Zaloguj się, aby obserwować  
TuRaSs

GTA IV na PC - Temat Ogólny

16837 postów w tym temacie

Dnia 18.04.2010 o 19:38, barth89 napisał:

Tak, to było w TLaD :) Grain? Nic takiego tam nie ma ;>

nie wiem, strzelałem, bo ktoś wspominał że podobno można to wyłączyć, a na różnych stronach było napisane że jest jakiś denerwujący "Grain Filter" ale to było już dawno jak wersja Xboxowa wyszła. jak jutro już będzie w sklepach (zakładam że nie chcą mieć armii zdenerwowanych klientów pod budynkiem :D) to sprawdzę czy da się to wyłączyć jakoś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

cóż, nie mogłem edytować.
opcja konkretnie nazywa się Noise Effect. nazwa dość myląca według mnie ale jak to wyłączysz to powinna zniknąć kaszka :P z ekranu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2010 o 20:41, rtyrtyrty napisał:

> Tak, to było w TLaD :) Grain? Nic takiego tam nie ma ;>
nie wiem, strzelałem, bo ktoś wspominał że podobno można to wyłączyć, a na różnych stronach
było napisane że jest jakiś denerwujący "Grain Filter" ale to było już dawno jak wersja
Xboxowa wyszła. jak jutro już będzie w sklepach (zakładam że nie chcą mieć armii zdenerwowanych
klientów pod budynkiem :D) to sprawdzę czy da się to wyłączyć jakoś.


No dobra... Ale czegoś takiego jak grain filter to na pewno nie ma w opcjach grafiki ;) Jak coś znadziesz to odpisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2010 o 21:59, Tomek1120 napisał:

NOWY OFICJALNY PATCH DO GTA IV.

Dnia 12.04.2010 o 21:59, Tomek1120 napisał:

� Improved memory management


a mi w dodatakch przy savie wywala "out of memory" :/ Podstawke ukonczylem bez zadnych takich problemow na moim sprzecie... pozostaje chyba czekac na kolejnego patcha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wybaczcie dubla, ale nasunęło mi się jeszcze jedno pytanie, czy gra działa bez płyty, lub jest jakiś patch no-dvd jak do podstawowej gry ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to źle, za tydzień się wyprowadzam tam gdzie nie ma netu... szkoda, może jakoś inaczej to załatwię :) ale juz do gry nie jest potrzebny ? tylko sama aktywacja ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2010 o 10:50, Jagged napisał:

to źle, za tydzień się wyprowadzam tam gdzie nie ma netu... szkoda, może jakoś inaczej
to załatwię :) ale juz do gry nie jest potrzebny ? tylko sama aktywacja ?


Do gry (single-player) połączenie z internetem nie jest potrzebne... tylko do aktywacji i oczywiście do gry multi-player. O ile dobrze pamiętam w okienku z aktywacją było jakieś info dla osób bez połączenia z netem (chyba aktywacja z innego kompa podłączonego do internetu) więc jakieś opcje będziesz miał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko aktywacja. No i Games for Windows live - musisz założyć profil lokalny, by gra ci się zapisywała bez sejwów. I niestety - automatycznie wyklucza to multi, aczivmenty i tak dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2010 o 09:34, Chester001 napisał:

hej mam pytani czy grafika z VI i grafa z tych nowych dodatków na pc różni się ?

sama grafika nie, interfejs już lekko tak, głównie kolorystyka.

Był ktoś już w Media Markcie, Empiku czy innym takim i sprawdził czy EFLC jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2010 o 19:06, barth89 napisał:

> Jak z optymalizacją Epizodów?

U mnioe tragedia. Tak jak IV działało bardzo ładnie, tak EfLC chodzi u mnie tragicznie
i to na średnich, z rysowaniem ustawionym na 30 i natężeniem ruchu 35... Anizo na x4.


Czy night shadows masz wlaczone czy wylaczone? Podobno one potrafia mocno spowolnic gre, a jest to nowa opcja, ktora sie pojawila po ostatnim patchu oraz oczywiscie w EfLC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2010 o 15:34, ghooru napisał:

> > Jak z optymalizacją Epizodów?
>
> U mnioe tragedia. Tak jak IV działało bardzo ładnie, tak EfLC chodzi u mnie tragicznie

> i to na średnich, z rysowaniem ustawionym na 30 i natężeniem ruchu 35... Anizo na
x4.

Czy night shadows masz wlaczone czy wylaczone? Podobno one potrafia mocno spowolnic gre,
a jest to nowa opcja, ktora sie pojawila po ostatnim patchu oraz oczywiscie w EfLC.

masz rację bo z tego co zauważyłem to nawet jak w dzień je włączyłem i wyłączyłem parę razy to były zmiany w tym co na ekranie widziałem, nie wiedzieć czemu działają one także w dzień, mimo że ich nie widać. jak wyłączyłem to momentalnie ilość fpsów wróciła na swoje miejsce. zresztą nie dziwię się jak to rysuje cienie nawet za nogami przechodniów czy innymi takimi małymi rzeczami.
a u każdego tak jest że cienie są jakoś ucięte tuż przy ziemi? jadę sobie Sanchezem a tu spory kawałek jest ucięty, konkretnie ten blisko kół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś powiedzieć czy uługa games for windows jest wspierana na terenie polski cz trzeba oszukiwać podając zagraniczny adres emeil i kod pocztowy? Mam namysli tą usługe w gta 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2010 o 15:48, diabolo20 napisał:

Może mi ktoś powiedzieć czy uługa games for windows jest wspierana na terenie polski
cz trzeba oszukiwać podając zagraniczny adres emeil i kod pocztowy? Mam namysli tą usługe
w gta 4

trzeba oszukiwać.

@NecroVisioneR
ciężko powiedzieć, praktycznie każdemu każdy patch robił z grą co innego jeśli chodzi o płynność rozgrywki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować