dodatkiem, Borderlands, SFIV, ME2 i GoW zapychają mi całą partycję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2010 o 23:15, Citkowsky napisał:

daj spokój, w empiku za dużo to kosztuje.
W media pewnie dadzą max 99zł a w empiku jest z tego co pamietam 109 albo nawet i wiecej.

na stronie empiku 105zł kosztuje więc aż tak źle nie jest w porównaniu do MM.
no nic, ja obdzwoniłem MM, Empik, szukałem w Tesco i Auchan nawet i nigdzie nie ma, więc uznaję że nie będzie do poniedziałku. raz chciałem być mądry i kupić bez przesyłki, taniej i dostałem kopa w twarz za karę :P pre-ordery przyszły w dniu premiery a w sklepach nie ma.
A ja mam tylko 160GB dysk podzielony na 97 i 53 czyli bieda niesamowita.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest jakiś sposób na podpięcie save''ów kogoś innego do swojej gry? Skasowałem po raz kolejny przy formacie swoje save''y, a chciałbym zrobić wreszcie 100 %.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2010 o 11:54, Damianuss1 napisał:

No to do poniedziałku :). Wiadomo coś może o optymalizacji?


Nie gorzej, nie lepiej. Chociaż to pewnie jak zwykle zależy od konkretnej konfiguracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2010 o 11:24, RamiroPL napisał:

Jest jakiś sposób na podpięcie save''ów kogoś innego do swojej gry? Skasowałem po raz
kolejny przy formacie swoje save''y, a chciałbym zrobić wreszcie 100 %.


Save''y są przypisane do konta, więc powinny ci się odpalić twoje save''y, gdy się na swoje konto zalogujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2010 o 12:27, Marcin08 napisał:

> No to do poniedziałku :). Wiadomo coś może o optymalizacji?
czyli nie ma w empikach i media?

Nie wiem : P. Ja zamawiam ze sklepu internetowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Swoich save''ów nie mam właśnie, robiłem formata i zapomniałem zrzucić. Znalazłem save zaraz po zakończeniu głównego wątku i nie wiem jak to przypisać do swojej gry. Wyskakuje błąd, że save''y uszkodzone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować