Zaloguj się, aby obserwować  
TuRaSs

GTA IV na PC - Temat Ogólny

16837 postów w tym temacie

Dnia 17.04.2010 o 12:36, RamiroPL napisał:

Swoich save''ów nie mam właśnie, robiłem formata i zapomniałem zrzucić. Znalazłem save
zaraz po zakończeniu głównego wątku i nie wiem jak to przypisać do swojej gry. Wyskakuje
błąd, że save''y uszkodzone.

jesli nie jest to sejw przypisany do twojego konta to jest on bezuzyteczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2010 o 12:27, Marcin08 napisał:

> No to do poniedziałku :). Wiadomo coś może o optymalizacji?
czyli nie ma w empikach i media?

nigdzie w żadnych empikach(3 przeszukałem) mediamarkcie, tesco, auchan, a nawet makro. Zielona Góra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma. Szlag mnie trafi, bo miałem okazję być w Białymstoku i miałem kupić. A tu lipa, nie ma kuźwa. Następnym razem będę w sierpniu, a przez neta nie bardzo, obiecałem starym ze zadnej gry nie kupie do konca roku :E

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2010 o 14:44, Kirabaxior napisał:

Nie ma. Szlag mnie trafi, bo miałem okazję być w Białymstoku i miałem kupić. A tu lipa,
nie ma kuźwa. Następnym razem będę w sierpniu, a przez neta nie bardzo, obiecałem starym
ze zadnej gry nie kupie do konca roku :E

najbardziej denerwuje mnie to że kiedy zamawiałem preordery różnych gier to zawsze były przesunięcia, spóźniona wysyłka itp. a teraz? nagle przychodzi o tej porze co trzeba, szkoda że nie zamówiłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2010 o 08:31, Chrronnos napisał:

Czy w pudełku z EFLC PC jest normalnie klucz/kod do rejestracji w Kompanii Graczy czy
tylko do aktywacji gry? O ile dobrze pamiętam to w przypadku GTA 4 PC były jakieś problemy
i trzeba było rejestrować poprzez specjalny link na stronie kompanii (ten link chyba
nadal na stronie kompanii jest)... zastanawiam się teraz czy w przypadku EFLC PC jest
wszystko prawidłowo.


Jest tylko klucz do aktywacji gry. Zawartość pudła i instrukcja są po Polsku, ale nie ma keya do Kompanii. Zapewne niedługo pojawi się osobna możliwość wklepania kodu seryjnego jako kodu do Kompanii. Ja jednak poczekam kilka dni i wtedy dopiero będę próbował rejestrować, bo nie chcę sobie "zepsuć" klucza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie brzydkie menu w EFLC... Wiem, że trzeba zainstalować Flash Playera 9, żeby było ok, zainstalowałem najnowszego (10) i nadal menu jest białe i nie wyświetla tych animacji itp. Co trzeba zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wczoraj byłem w kilku sklepach i episodów nie mieli , każdym sklepie mówili mi, że w poniedziałek/wtorek dopiero będzie...kaszana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2010 o 09:56, Crew_900 napisał:

Koleś ma Radeona 5870 i takie błędy ma w dodatkach -.- . Ja mam coś podobnego w GTA
IV po łatce 1.0.6.0
http://www.youtube.com/watch?v=C2vDDzxGZBw


Ta, też to mam :/. Mam nadzieje, że R* wyda kolejnego patcha i to poprawi...
Przeszedłem wczoraj TLaD i gra jest po prostu genialna. Wszystko toczy się bardzo szybko, brak dłużyzn i świetna finałowa misja. Teraz skończę wszystkie wojny gangów i wyścigi, a potem TBoGT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jedyne co mi w patchu przeszkadza to to że lekko zmienili fizykę. no tak, lekko to nie powinno przeszkadzać. ale kiedy jedziesz motocyklem przez most z Broker do Algonquin, masz pełne życie a giniesz bo jakimś cudem zahaczyłeś o..no właśnie. są takie kratki które są związane z rozszerzaniem się temperaturowym mostów. o nią wczoraj zahaczyłem niby, jadąc NRG 900. efekt: zginąłem na miejscu ale przynajmniej doleciałem do Algonquin.
inna sytuacja, biorę zakręt bardzo blisko krawężnika i zahaczam o coś jak 0.01mm różnicy między dwoma teksturami ulicy. samochodem. i muszę wycofać bo nie podjadę pod to. tak samo dzieje się z krawężnikami. albo przy zjeżdżaniu Freewayem z metalowych schodów na wybrzeżu. też śmierć na miejscu. albo przy wjeżdżaniu na schody Sanchezem. oprócz tego kule próbują wyskoczyć ze stołu podczas gry w bilarda :) a konkretnie przy wbijaniu ich do dołków. tak myśląc sobie o tym że zrobili nowy system cieni, to zażartowałem sobie że zahaczyłem o cień.
@kaczek93
jest bardzo podobnie do tego co jest w patchu 1.0.6.0 do GTA IV.
@Mefisto
tak, a najlepsze jest to że Cenega w piątek 16kwietnia wydała informację że EFLC jest dostępne na całym terenie Polski.
@Crew_900
wow, nie wiedziałem że to na taką skalę. to faktycznie duży błąd jest. bo u mnie to tylko pojedyncze obiekty tak robią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Da się w ersji PC wyłączyć Noise Effect? Bo widziałem na screenie, że jest taka opcja, ale to chyba nie byłą wersja PC, bo nie mogę tego znaleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2010 o 08:37, kaczek93 napisał:

Jak z optymalizacją Epizodów?


U mnioe tragedia. Tak jak IV działało bardzo ładnie, tak EfLC chodzi u mnie tragicznie i to na średnich, z rysowaniem ustawionym na 30 i natężeniem ruchu 35... Anizo na x4.

Nie wiem co jest nie tak, ale kiepsko póki co. No i jak gram to widzę non stop taką kaszkę jakby... Nie wiem, czy to coś w opcjach można zmienić?

gogiell -> to ile czasu Ci to zajęło? ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2010 o 19:06, barth89 napisał:

gogiell -> to ile czasu Ci to zajęło? ;>

ten efekt jeśli się nie myle jest w TLAD tak? to można w opcjach wyłączyć. tylko nie znam dokładnej nazwy opcji, może być coś z Grain.


a ja mam inny problem. wie ktoś o której godzinie pojawia się Ivan (na ulicy, nie w misji) bo wiem że z nim jest jedno spotkanie a nie zabiłem go w misji więc chciałbym wiedzieć kiedy mogę go znaleźć. miejsce już mam z mapki ale ciągle go tam nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować